Dexaři a jiný odpad

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by kucik »

Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.

Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by -darkvision- »

No sem zvedav jak poresite ty veci na reflexy/vydrz apod.
Pred zmenou byla pravda ze mag si moc neskrtl v pvp, ted uz tomu tak neni kdyz opadly ty "presilene" predmety.

Jinak co se tyce maga, ano je silny, ale s predmetama co tu byly pred mesicem byl silnejsi. Mag kdyz si namaxuje Int, pak odo a to je vse a ac nema, to defakto ani nepotrebuje. Je to hlavne o tom jaky si clovek uprednostni predmety. Vse ma sve klady i zapory.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by Sveneld »

kucik wrote:Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.

Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.

pak vymyslet jak odebrat/snizit UMD tomu komu poradne patrit nema :p

cesta je napr co fullplate to napr. -15 umd - to odnese ovsem rogue/war nebo /barbar co jede pres silu
nwn
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by Grunt »

Proč by se mělo UMD někomu snižovat? Aby to mohl maxovat tak stejně musí mít minimálně 1/3levelu zloděje nebo barda ne?
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by Derken- »

Sveneld wrote:
kucik wrote:Ano, tyhle skilly budou i na robach. Zachranne hody by se teoreticky dali diferencovat will, fort, a reflex a tim nastavovat vyvazeni mezi silovejma/dex/wis buildama.

Useable only jde obejit pomoci UMD. Nad temihle predmety jsme premysleli, ale je vzdy problem, aby to nepadlo do ruky postave, pro kterou to neni urcene. To pak balanc jeste vic rozhodi.

pak vymyslet jak odebrat/snizit UMD tomu komu poradne patrit nema :p

cesta je napr co fullplate to napr. -15 umd - to odnese ovsem rogue/war nebo /barbar co jede pres silu

Nějak mi hlava nebere proč by čtení svitků nebo držení magické hole mělo být ovlivnovano tim zda seš navlečen v plechu či kuse hadru.

je toho samozřejěm víc, tydle dvě věci mě jen teď napadli
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Dexaři a jiný odpad

Post by Sveneld »

v pravidlech DnD je u UMD psano, ze u sesilani arcane svitku se bere v potaz normalni spell failure - tzn. klasickych 45% za fullplate a popr. 50% za pavezu
takze to co sem napsal vyse neni az takova zhovadilost z moji hlavy..
nwn
Locked