Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by Nalkanar »

Mám menší problém.. nalogoval jsem se po asi týdnu na Thalii za sovu postavu Salriel Amamer (před jménem kdyžtak dvě mezery), dojdu k překupníkovi v dílnách a koukám, že u něj nejsou žádné formy (tedy ani mé). Když jsem teď ráno došel do banky, tak jsem tam měl pořád stejné množství peněz jako před týdnem.

Formy jsem rozhodně prodával za znatelnou cenu, abych si všiml rozdílu na účtu a když jsem se před týdnem logoval, tak v té době ještě prodané nebyly...

Může se na to někdo nějak kouknout?

EDIT: bylo to tuším 20 malých a 20 tenkých forem... rozdělené v balíčcích po pěti kusech... a nějaké střední formy (tam nevím kolik)
.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by nomis_b »

nejsem si jistej, ale Kucik vyhodil nekomu XX forem z prekupnika, protoze je tam daval po 1 kusu a tim zaSPAMoval uplne celeho prekupnika. a nemohly se tak nacist jine veci, dlaeko potrebnejsi , nez formicky po 1 kusu.

Zkus tam davat priste formicky po nejakych rozumnych stacich.
A zase se craftí...
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by KaTo »

nomis_b wrote:nejsem si jistej, ale Kucik vyhodil nekomu XX forem z prekupnika, protoze je tam daval po 1 kusu a tim zaSPAMoval uplne celeho prekupnika. a nemohly se tak nacist jine veci, dlaeko potrebnejsi , nez formicky po 1 kusu.

Zkus tam davat priste formicky po nejakych rozumnych stacich.
Psal, že je dával po pěti kusech = 5ks na stack. Ne po jedné.

..ale hádám, že je kucik smazal všechny jedním vrzem :twisted: (jak ty něčí po jednom, tak Nalkovi po pěti)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by Nalkanar »

Po kusu jsem je rozhodně nedával, ale budiž.. :?
.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by nomis_b »

nevim, vim ze to je jedna z moznosti, jak se mohly ztratit. mozna je to jiny pripad trebas:

XX jinych lidi tam dalo tolik predmetu, ze je to ted za SPAMovane a tvoje formicky se tam neobjevuji, protoze jeste neprisla na ne rada se objevit..

takez jsou tam, neprodali se, ale neobjevuji se, protoze je to preplnene.
A zase se craftí...
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by Nalkanar »

No jak jsem psal, když sjem se díval před týdnem naposledy, tak tam byli... tu čistku bych chápal. Hold to budu dávat po víc jak pěti no. Cajk :mrgreen:
.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by sandoftime »

taky je možné že když ses koukal ještě se nenačetly, věci o překupníka se obnovují podobně jako třeba věci v trezoru

a nebo je někdo skoupil, peníze se přičítají na učet v bance, ne k postavě, o tom víš?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by Nalkanar »

Jak jsem psal výše - díval jsem se do banky... a to okno jsem si projel dvakrát, což je podle mě dost času na to, aby se to načetlo, když jsem je dřív viděl hned.
.
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by maliarda »

Dnes před restartem jsem dávala k překupníkovi v Karathe na prodej prsten z meteoru. Prsten z nabídky zmizel, ale peníze se na účtě neobjevily :( :cry:

Kontrolovala jsme před restem a po restu.. prsten se pokaždé objevil. Teď už v nabídce není :(

Nedalo by se, prosím, nějak dohledat, co se s ním stalo? Případně kam zmizely zlaťáky?

Díky
Thea
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by DenGrasse »

Většinou je problém v tom, že ta věc u překupníka eště je, ale někdo zahltí inventář a tak není vidět, protože se načítá je určitý počet předmětů, které se zobrazí v nabídce překupníka. Počkejte až se trochu vyčistí inventář.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by zachy »

To jsou ty peří plivníka co tam někdo dává :) sice postupně odebírám, ale udělat u peří stackování by nebylo na škodu
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by Nalkanar »

technickej: prsten je v jiný záložce než třeba peří... ale množství věcí v jednotlivých záložkách se navzájem ovlivňuje? (jsem lamka přes systémy, jen se ptám, prosím neukamenovat) :mrgreen:
.
User avatar
maliarda
Poutník
Posts: 93
Joined: 20:45 15. Jan 2010

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by maliarda »

jo, prsteny jsou v jiný záložce, než těch dalších x věcí, kterých tam je 11 záložek. Mě spíš překvapilo, že dvakrát tam byl a po 3 hodinách už ne...
Thea
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by zachy »

DenGrasse wrote:Většinou je problém v tom, že ta věc u překupníka eště je, ale někdo zahltí inventář a tak není vidět, protože se načítá je určitý počet předmětů, které se zobrazí v nabídce překupníka. Počkejte až se trochu vyčistí inventář.
Jak řikal DenGrasse (jestli jsem to pochopil dobře). Je nastavenej maximální počet předmětů X, kterej obsahuje zbraně, oblečení, svitky, šperky a různé. Když bude uloženej počet X a mín tak je vše v pořádku, když ale víc, tak některé předměty se nezobrazí. Nezáleží na typu předmětu, ale (nejspíš) nadobě kdy byl uložen nebo podle názvu či identifikační proměnný... Jestli to chápu dobře.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz

Post by Nalkanar »

maliarda wrote:jo, prsteny jsou v jiný záložce, než těch dalších x věcí, kterých tam je 11 záložek. Mě spíš překvapilo, že dvakrát tam byl a po 3 hodinách už ne...
Asi to fakt bylo zaspamované, teď tam je meteorický prsten (+5 dex).. teda pokud to není něco nového.
.
Locked