Volby 2010
Re: Volby 2010
Nejhorší na zelených je, že mi vesměs připadají jako banda hlupáků. Navíc za veškeré jejich ekologické názory, bych je kopal víte kam 
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Volby 2010
Nejlepší byla Káťa a její kariera stylem "napadení a sex". To je důvod, proč ženy nemají v politice moc co dělat. Až na výjimky - jinak je to vše přes postel a ty ženy stejně nic neudělají, protože akorát plní rozkazy. Tak proč je tam cpát násilím (přes ty nesmyslné kvoty)
Re: Volby 2010
Když myslíš...Grunt wrote:Nejhorší na zelených je, že mi vesměs připadají jako banda hlupáků. Navíc za veškeré jejich ekologické názory, bych je kopal víte kam
*pokrčí rameny* Tvůj názor
Elisia Relvenith - duchovní vůdce
Re: Volby 2010
Tjn, představa našeho krásného pohraničí zaplněného větrnými elektrárnami.. brrGrunt wrote:...jako banda hlupáků....
Re: Volby 2010
hej to je nejvíc...cpát tam ty slepice takhle..to je tak nejvíc k ničemu prostě... Akorát tam krávy seděj a čuměj... prostě by tam měl jít jen ten, kdo chce a hlavně má na to,aby získal tu důvěru těch lidímaku wrote:Nejlepší byla Káťa a její kariera stylem "napadení a sex". To je důvod, proč ženy nemají v politice moc co dělat. Až na výjimky - jinak je to vše přes postel a ty ženy stejně nic neudělají, protože akorát plní rozkazy. Tak proč je tam cpát násilím (přes ty nesmyslné kvoty)
a ne tam v rámci blbosti typu "rovnost pohlaví" cpát slepice násilím.... emancipace je ta největší kravina, co kdy lidstvo vymslelo..nesnáším pozitivní diskriminaci, jakýmkoliv směrem s tou jde do háje objektivita a to je cesta do pekla
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Volby 2010
*Uchechtne se* přesně takové narážky na mě sem čekal.
Prostě se mi nelíbí systém jak to funguje a volit nehodlám jelikož to dopadne vždy stejně. Tam je prostě chyba, že nejsou placení z toho jakou odvedou práci, pokud by se tohle změnilo, tak začnu volit. Páč budu vědět, že ti dotyční nebudou chodit do práce jen tak a budou se fakt snažit, aby prachy dostali.
Jinak vaše narážky na ČSSD A KSČM.....popravdě nevím proč tyhle strany máte za špatné, jen proto co nadělali v minulosti. Jako třeba za komančů, ale nebylo tolik příživníků jak je ted, ted někdo nemusí chodit do práce a dostane tolik prachů jako když někdo dře 8 hodin denně. To taky není dobré.
Neříkám že jsem pro ně, ale je třeba aby prostě byla nějaká rovnováha, přece tam nemůžou být strany zaměřené jen jedním směrem.
A ODS taky není žádná výhra, už s tou svou agresivitou a arogancí sou mi proti srsti, opět budou ždímat obyč lidi.
Když nedávno prošli do vlády Zelení, jo byl sem rád, ale bylo mi jasné, že s tou ekologii to zase budou někdy až moc hrotit. Ekologie je fajn, ale nesmí se to přehánět.
Nejvíc se mi prostě líbila vláda odborníků jak byla ted. Prostě se vybrali lidi, kteří danému oboru rozumí a ví co, kde a jak.
Prostě se mi nelíbí systém jak to funguje a volit nehodlám jelikož to dopadne vždy stejně. Tam je prostě chyba, že nejsou placení z toho jakou odvedou práci, pokud by se tohle změnilo, tak začnu volit. Páč budu vědět, že ti dotyční nebudou chodit do práce jen tak a budou se fakt snažit, aby prachy dostali.
Jinak vaše narážky na ČSSD A KSČM.....popravdě nevím proč tyhle strany máte za špatné, jen proto co nadělali v minulosti. Jako třeba za komančů, ale nebylo tolik příživníků jak je ted, ted někdo nemusí chodit do práce a dostane tolik prachů jako když někdo dře 8 hodin denně. To taky není dobré.
Neříkám že jsem pro ně, ale je třeba aby prostě byla nějaká rovnováha, přece tam nemůžou být strany zaměřené jen jedním směrem.
