Volby 2010

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Volby 2010

Post by Grunt »

Nejhorší na zelených je, že mi vesměs připadají jako banda hlupáků. Navíc za veškeré jejich ekologické názory, bych je kopal víte kam :)
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Volby 2010

Post by maku »

Nejlepší byla Káťa a její kariera stylem "napadení a sex". To je důvod, proč ženy nemají v politice moc co dělat. Až na výjimky - jinak je to vše přes postel a ty ženy stejně nic neudělají, protože akorát plní rozkazy. Tak proč je tam cpát násilím (přes ty nesmyslné kvoty)
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Wolf
Nováček
Posts: 15
Joined: 17:32 07. Sep 2008
Location: Praha

Re: Volby 2010

Post by Wolf »

Grunt wrote:Nejhorší na zelených je, že mi vesměs připadají jako banda hlupáků. Navíc za veškeré jejich ekologické názory, bych je kopal víte kam :)
Když myslíš...
*pokrčí rameny* Tvůj názor ;)
Elisia Relvenith - duchovní vůdce
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Volby 2010

Post by maku »

Grunt wrote:...jako banda hlupáků....
Tjn, představa našeho krásného pohraničí zaplněného větrnými elektrárnami.. brr
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Volby 2010

Post by Luelle »

maku wrote:Nejlepší byla Káťa a její kariera stylem "napadení a sex". To je důvod, proč ženy nemají v politice moc co dělat. Až na výjimky - jinak je to vše přes postel a ty ženy stejně nic neudělají, protože akorát plní rozkazy. Tak proč je tam cpát násilím (přes ty nesmyslné kvoty)
hej to je nejvíc...cpát tam ty slepice takhle..to je tak nejvíc k ničemu prostě... Akorát tam krávy seděj a čuměj... prostě by tam měl jít jen ten, kdo chce a hlavně má na to,aby získal tu důvěru těch lidí

a ne tam v rámci blbosti typu "rovnost pohlaví" cpát slepice násilím.... emancipace je ta největší kravina, co kdy lidstvo vymslelo..nesnáším pozitivní diskriminaci, jakýmkoliv směrem s tou jde do háje objektivita a to je cesta do pekla
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Volby 2010

Post by -RoF- »

*Uchechtne se* přesně takové narážky na mě sem čekal.
Prostě se mi nelíbí systém jak to funguje a volit nehodlám jelikož to dopadne vždy stejně. Tam je prostě chyba, že nejsou placení z toho jakou odvedou práci, pokud by se tohle změnilo, tak začnu volit. Páč budu vědět, že ti dotyční nebudou chodit do práce jen tak a budou se fakt snažit, aby prachy dostali.

Jinak vaše narážky na ČSSD A KSČM.....popravdě nevím proč tyhle strany máte za špatné, jen proto co nadělali v minulosti. Jako třeba za komančů, ale nebylo tolik příživníků jak je ted, ted někdo nemusí chodit do práce a dostane tolik prachů jako když někdo dře 8 hodin denně. To taky není dobré.
Neříkám že jsem pro ně, ale je třeba aby prostě byla nějaká rovnováha, přece tam nemůžou být strany zaměřené jen jedním směrem.

A ODS taky není žádná výhra, už s tou svou agresivitou a arogancí sou mi proti srsti, opět budou ždímat obyč lidi.

Když nedávno prošli do vlády Zelení, jo byl sem rád, ale bylo mi jasné, že s tou ekologii to zase budou někdy až moc hrotit. Ekologie je fajn, ale nesmí se to přehánět.

Nejvíc se mi prostě líbila vláda odborníků jak byla ted. Prostě se vybrali lidi, kteří danému oboru rozumí a ví co, kde a jak.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Volby 2010

Post by Grunt »

Luelle: *tleská*

Jo jo větrné elektrárny, to je ale blbost. Má se přistavět tak 10 bloků v Temelíně a zrušit tepelné elektrárny, aspoň by se na nich greenpeace nemuseli věšet. Vzápětí vytrhat všechny chráněné blatouchy na místech pro fabriky :)
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Volby 2010

Post by efu_redo »

cmon wrote:S volbou malé strany, která nemá šanci se dostat nad 5% nesouhlasím, protože pokud ta strana nedostane dost hlasů, tak se nedostane ani do 1. kola rozdělování mandátů a ty hlasy propadnou ve prospěch větších stran. To už radši volit tu větší stranu rovnou a vybrat si pořádně.
S tímhle nesouhlasím. Když už má člověk volit, měl by volit to k čemu nejvíce sympatizuje. S tím co ty říkáš nové strany nikdy nedostanou šanci dostat se do vlády, protože když si to bude říkat každý, strana nikdy neuspěje. Naopak, volil bych vždy to nejmenší zlo. ODS a ČSSD toho moc nepředvedli, korubce, skandály.... nemáte toho už dost?

