Zdravím,
včera večer byly postavy Mara a Kalio v prahvozdu na výletě, ale zarazilo je pár věcí, na které bych se tady chtěla zeptat:
1) Opice, které jsme potkali, byly přátelské a opravdu se jim nechtělo na nás zaútočit.
2) Komáři, ze kterých dříve se dalo stáhnout křídlo už nyní nejsou stahovatelní.
3) Kožešník v přístavu už není. Zavřel krám a odstěhoval se?
4) Zvířat je celkem pomálu; kde dříve byly tak 3 skupinky po 2-3 tygrech, tak je nyní skupinka jen jedna. I medvědů je nějak míň teď.
5) V jedné lokaci tygrů, teď přesně nevím název, ale je to ta, kde se v noci spawnují tygrodlaci jsme viděli zvláštní věc. Tygrodlaci si tam dali skupinku tygrů, to se nemají rádi? Nám už pak jen stačilo si stáhnout kůže...
Dějí se tyto věci záměrně nebo někde došlo k chybě, prosím? Docela nás to zarazilo, tak jsem jen chtěla vědět, jestli to tak má být.
P.S. doufám, že je tohle téma ve správné diskuzi, ale tahle se mi zdála asi nejlepší. Pokud by to mělo být někde jinde, prosím i o přesunutí, díky.
Změny v Alwarielu
Re: Změny v Alwarielu
ano mam podobne zkusenosti, v urcitych lokacich kde byla zver, jsou jen papousci, navic se nekeri krokodyli nedaj stahnout bo chvili po zabiti proste zmizej
Obuki - ten vod Škopku