Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Mám menší problém.. nalogoval jsem se po asi týdnu na Thalii za sovu postavu Salriel Amamer (před jménem kdyžtak dvě mezery), dojdu k překupníkovi v dílnách a koukám, že u něj nejsou žádné formy (tedy ani mé). Když jsem teď ráno došel do banky, tak jsem tam měl pořád stejné množství peněz jako před týdnem.
Formy jsem rozhodně prodával za znatelnou cenu, abych si všiml rozdílu na účtu a když jsem se před týdnem logoval, tak v té době ještě prodané nebyly...
Může se na to někdo nějak kouknout?
EDIT: bylo to tuším 20 malých a 20 tenkých forem... rozdělené v balíčcích po pěti kusech... a nějaké střední formy (tam nevím kolik)
Formy jsem rozhodně prodával za znatelnou cenu, abych si všiml rozdílu na účtu a když jsem se před týdnem logoval, tak v té době ještě prodané nebyly...
Může se na to někdo nějak kouknout?
EDIT: bylo to tuším 20 malých a 20 tenkých forem... rozdělené v balíčcích po pěti kusech... a nějaké střední formy (tam nevím kolik)
.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
nejsem si jistej, ale Kucik vyhodil nekomu XX forem z prekupnika, protoze je tam daval po 1 kusu a tim zaSPAMoval uplne celeho prekupnika. a nemohly se tak nacist jine veci, dlaeko potrebnejsi , nez formicky po 1 kusu.
Zkus tam davat priste formicky po nejakych rozumnych stacich.
Zkus tam davat priste formicky po nejakych rozumnych stacich.
A zase se craftí...
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Psal, že je dával po pěti kusech = 5ks na stack. Ne po jedné.nomis_b wrote:nejsem si jistej, ale Kucik vyhodil nekomu XX forem z prekupnika, protoze je tam daval po 1 kusu a tim zaSPAMoval uplne celeho prekupnika. a nemohly se tak nacist jine veci, dlaeko potrebnejsi , nez formicky po 1 kusu.
Zkus tam davat priste formicky po nejakych rozumnych stacich.
..ale hádám, že je kucik smazal všechny jedním vrzem
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
nevim, vim ze to je jedna z moznosti, jak se mohly ztratit. mozna je to jiny pripad trebas:
XX jinych lidi tam dalo tolik predmetu, ze je to ted za SPAMovane a tvoje formicky se tam neobjevuji, protoze jeste neprisla na ne rada se objevit..
takez jsou tam, neprodali se, ale neobjevuji se, protoze je to preplnene.
XX jinych lidi tam dalo tolik predmetu, ze je to ted za SPAMovane a tvoje formicky se tam neobjevuji, protoze jeste neprisla na ne rada se objevit..
takez jsou tam, neprodali se, ale neobjevuji se, protoze je to preplnene.
A zase se craftí...
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
No jak jsem psal, když sjem se díval před týdnem naposledy, tak tam byli... tu čistku bych chápal. Hold to budu dávat po víc jak pěti no. Cajk 
.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
taky je možné že když ses koukal ještě se nenačetly, věci o překupníka se obnovují podobně jako třeba věci v trezoru
a nebo je někdo skoupil, peníze se přičítají na učet v bance, ne k postavě, o tom víš?
a nebo je někdo skoupil, peníze se přičítají na učet v bance, ne k postavě, o tom víš?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Jak jsem psal výše - díval jsem se do banky... a to okno jsem si projel dvakrát, což je podle mě dost času na to, aby se to načetlo, když jsem je dřív viděl hned.
.
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Dnes před restartem jsem dávala k překupníkovi v Karathe na prodej prsten z meteoru. Prsten z nabídky zmizel, ale peníze se na účtě neobjevily
Kontrolovala jsme před restem a po restu.. prsten se pokaždé objevil. Teď už v nabídce není
Nedalo by se, prosím, nějak dohledat, co se s ním stalo? Případně kam zmizely zlaťáky?
Díky
Kontrolovala jsme před restem a po restu.. prsten se pokaždé objevil. Teď už v nabídce není
Nedalo by se, prosím, nějak dohledat, co se s ním stalo? Případně kam zmizely zlaťáky?
Díky
Thea
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Většinou je problém v tom, že ta věc u překupníka eště je, ale někdo zahltí inventář a tak není vidět, protože se načítá je určitý počet předmětů, které se zobrazí v nabídce překupníka. Počkejte až se trochu vyčistí inventář.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
To jsou ty peří plivníka co tam někdo dává
sice postupně odebírám, ale udělat u peří stackování by nebylo na škodu
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
technickej: prsten je v jiný záložce než třeba peří... ale množství věcí v jednotlivých záložkách se navzájem ovlivňuje? (jsem lamka přes systémy, jen se ptám, prosím neukamenovat) 
.
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
jo, prsteny jsou v jiný záložce, než těch dalších x věcí, kterých tam je 11 záložek. Mě spíš překvapilo, že dvakrát tam byl a po 3 hodinách už ne...
Thea
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Jak řikal DenGrasse (jestli jsem to pochopil dobře). Je nastavenej maximální počet předmětů X, kterej obsahuje zbraně, oblečení, svitky, šperky a různé. Když bude uloženej počet X a mín tak je vše v pořádku, když ale víc, tak některé předměty se nezobrazí. Nezáleží na typu předmětu, ale (nejspíš) nadobě kdy byl uložen nebo podle názvu či identifikační proměnný... Jestli to chápu dobře.DenGrasse wrote:Většinou je problém v tom, že ta věc u překupníka eště je, ale někdo zahltí inventář a tak není vidět, protože se načítá je určitý počet předmětů, které se zobrazí v nabídce překupníka. Počkejte až se trochu vyčistí inventář.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Zmizení věcí od překupníka a neobjevení peněz
Asi to fakt bylo zaspamované, teď tam je meteorický prsten (+5 dex).. teda pokud to není něco nového.maliarda wrote:jo, prsteny jsou v jiný záložce, než těch dalších x věcí, kterých tam je 11 záložek. Mě spíš překvapilo, že dvakrát tam byl a po 3 hodinách už ne...
.