CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by efu_redo »

nomis_b wrote:To jako fakt myslite vazne ten vypis kolik vam zbyva do dalsiho lvlu ??? ch jo.. no tak uvidime, treba se to casem objevi..
Vůbec, to už raději udělejme hlasování kdo chce a kdo neche. Popravdě řečeno, mě by to sakra otravovalo. Už takhle je ten výpis zbytečně zaflákanej.

To že si stěžují dva tři hráči neznamená že si stěžuje většina. Ba naopak.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

-RoF- wrote: Nějaké zobrazování je detail a jako WB bych to dělal, když už bych se fakt nudil :wink:
ja se nudim porad :mrgreen:

no ja programuju ze me to bavi. treba tu predelavku stitu sem udelal protoze me bavila, ne ze by to nejak horelo.. vlastne si na to nikdo ani nestezoval :mrgreen: :mrgreen:
A zase se craftí...
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Práček »

nomis_b wrote:
-RoF- wrote: Nějaké zobrazování je detail a jako WB bych to dělal, když už bych se fakt nudil :wink:
ja se nudim porad :mrgreen:

no ja programuju ze me to bavi. treba tu predelavku stitu sem udelal protoze me bavila, ne ze by to nejak horelo.. vlastne si na to nikdo ani nestezoval :mrgreen: :mrgreen:
a to se ted budes nudit dvakrat vic jak se nebudes moct dostat dohry kvuli plnemu servru :twisted: :twisted: :twisted:
Image
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Esuliams »

Ten výpis je už tak dlouhý a kdo chce, můžeš si napsat tabulku craft lvlů. Vážně to není těžký. (a ještě je to tady vypsaný)

Každej je jen hodně línej.

Co se týče těch vzhledů štítů je to fajn, ale krom velkých štítů tam žádný, co by se podobali trpasličím nejsou. :(
Já bych chtěla nějakou hezkou kulatou pavézku pro mojí maličkou trpaslici *udělá smutný očka* :)
Jsme se maličko rozrostli a nemáme vlastní štíty...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

Hm malo vzheldu ? Tusim pavez je tam 250 !! pokud teda tam nejsou nejake neplatne vzhledy. Nemusi se totiz shodovat moje cisla vzhledu se vzhledy na serveru.. furt to nekdo totiz meni :roll: :roll:
Fakt si ty vzhledy projel vsechny ? Jako minimlane tak 200 by jich funkcnich byt melo.. tak bych se divil, kdyby sis nevybral.. Kdyztak muzu zkusit zprovoznit i dalsi vzhledy.. a nebo si stahni WB modul thalie a zkus si vtoolu najit, zda by se ti nejaky vzheld opravdu libil a posli mi ho PM, a ja ho do toho vyberu vzheldu dodelam.. kdyz zjistim, kde je rpobelm, ze ho nemuzes ve hre najit.
A zase se craftí...
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Esuliams »

Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Nomisi to nikdo nemění. Ale čísla, který ti ukazuje tool se zpravidla neshodujou s číslama modelu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
spis jestli neni problem v tom, ze chces pavezu, ktera by vypadala jako velky stit. (aneb jak zname plne platy se vzheldem roby plesovych satu, ze ? )

Ad cisla: no ja sem se dival na stity, ze jich bylo zhruba 250, tak sem tam praskl do skriptu cislo 250. Mozna je jich 300, mozna 500 v toolu, a proto rikam, kdzy mi najdes vzheld stitu, ajk vypada v toolu, muzu to upravit. Ale pokud ten tvuj vzhled velkeho stitu pro pavezu neexistuje v toolu, tak ho tam tezko skriptem vytvorim :mrgreen:
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Je jich 255. Pak se ti to automaticky přetočí na nulu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Lenulasek
Měšťan
Posts: 289
Joined: 22:09 10. Feb 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Lenulasek »

Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +

Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Esuliams »

Lenulasek wrote:
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.

Kdybych to uměla... ale o něco se pokusím
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by efu_redo »

Maličkost je upustit trochu z AC čísla a nosit prostě co se ti líbí. Dáš přednost vzhledu postavičky před její silou. Co je na tom špatného?

Promin Esu, ale tohle je právě jedna z věcí, které by WB ani nikdo jiný prostě nemusel řešit. Vždyt si to můžeš takhle vyřešit sama. Neber to jako rejpanec, ale je to asi zbytečnost.

Jinak, znám někoho kdo by to případně mohl vymodelovat a hodit do hry. Jestli o to stojíš a nemůžeš bez pavézy co by vypadala slušně spát, napiš mi jak bys chtěla aby vypadala a já to zkusím nějak zařídit.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Luelle »

Lenulasek wrote:
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.
aby to pak ale všichni viděli muselby si každej ten novej vzhled nacpat do override - což ne každej chce - a hlavně ne každej je na foru
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by efu_redo »

Luelle wrote:
Lenulasek wrote:
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.
aby to pak ale všichni viděli muselby si každej ten novej vzhled nacpat do override - což ne každej chce - a hlavně ne každej je na foru
Tímhle si nejsem moc jistý. Spíše by se to asi přidalo do nových haků, jestli nějaké budou.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Lord_Berserk »

vratte mi alkohol do lootu ... :P
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Post Reply