Chm *zasune mec do pochvy*
Tak to me totalne rozsekalo
*tváří se, že o ničem neví, nikde pod čarou nic neviděl a i kdyby viděl, tak nečetl* Nene, on měl efu jen dneska blbej denrotona wrote:..
A jak si mě odhadovala?rotona wrote:Toto ma KaTo pod podčarou :
Poslední slova před smrtí: "Jdeme na výpravu s Wuanem"
Tak toto mne doopravdy hodně rozesmálo nevím proč , ale odhadovala jsem ho asi správně.
Jo no-RoF- wrote:Stráž "Čí je ta kočka?"
Chlap "Moje"
Stráž "Tak to bude za 10 měšců!"
Tak to mě dostalo![]()
![]()