Když změnu, tak změnu.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Volby 2010

Post by Luelle »

furt radši tam uvidím arogantního chlapa, co má mozek, než paroubka, co má sexy mozek....

jako... ona arogance není špatná vlastnost... podle mě je to nejlepší vlastnost jakou může chlap mít :D protože chlap co má sebevědomí aspon má vůli se prosadit a pak něco udělá

stejně si nikdy nepřestanu myslet, že demokracie je pitomost...obzvlášt v našem krásném, malém, českém závistivém a hloupém prostředí

u voleb by snad měly bejt IQ testy - to je jasný, že ten co sedí doma a bere hezky dávky si zvolí tu stranu, která slibuje, že mu je zvedne.... ale pak jsou lidi, kteří prostě sedí doma, protože tu práci sehnat nemůžou a na ty se kouká stejně jako na ty, co sedí doma protože chtějí....

Ale jako čemu se divíte, když tenhle stát je totálně nastavenej na likvidaci malých živnostníků.... zkuste si založit malou firmu o dvaceti lidech... a když zkrachujete exekutor vám nenechá ani životní minumum..vy jste přece ten zlej podnikatel a vykořisťovatel, vy nemáte PRÁVO na život....
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Volby 2010

Post by nomis_b »

Hele mne by se libilo, kdyby volit mohyl jen ti, co delaji hruby narodni produkt tedy:
zamestnanci firem (ne statnich)a jejich majitele.

Vsichni statni urednici, ucitele, lide co jsou jen na davkach.. atd by volit nemeli, protoze my (ted sem ve skolstvi) se vlastne vezeme na tech co tady skutecne vytvareji hodnoty, abychom my mohli zit, jak chceme... my jim jen slouzime skrz jejich dane aby byly zakony, aby byly dalnice atd... ale narodni produkt nevytvarime. Jen sme placeni vsichni z dani tech, co to delaji , bez nas by to taky neslo, ale prece jenom nebyt firem, stat se sam na sobe neuzivi...

Co vy na to ?
A zase se craftí...
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Volby 2010

Post by Grunt »

Arogance je dobrá vlastnost, ale musí se zasloužit ;)

Nomis: dobrý nápad :)
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: Volby 2010

Post by cmon »

efu_redo wrote:
cmon wrote:S volbou malé strany, která nemá šanci se dostat nad 5% nesouhlasím, protože pokud ta strana nedostane dost hlasů, tak se nedostane ani do 1. kola rozdělování mandátů a ty hlasy propadnou ve prospěch větších stran. To už radši volit tu větší stranu rovnou a vybrat si pořádně.
S tímhle nesouhlasím. Když už má člověk volit, měl by volit to k čemu nejvíce sympatizuje. S tím co ty říkáš nové strany nikdy nedostanou šanci dostat se do vlády, protože když si to bude říkat každý, strana nikdy neuspěje. Naopak, volil bych vždy to nejmenší zlo. ODS a ČSSD toho moc nepředvedli, korubce, skandály.... nemáte toho už dost?

Když změnu, tak změnu.
Proč by neměli šanci se nikdy dostat do vlády? Ať se domluví pořádná grupa lidí tu stranu zvolí.
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Volby 2010

Post by Luelle »

nomis_b wrote:Hele mne by se libilo, kdyby volit mohyl jen ti, co delaji hruby narodni produkt tedy:
zamestnanci firem (ne statnich)a jejich majitele.

Vsichni statni urednici, ucitele, lide co jsou jen na davkach.. atd by volit nemeli, protoze my (ted sem ve skolstvi) se vlastne vezeme na tech co tady skutecne vytvareji hodnoty, abychom my mohli zit, jak chceme... my jim jen slouzime skrz jejich dane aby byly zakony, aby byly dalnice atd... ale narodni produkt nevytvarime. Jen sme placeni vsichni z dani tech, co to delaji , bez nas by to taky neslo, ale prece jenom nebyt firem, stat se sam na sobe neuzivi...

Co vy na to ?

mno ale zase si vezmi třeba vysoká škola....to je koncentrace největší inteligence a ti by neměli volit? protože třeba Karlovka je státní... já si právě myslím, že volit by měla jen ta inteligence

jenže to prostě nejde zařídit...nezjistíš, kdo je debílek a chce sedět doma a pobírat dávky a kdo prostě sedí doma,protože nemůže nic sehnat...
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Volby 2010

Post by Luelle »

jen tak btw.. WTF??? LOL
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Volby 2010

Post by nomis_b »

jasne.. ale jak by se to pak rozdelilo? jako nekdo se na vysoke skole taky jen veze s davem a ne kazdy tam je zaslouzene...

U tech firem sou taky zamestanaci, co tam jen proste "seXou" na praci, ale to uz je n azamestnavateli, ze si je tam trpi...

zadny system neni nikdy idelani, je to jen takovej navrh do placu :mrgreen:
A zase se craftí...
Locked