Lektvary z alchymie - dispell

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Lektvary z alchymie - dispell

Post by Urlraen »

Po seslání dispelu pořád nefungují. Nešlo by udělat prostě po uvaření nějakého lektvaru např. SIL, aby se vytvořil ekvivalent (SIL = Býčí síla) s příslušným levelem?
Bohatě by stačilo, aby to bylo u lektvarů, které posilují. Lektvary léčení, drogy či jedy a elementy na zbraň by mohli zůstat. Ty jsou při použití okamžité a na postavě se nedrží. Snad to neshazují, ale jistý si nejsem.
Napadlo mě jestli to nemá co dočinění s tím, že kouzla z lektvarů nejsou upravená jako ostatní Thalijská. Je to klasický NWN kouzlo. Jako příklad lektvar FA = rychlost přidává +4 uhýbání oproti mágově rychlost +1 uhýbání.
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Lektvary z alchymie

Post by kucik »

Ja jsem vubec nepochopil, v cem je problem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Lektvary z alchymie

Post by Urlraen »

Po seslání dispelu na postavu, která má něco vypito (jen lektvary z kraftu), to pořád shazuje hru. Stačí seslat Mordekainovo rozpojení a efekt, že to spadne je téměř jistý. Už se to tu řešilo.
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Lektvary z alchymie

Post by kucik »

Jo, tohle... Musim se na to mrknout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Lektvary z alchymie

Post by Urlraen »

Nešlo by to předělat rovnou při výrobě? Jakože bych dal něco + něco do kotlíku a místo třeba toho lektvaru SIL se objeví po uvaření lektvar býčí síly s levelem alchymisty. Bylo by to i přehlednější v inventáři při výběru, pokud by vypadal každý lektvar jinak.
U těch jedů a drog by to mohlo zůstat stejné, aby hráč nevěděl co pije.
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Lektvary z alchymie

Post by černý vlk »

Urlraen wrote:... Bylo by to i přehlednější v inventáři při výběru, pokud by vypadal každý lektvar jinak.
U těch jedů a drog by to mohlo zůstat stejné, aby hráč nevěděl co pije.
to by byla spása ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Lektvary z alchymie

Post by zachy »

No to by znamenalo pro každej lektvar 2 obrazky (ampule a flaska) :roll:
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Lektvary z alchymie

Post by DenGrasse »

Urlraen wrote:Nešlo by to předělat rovnou při výrobě? Jakože bych dal něco + něco do kotlíku a místo třeba toho lektvaru SIL se objeví po uvaření lektvar býčí síly s levelem alchymisty. Bylo by to i přehlednější v inventáři při výběru, pokud by vypadal každý lektvar jinak.
U těch jedů a drog by to mohlo zůstat stejné, aby hráč nevěděl co pije.
Heh. Základem kdysi bylo, že hráč neví, co vyrobil :mrgreen: ale je fakt, že dneska už jsou názvy lektvarů všeobecně známý a nikoho nepřekvapí. Co takhle je změnit? :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Lektvary z alchymie

Post by černý vlk »

když máte v inventáři 1000 lektvarů, opravdu je to nepřehledné..navíc stejně se to z názvu dá poznat, co lektvar umí...
..ale co je problém největší: nestackovatelnost různých věcí typu ichor apod.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Lektvary z alchymie

Post by Urlraen »

DenGrasse wrote: Heh. Základem kdysi bylo, že hráč neví, co vyrobil :mrgreen: ale je fakt, že dneska už jsou názvy lektvarů všeobecně známý a nikoho nepřekvapí. Co takhle je změnit? :mrgreen:
Jasně no, ale já myslel hlavně to předělání toho efektu kouzla (nevim jak je to dělaný, jestli vypití lektvaru spustí skript kouzla nebo tak), aby to furt nepadalo po dispelu. Ono totiž, když kvůli tomu přijdete o level za smrt tak to chce na fóru připomenout. Ten samotnej obrázek je mi ukradenej, jen jsem psal, že by to bylo fajn kdyby se to nějak zařídilo :)
O stakování se vedli jiný topici a je to pořád problém. Trezory jsou plný a v inventáři místo není ani na jednu povrchňanskou mrtvolku :)
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Lektvary z alchymie

Post by -darkvision- »

Urlraen wrote:
DenGrasse wrote: Heh. Základem kdysi bylo, že hráč neví, co vyrobil :mrgreen: ale je fakt, že dneska už jsou názvy lektvarů všeobecně známý a nikoho nepřekvapí. Co takhle je změnit? :mrgreen:
Jasně no, ale já myslel hlavně to předělání toho efektu kouzla (nevim jak je to dělaný, jestli vypití lektvaru spustí skript kouzla nebo tak), aby to furt nepadalo po dispelu. Ono totiž, když kvůli tomu přijdete o level za smrt tak to chce na fóru připomenout. Ten samotnej obrázek je mi ukradenej, jen jsem psal, že by to bylo fajn kdyby se to nějak zařídilo :)
O stakování se vedli jiný topici a je to pořád problém. Trezory jsou plný a v inventáři místo není ani na jednu povrchňanskou mrtvolku :)
Ono hlavne kdyz to tomu HLAVNÍMU pc schodi hru, tak ty vostatni jsou namazaný a je jasny jak ten zbytek skončí ze jo :twisted:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Locked