Pad hry/nemoznost pripojeni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
kafooo
Nováček
Posts: 1
Joined: 12:31 17. May 2010

Pad hry/nemoznost pripojeni

Post by kafooo »

Zdravicko, mam problem s pripojenim do hry. Jeste vcera vse fungovalo jak ma, dnes, kdyz se chci pripojit, se dostanu k vyberu postavy, kliknu na hrát a zůstane pouze černá obrazovka, někdy spadne celá hra.

Na foru jsem nasel, ze mel nekdo stejny problem, mu ovsem pomohla kontrola ip adresy. Ja ip adresu zkontroloval, zaskrtnul at se kontroluje i nekontroluje, zkousel se pripojit pres nekolik ruznych portu zkousel se pripojit prsz asupce na thalii i pres normalni hru a rucnim vypisovanim cesty k serveru a nic ...

Singleplayer normalne funguje, ip adresa sedi, cd klice sedi ...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pad hry/nemoznost pripojeni

Post by kucik »

Mas tu smulu, ze se prihlasujes ze stejnych adres, jako zabanovany uzivatel freezey.
Pokud se za tebe zaruci alespon jeden duveryhodny hrac, tak ti pro tenhle ucet nastavim vyjimku z banu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Vonstar
Nováček
Posts: 5
Joined: 09:55 26. Feb 2010

Re: Pad hry/nemoznost pripojeni

Post by Vonstar »

za hrace s hernim uctem kafoo se zarucuji svym vlastnim "krkem" dekuji.
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

Re: Pad hry/nemoznost pripojeni

Post by DarK_cz »

ja mam problem že někdy ani neřekne že je restart a prostě se server vypne ani to neni že by spadl ale prostě jak kdyby ho někdo z DM/WB vypnul na tvrdo
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být ! ;)
Yormo - neznámý pochůzkář
Locked