Aby toho nebylo málo tak mě překvapilo dneska sme šlí od skřetů do doupkova bylo už ráno a najednou skupina drowyho spawnu přimo před námi, Sice všici říkaly že vylejzaji jen večer ale pro mě si museli vylest i ráno za světla. Pak abych se zasmál tak sem si myslel že na zachranej hod si hazim každy kolo a najednou když tam hodi (a to mě taky dost pobavilo) věc podobna granátu (od kdy sou ve fantasy granaty
FAKT SMOLNY DEN VÁM ŘÍKÁM.
Takže schrnuto a podtrženo sem dneska chcipal nebo platil jen chybama nwn nebo serveru.