Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
spis jestli neni problem v tom, ze chces pavezu, ktera by vypadala jako velky stit. (aneb jak zname plne platy se vzheldem roby plesovych satu, ze ? )
Ad cisla: no ja sem se dival na stity, ze jich bylo zhruba 250, tak sem tam praskl do skriptu cislo 250. Mozna je jich 300, mozna 500 v toolu, a proto rikam, kdzy mi najdes vzheld stitu, ajk vypada v toolu, muzu to upravit. Ale pokud ten tvuj vzhled velkeho stitu pro pavezu neexistuje v toolu, tak ho tam tezko skriptem vytvorim
