srážení a výcvik
Re: srážení a výcvik
Rofe, to měla bejt ironie. Zrovna u tebe jsem čekal, že to pochopíš. Trochu nadhledu a neber hned všechno jako útok na svojí osobu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: srážení a výcvik
A ja doufal, ze jde o vyvazeniRejty wrote:Prostě ti závidíme, jakej seš borec!-RoF- wrote:...
(libi se me smer Thalie)
Re: srážení a výcvik
Tohle kdysi fungovalo, otázka je jestli to nějakej nwn patch neupravil.-RoF- wrote: Jinak to sražení, je tam ještě jedna obrana. Myslím že pokud má postava takové AC, které je o 20 vyšší jak AB NPC, tak potom se NPC už nesnaží o sražení.
Což by teoreticky byla obrana pro ty co nemají vysoký výcvik.
Re: srážení a výcvik
Kdepak... To nevíš, že každej DM a WB má notýsek, kam si čárkuje zabitý postavy? V současný době Kucik připravuje program, kterej to bude automaticky počítat! Měsíčně se to vyhodnotí a nejlepší budou odměněni!Istvan wrote:A ja doufal, ze jde o vyvazeni![]()
(libi se me smer Thalie)
Takhle to asi vypadá, když se snažím někoho zabít!
http://www.videacesky.cz/ostatni/silene-dite
*Pozor! Přísně tajné - autentické záběry vypůjčeny z DM archivu!*
Vedoucí týmu Thalie
Re: srážení a výcvik
Sakra Rejty taketo informacie pustas navonok. O tom sa nemal predsa nikdy nikto dozvediet a kazdy novo prijaty clen tymu musi skladat siahodlhu prisahu, ze to nikdy neporusi a ty takto. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: srážení a výcvik
Positiv denken!Rejty wrote:[.....
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: srážení a výcvik
jo tak tak od toho je ten vypálenej tyrkysovej PONÍK (ne motýlek) s tetovaným růžovým motýlkem na prdeli, co mám nad zadečkemDaanri wrote:Sakra Rejty taketo informacie pustas navonok. O tom sa nemal predsa nikdy nikto dozvediet a kazdy novo prijaty clen tymu musi skladat siahodlhu prisahu, ze to nikdy neporusi a ty takto.
Edit Cairon: Proč ona tam má motýlky a já dostal kerku "Starýho vola" ?
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: srážení a výcvik
Hele když už pouštíš tajné informace tak proč si měnil v titulcích NWN na Unreal ?
Měl si tam prostě nechat pravdu...on přeci hrál trpaslíka Trolobíjce a útočí na Uggard...zabijůůůů !!!
Měl si tam prostě nechat pravdu...on přeci hrál trpaslíka Trolobíjce a útočí na Uggard...zabijůůůů !!!
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Re: srážení a výcvik
To je profesionálně provedená kamufláž!Cairon wrote:Hele když už pouštíš tajné informace tak proč si měnil v titulcích NWN na Unreal ?![]()
Vedoucí týmu Thalie
Re: srážení a výcvik
Ja nevím ale mě osobně tvé příspěvky přijdou jako naříkání zabalené jako za lobování za ostatní.-RoF- wrote:Hmmm aha, tak vám vadí, že Aria má dobré hodnoty obrany i útoku, že sem tam chytí nějaké drowy a pak je zase pustí, že vodí low lvly do dungů, aby si vydělali....atd.
Beztak tu moji obranu projde dobrý válečník, když chce. A RDD se dá zabít i low lvlem zlodějem, když ví jak na to.
*mávne rukou* Holt je Aria moc známá a moc silná, tak ji zničíme, fajn no proč ne.
Tady se člověk snaží, ale jak je moc dobrý, tak ho někdo z hora srazí k zemi.
Pak se nemůžeš divit, že si z toho pak všichni akorát dělaj prdel...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: srážení a výcvik
Mno me teda pomohl, takze nemaze medy
i kdyz chvili jsem se bal, ze dostanou i jeho a to prosim pekne jezevci 
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.