Změny v Alwarielu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
gimlicek
Nováček
Posts: 29
Joined: 18:04 03. Apr 2010
Location: Praha

Změny v Alwarielu

Post by gimlicek »

Zdravím,

včera večer byly postavy Mara a Kalio v prahvozdu na výletě, ale zarazilo je pár věcí, na které bych se tady chtěla zeptat:

1) Opice, které jsme potkali, byly přátelské a opravdu se jim nechtělo na nás zaútočit.

2)
Komáři, ze kterých dříve se dalo stáhnout křídlo už nyní nejsou stahovatelní.

3) Kožešník v přístavu už není. Zavřel krám a odstěhoval se?

4) Zvířat je celkem pomálu; kde dříve byly tak 3 skupinky po 2-3 tygrech, tak je nyní skupinka jen jedna. I medvědů je nějak míň teď.

5) V jedné lokaci tygrů, teď přesně nevím název, ale je to ta, kde se v noci spawnují tygrodlaci jsme viděli zvláštní věc. Tygrodlaci si tam dali skupinku tygrů, to se nemají rádi? Nám už pak jen stačilo si stáhnout kůže...

Dějí se tyto věci záměrně nebo někde došlo k chybě, prosím? Docela nás to zarazilo, tak jsem jen chtěla vědět, jestli to tak má být.

P.S. doufám, že je tohle téma ve správné diskuzi, ale tahle se mi zdála asi nejlepší. Pokud by to mělo být někde jinde, prosím i o přesunutí, díky.
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Změny v Alwarielu

Post by pilnik »

ano mam podobne zkusenosti, v urcitych lokacich kde byla zver, jsou jen papousci, navic se nekeri krokodyli nedaj stahnout bo chvili po zabiti proste zmizej
Obuki - ten vod Škopku
Locked