A ODS taky není žádná výhra, už s tou svou agresivitou a arogancí sou mi proti srsti, opět budou ždímat obyč lidi.
Když nedávno prošli do vlády Zelení, jo byl sem rád, ale bylo mi jasné, že s tou ekologii to zase budou někdy až moc hrotit. Ekologie je fajn, ale nesmí se to přehánět.
Nejvíc se mi prostě líbila vláda odborníků jak byla ted. Prostě se vybrali lidi, kteří danému oboru rozumí a ví co, kde a jak.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Volby 2010
Luelle: *tleská*
Jo jo větrné elektrárny, to je ale blbost. Má se přistavět tak 10 bloků v Temelíně a zrušit tepelné elektrárny, aspoň by se na nich greenpeace nemuseli věšet. Vzápětí vytrhat všechny chráněné blatouchy na místech pro fabriky
Jo jo větrné elektrárny, to je ale blbost. Má se přistavět tak 10 bloků v Temelíně a zrušit tepelné elektrárny, aspoň by se na nich greenpeace nemuseli věšet. Vzápětí vytrhat všechny chráněné blatouchy na místech pro fabriky
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Volby 2010
S tímhle nesouhlasím. Když už má člověk volit, měl by volit to k čemu nejvíce sympatizuje. S tím co ty říkáš nové strany nikdy nedostanou šanci dostat se do vlády, protože když si to bude říkat každý, strana nikdy neuspěje. Naopak, volil bych vždy to nejmenší zlo. ODS a ČSSD toho moc nepředvedli, korubce, skandály.... nemáte toho už dost?cmon wrote:S volbou malé strany, která nemá šanci se dostat nad 5% nesouhlasím, protože pokud ta strana nedostane dost hlasů, tak se nedostane ani do 1. kola rozdělování mandátů a ty hlasy propadnou ve prospěch větších stran. To už radši volit tu větší stranu rovnou a vybrat si pořádně.
Když změnu, tak změnu.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Volby 2010
furt radši tam uvidím arogantního chlapa, co má mozek, než paroubka, co má sexy mozek....
jako... ona arogance není špatná vlastnost... podle mě je to nejlepší vlastnost jakou může chlap mít
protože chlap co má sebevědomí aspon má vůli se prosadit a pak něco udělá
stejně si nikdy nepřestanu myslet, že demokracie je pitomost...obzvlášt v našem krásném, malém, českém závistivém a hloupém prostředí
u voleb by snad měly bejt IQ testy - to je jasný, že ten co sedí doma a bere hezky dávky si zvolí tu stranu, která slibuje, že mu je zvedne.... ale pak jsou lidi, kteří prostě sedí doma, protože tu práci sehnat nemůžou a na ty se kouká stejně jako na ty, co sedí doma protože chtějí....
Ale jako čemu se divíte, když tenhle stát je totálně nastavenej na likvidaci malých živnostníků.... zkuste si založit malou firmu o dvaceti lidech... a když zkrachujete exekutor vám nenechá ani životní minumum..vy jste přece ten zlej podnikatel a vykořisťovatel, vy nemáte PRÁVO na život....
jako... ona arogance není špatná vlastnost... podle mě je to nejlepší vlastnost jakou může chlap mít
stejně si nikdy nepřestanu myslet, že demokracie je pitomost...obzvlášt v našem krásném, malém, českém závistivém a hloupém prostředí
u voleb by snad měly bejt IQ testy - to je jasný, že ten co sedí doma a bere hezky dávky si zvolí tu stranu, která slibuje, že mu je zvedne.... ale pak jsou lidi, kteří prostě sedí doma, protože tu práci sehnat nemůžou a na ty se kouká stejně jako na ty, co sedí doma protože chtějí....
Ale jako čemu se divíte, když tenhle stát je totálně nastavenej na likvidaci malých živnostníků.... zkuste si založit malou firmu o dvaceti lidech... a když zkrachujete exekutor vám nenechá ani životní minumum..vy jste přece ten zlej podnikatel a vykořisťovatel, vy nemáte PRÁVO na život....
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Volby 2010
Hele mne by se libilo, kdyby volit mohyl jen ti, co delaji hruby narodni produkt tedy:
zamestnanci firem (ne statnich)a jejich majitele.
