Lektvary z alchymie - dispell
Lektvary z alchymie - dispell
Po seslání dispelu pořád nefungují. Nešlo by udělat prostě po uvaření nějakého lektvaru např. SIL, aby se vytvořil ekvivalent (SIL = Býčí síla) s příslušným levelem?
Bohatě by stačilo, aby to bylo u lektvarů, které posilují. Lektvary léčení, drogy či jedy a elementy na zbraň by mohli zůstat. Ty jsou při použití okamžité a na postavě se nedrží. Snad to neshazují, ale jistý si nejsem.
Napadlo mě jestli to nemá co dočinění s tím, že kouzla z lektvarů nejsou upravená jako ostatní Thalijská. Je to klasický NWN kouzlo. Jako příklad lektvar FA = rychlost přidává +4 uhýbání oproti mágově rychlost +1 uhýbání.
Bohatě by stačilo, aby to bylo u lektvarů, které posilují. Lektvary léčení, drogy či jedy a elementy na zbraň by mohli zůstat. Ty jsou při použití okamžité a na postavě se nedrží. Snad to neshazují, ale jistý si nejsem.
Napadlo mě jestli to nemá co dočinění s tím, že kouzla z lektvarů nejsou upravená jako ostatní Thalijská. Je to klasický NWN kouzlo. Jako příklad lektvar FA = rychlost přidává +4 uhýbání oproti mágově rychlost +1 uhýbání.
Re: Lektvary z alchymie
Ja jsem vubec nepochopil, v cem je problem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Lektvary z alchymie
Po seslání dispelu na postavu, která má něco vypito (jen lektvary z kraftu), to pořád shazuje hru. Stačí seslat Mordekainovo rozpojení a efekt, že to spadne je téměř jistý. Už se to tu řešilo.
Re: Lektvary z alchymie
Jo, tohle... Musim se na to mrknout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Lektvary z alchymie
Nešlo by to předělat rovnou při výrobě? Jakože bych dal něco + něco do kotlíku a místo třeba toho lektvaru SIL se objeví po uvaření lektvar býčí síly s levelem alchymisty. Bylo by to i přehlednější v inventáři při výběru, pokud by vypadal každý lektvar jinak.
U těch jedů a drog by to mohlo zůstat stejné, aby hráč nevěděl co pije.
U těch jedů a drog by to mohlo zůstat stejné, aby hráč nevěděl co pije.
Re: Lektvary z alchymie
to by byla spásaUrlraen wrote:... Bylo by to i přehlednější v inventáři při výběru, pokud by vypadal každý lektvar jinak.
U těch jedů a drog by to mohlo zůstat stejné, aby hráč nevěděl co pije.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Lektvary z alchymie
No to by znamenalo pro každej lektvar 2 obrazky (ampule a flaska) 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Lektvary z alchymie
Heh. Základem kdysi bylo, že hráč neví, co vyrobilUrlraen wrote:Nešlo by to předělat rovnou při výrobě? Jakože bych dal něco + něco do kotlíku a místo třeba toho lektvaru SIL se objeví po uvaření lektvar býčí síly s levelem alchymisty. Bylo by to i přehlednější v inventáři při výběru, pokud by vypadal každý lektvar jinak.
U těch jedů a drog by to mohlo zůstat stejné, aby hráč nevěděl co pije.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Lektvary z alchymie
když máte v inventáři 1000 lektvarů, opravdu je to nepřehledné..navíc stejně se to z názvu dá poznat, co lektvar umí...
..ale co je problém největší: nestackovatelnost různých věcí typu ichor apod.
..ale co je problém největší: nestackovatelnost různých věcí typu ichor apod.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Lektvary z alchymie
Jasně no, ale já myslel hlavně to předělání toho efektu kouzla (nevim jak je to dělaný, jestli vypití lektvaru spustí skript kouzla nebo tak), aby to furt nepadalo po dispelu. Ono totiž, když kvůli tomu přijdete o level za smrt tak to chce na fóru připomenout. Ten samotnej obrázek je mi ukradenej, jen jsem psal, že by to bylo fajn kdyby se to nějak zařídiloDenGrasse wrote: Heh. Základem kdysi bylo, že hráč neví, co vyrobilale je fakt, že dneska už jsou názvy lektvarů všeobecně známý a nikoho nepřekvapí. Co takhle je změnit?
O stakování se vedli jiný topici a je to pořád problém. Trezory jsou plný a v inventáři místo není ani na jednu povrchňanskou mrtvolku
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Lektvary z alchymie
Ono hlavne kdyz to tomu HLAVNÍMU pc schodi hru, tak ty vostatni jsou namazaný a je jasny jak ten zbytek skončí ze joUrlraen wrote:Jasně no, ale já myslel hlavně to předělání toho efektu kouzla (nevim jak je to dělaný, jestli vypití lektvaru spustí skript kouzla nebo tak), aby to furt nepadalo po dispelu. Ono totiž, když kvůli tomu přijdete o level za smrt tak to chce na fóru připomenout. Ten samotnej obrázek je mi ukradenej, jen jsem psal, že by to bylo fajn kdyby se to nějak zařídiloDenGrasse wrote: Heh. Základem kdysi bylo, že hráč neví, co vyrobilale je fakt, že dneska už jsou názvy lektvarů všeobecně známý a nikoho nepřekvapí. Co takhle je změnit?
O stakování se vedli jiný topici a je to pořád problém. Trezory jsou plný a v inventáři místo není ani na jednu povrchňanskou mrtvolku
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první