Kryt
Re: Kryt
Z obratnosti. Kdyz na ten skill kliknes, tak to tam mas napsano.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Kryt
http://nwn.wikia.com/wiki/Parry
a bacha, je mozne vykryt vzdy jen jeden utok v kazdem flurry, maximalne tri utoky za kolo a to jen pokud postava samotná tři utoky za kolo má, pokud má dva, vykryje jen dva etc.
a bacha, je mozne vykryt vzdy jen jeden utok v kazdem flurry, maximalne tri utoky za kolo a to jen pokud postava samotná tři utoky za kolo má, pokud má dva, vykryje jen dva etc.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Kryt
naopak nesnižuje útok, takže když máš kolem sebe hodně potvor zapneš expertízu -když už jich je tolik že tjejich útoky nepřevyšujou počet trvých zapneš kryt a rozsekáš je rychleji, protože nemáš sníženej útokcož pro expertíze máš...
a duelový souboje na kryt jsou drsný!
a duelový souboje na kryt jsou drsný!
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Kryt
pozor, kryt na některých serverech bugoval a nefungoval v případě, že bojuješ s dvěma a více soupeři. To jen tak na okraj, aby tu nepadaly milné informace. Nevím jak funguje na Thalii. Řekl bych ale že buguje stejně.Luelle wrote:naopak nesnižuje útok, takže když máš kolem sebe hodně potvor zapneš expertízu -když už jich je tolik že tjejich útoky nepřevyšujou počet trvých zapneš kryt a rozsekáš je rychleji, protože nemáš sníženej útokcož pro expertíze máš...
a duelový souboje na kryt jsou drsný!
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Kryt
no to je omil protoze krýt muzes jen jednoho protivnika, jak jsou dva tak ti je kryt naprd
kryt je dobra vec kdyz bojujes proti nekomu kdo ma tri utoky to jsi pak zasazitelny jen na dvacku, ale jak ma nekdo ctyri utoky coz ma kazdy drive ci pozdeji minimalne tak kryt je prakticky protebe jen prodlouzenim doby nez umres. Nevim kdo ten kryt fakt vymyslel ale je to blbost
kdyby aspon nebylo omezeni kolik muzes max kryt za kolo a proste bys kryl kolik mas utoku 
Re: Kryt
A character may only parry a number of attacks per round equal to the number of attacks per round available to the character.v_sude wrote:no to je omil protoze krýt muzes jen jednoho protivnika, jak jsou dva tak ti je kryt naprdkryt je dobra vec kdyz bojujes proti nekomu kdo ma tri utoky to jsi pak zasazitelny jen na dvacku, ale jak ma nekdo ctyri utoky coz ma kazdy drive ci pozdeji minimalne tak kryt je prakticky protebe jen prodlouzenim doby nez umres. Nevim kdo ten kryt fakt vymyslel ale je to blbost
kdyby aspon nebylo omezeni kolik muzes max kryt za kolo a proste bys kryl kolik mas utoku
To píšou na wiki a píše mi to i hra.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Re: Kryt
Jo to prave pisi, proto jsem ten kryt taky jel
akorad ze uplne dole pak pisi v note:
Parry can only deflect the first attack in each of the three flurries in a round (for example, parrying an opponent with 5 attacks per round will only attempt to block the first, third, and fifth attacks).
Parry can only deflect the first attack in each of the three flurries in a round (for example, parrying an opponent with 5 attacks per round will only attempt to block the first, third, and fifth attacks).
Re: Kryt
Na začátku (někde s v #1.29) byl kryt pěkně silnej skill, takže ho pak bioware omezilo a to zase byl k ničemu, takže je na thalii posílenej trochu bonusama.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kryt
Když namaxuješ kryt tak v klidu vykryješ první (nejvyšší) útok od kohokoliv a pak druhej...a pak s tím zbytkem si vystačí tvá obrana ne?
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Kryt
Nene...cmon wrote:Když namaxuješ kryt tak v klidu vykryješ první (nejvyšší) útok od kohokoliv a pak druhej...a pak s tím zbytkem si vystačí tvá obrana ne?
flurry jsou za kolo TRI. Utoky se skladaji 1-2-3, pak 1/2-3-4, pak 1/2-3/4-5 (haste, !nízkolvlový mnich" mnich, dvouručáci)...a když na to přijde, mnohdy proti tobě mnich stojí s 1/2/3-4/5/6-7/8
Ty vykrýváš "jen" ty "horní" útoky v každé flurri, takže v třetím (na Thalii naprosto běžným) vykryješ (máš šanci vykrýt) jen 1-3-5. Útoky 2-4 jdou natvrdo do tebe.
Tj. druhý nejvyšší útok (-5 AB, případně když tam vyjde první offhandový, tak ten je -2AB) nevykryješ. Není to špatné, ale... A navíc to funguje jen proti jednomu protivníkovi.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Kryt
nebyl silný, fungovalo to pořád stejně, jen od jisté doby začal dostávat ještě navíc postihy za zbroje, myslím že ve stejné době co se zrušilo na zámky a pasti, takže odstranuvot pasti a sundavat zámky může zlodej pohodlne v plátové rukavici ale když se pak chce v boji krejt, musí se navléct do spodárůkucik wrote:Na začátku (někde s v #1.29) byl kryt pěkně silnej skill, takže ho pak bioware omezilo a to zase byl k ničemu, takže je na thalii posílenej trochu bonusama.
holt přidaná nwn fičura no, v těch pravidlech nic takového není, uplně původně to mělo fungovat normálně, takže si řekli že by to bylo přesílené... že si něco takového neřekli když spatlali HotU
jo a bacha, feat vylepšený kryt nepřidává +4 k útoku přes riposte ale pouze +4 k hodu na kryt, je tam špatný popisek
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!