Vsichni statni urednici, ucitele, lide co jsou jen na davkach.. atd by volit nemeli, protoze my (ted sem ve skolstvi) se vlastne vezeme na tech co tady skutecne vytvareji hodnoty, abychom my mohli zit, jak chceme... my jim jen slouzime skrz jejich dane aby byly zakony, aby byly dalnice atd... ale narodni produkt nevytvarime. Jen sme placeni vsichni z dani tech, co to delaji , bez nas by to taky neslo, ale prece jenom nebyt firem, stat se sam na sobe neuzivi...
Co vy na to ?
zamestnanci firem (ne statnich)a jejich majitele.
Vsichni statni urednici, ucitele, lide co jsou jen na davkach.. atd by volit nemeli, protoze my (ted sem ve skolstvi) se vlastne vezeme na tech co tady skutecne vytvareji hodnoty, abychom my mohli zit, jak chceme... my jim jen slouzime skrz jejich dane aby byly zakony, aby byly dalnice atd... ale narodni produkt nevytvarime. Jen sme placeni vsichni z dani tech, co to delaji , bez nas by to taky neslo, ale prece jenom nebyt firem, stat se sam na sobe neuzivi...
Co vy na to ?
A zase se craftí...
Re: Volby 2010
Arogance je dobrá vlastnost, ale musí se zasloužit 
Nomis: dobrý nápad
Nomis: dobrý nápad
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Volby 2010
Proč by neměli šanci se nikdy dostat do vlády? Ať se domluví pořádná grupa lidí tu stranu zvolí.efu_redo wrote:S tímhle nesouhlasím. Když už má člověk volit, měl by volit to k čemu nejvíce sympatizuje. S tím co ty říkáš nové strany nikdy nedostanou šanci dostat se do vlády, protože když si to bude říkat každý, strana nikdy neuspěje. Naopak, volil bych vždy to nejmenší zlo. ODS a ČSSD toho moc nepředvedli, korubce, skandály.... nemáte toho už dost?cmon wrote:S volbou malé strany, která nemá šanci se dostat nad 5% nesouhlasím, protože pokud ta strana nedostane dost hlasů, tak se nedostane ani do 1. kola rozdělování mandátů a ty hlasy propadnou ve prospěch větších stran. To už radši volit tu větší stranu rovnou a vybrat si pořádně.
Když změnu, tak změnu.
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Volby 2010
nomis_b wrote:Hele mne by se libilo, kdyby volit mohyl jen ti, co delaji hruby narodni produkt tedy:
zamestnanci firem (ne statnich)a jejich majitele.
Vsichni statni urednici, ucitele, lide co jsou jen na davkach.. atd by volit nemeli, protoze my (ted sem ve skolstvi) se vlastne vezeme na tech co tady skutecne vytvareji hodnoty, abychom my mohli zit, jak chceme... my jim jen slouzime skrz jejich dane aby byly zakony, aby byly dalnice atd... ale narodni produkt nevytvarime. Jen sme placeni vsichni z dani tech, co to delaji , bez nas by to taky neslo, ale prece jenom nebyt firem, stat se sam na sobe neuzivi...
Co vy na to ?
mno ale zase si vezmi třeba vysoká škola....to je koncentrace největší inteligence a ti by neměli volit? protože třeba Karlovka je státní... já si právě myslím, že volit by měla jen ta inteligence
jenže to prostě nejde zařídit...nezjistíš, kdo je debílek a chce sedět doma a pobírat dávky a kdo prostě sedí doma,protože nemůže nic sehnat...
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Volby 2010
jen tak btw.. WTF??? LOL
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Volby 2010
jasne.. ale jak by se to pak rozdelilo? jako nekdo se na vysoke skole taky jen veze s davem a ne kazdy tam je zaslouzene...
U tech firem sou taky zamestanaci, co tam jen proste "seXou" na praci, ale to uz je n azamestnavateli, ze si je tam trpi...
zadny system neni nikdy idelani, je to jen takovej navrh do placu
U tech firem sou taky zamestanaci, co tam jen proste "seXou" na praci, ale to uz je n azamestnavateli, ze si je tam trpi...
zadny system neni nikdy idelani, je to jen takovej navrh do placu
A zase se craftí...