Ahoj ahoj,
co se dnes stalo z jednou částí Grueberiku? Nebylo tam venku žádné NPC a jen tam ležel pytlík zlata, jako by to vymlátil hráč nebo tak. Přitom v druhé části NPC byly.
a nebo je to chybka?
Gruberik
Gruberik
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Gruberik
nebo chyba frakce a nějaké npc to tam vyrubalo
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Gruberik
A jedno štěně porubalo všechny NPC, jo? 
Hej, sakra on to smazal... pff
Hej, sakra on to smazal... pff
Re: Gruberik
JJ...jedno stenatko...sem to prepisoval..ale skocila mi do toho mistrova a pak zena s detma..byl jsem sproste od kompu vyhozen ven
tak znova
Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze se zachrani utekem do blizke osady..no a jak to dopadlo vsichni vite...zkazena osada Gruberik byla po pravu potrestana a hodny dorucovatel balicku prezil
tak znova
Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze se zachrani utekem do blizke osady..no a jak to dopadlo vsichni vite...zkazena osada Gruberik byla po pravu potrestana a hodny dorucovatel balicku prezil
Re: Gruberik
Yohan wrote:JJ...jedno stenatko...sem to prepisoval..ale skocila mi do toho mistrova a pak zena s detma..byl jsem sproste od kompu vyhozen ven![]()
tak znova
Za zahadou vyprazdneneho Gruberiku stoji vlci smecka(no..mozna byl jen jeden) a jeden nestastnej listonos...co mel nakonec rychle nohy a myslenku..ze se zachrani utekem do blizke osady..no a jak to dopadlo vsichni vite...zkazena osada Gruberik byla po pravu potrestana a hodny dorucovatel balicku prezil
no počkej...asi vypustíme speciální rasu Gruberických psů, která má obzvláště vymazlenou alergii na listonoše
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Gruberik
no jo no...sem nevedel,ze nemaj zadnou obranu(takova divocina a zadna domobrana) a ze ten Prastarej vlk bude tak vytrvalej....jinak bych se nechal sezrat*snazi se..aby ta posledni slova znela verohodne*...fakt 
navic..s donaskou jsem skoncil..Murgond jsem nenasel a jeste jsem sejvoval o 106...abych se nestal kamenou dekoraci v bazinach xD
navic..s donaskou jsem skoncil..Murgond jsem nenasel a jeste jsem sejvoval o 106...abych se nestal kamenou dekoraci v bazinach xD
Re: Gruberik
No, čert vzal novej zéland! Teda gruberik.. stejně tam žili samí divný lidi...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...