smůla na serveru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
DarK_cz
Poutník
Posts: 99
Joined: 13:59 22. May 2010

smůla na serveru

Post by DarK_cz »

tak dneska se chci s vámi podělit o nějaky to vyprávění z mého smolného dnu na serveru. Dneska se mi staly dvě dost nepříjemné věci. První bylo že když sem zemřel tak já šel přez ďábla a spolubojovník mě zvedl mýma penězma co mi vzal aby mi je zachranil přez kněze kterýmu zaplatil. Samozřejmě já jako největší smolař ztratil nejen peníze za zvednutí ale i dvakrát ztratil expy , jednopu za pruchod prez dabla a druhy za zvednuti knězem. (PS: Díky za vyřešení od DM)

Aby toho nebylo málo tak mě překvapilo dneska sme šlí od skřetů do doupkova bylo už ráno a najednou skupina drowyho spawnu přimo před námi, Sice všici říkaly že vylejzaji jen večer ale pro mě si museli vylest i ráno za světla. Pak abych se zasmál tak sem si myslel že na zachranej hod si hazim každy kolo a najednou když tam hodi (a to mě taky dost pobavilo) věc podobna granátu (od kdy sou ve fantasy granaty :D ale to mi tak ani nevadi) tak prví hod sem uspěl bez problemu a aby nahodou sem nemohl utect před nima tak si projistotu hodim hned asi 0,01s poté další a neuspěch a aby mě to nasralo ještě vic tak se mi nezapla před těma hodama expertýza na utok v obraně. :D:D

FAKT SMOLNY DEN VÁM ŘÍKÁM.
Takže schrnuto a podtrženo sem dneska chcipal nebo platil jen chybama nwn nebo serveru. :evil:
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: smůla na serveru

Post by Prometheus »

Tiez sem pridam svoje.
Od coho zavisi ci spadnem alebo nespadnem z toho "superbombaspica" mostu co je vo hvozde na ceste do pevnosti Nordovej kovadliny? Na tom "superbombaspica" moste som sa ocitol dvakrat a zakazdym som sa zrubal dole.To by nebol problem ale ako alchymistovi sa moje straty po takomto pade splhaju do celkom slusnych vysok.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: smůla na serveru

Post by jachyra »

Moja najhoršia smola na serveri, čo si doteraz spomínam, bola, keď som raz asi pred rokom? Vstala k deťom v noci, čo sa zobudili ... a nemohla som potom zaspať. Tak no čo budem robiť, kým ma chytí únava? Aby bola sranda, zapla som Thaliu a šla som si zabiť zúrivú starú gorilu.
A tak idem si tým dungeonom, bijem gorilky ... jedna ... druhá ... tretia ... KLIP
Naraz sa preberiem a kukám, kukám ... čo mi na tej obrazovke chýba? Prečo Kora nemá vedľa obrázku tú červenú čiarku?
PIC .. posledná rana .. Load podsvätie ... KURNIK!!!

:D asi si vieme všetci predstaviť, jak ma to hneď prebralo, jak som nadávala a reku do rána už nespala
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Cairon
DM Thalie
Posts: 412
Joined: 11:21 25. May 2009
Contact:

Re: smůla na serveru

Post by Cairon »

Prometheus wrote:Tiez sem pridam svoje.
Od coho zavisi ci spadnem alebo nespadnem z toho "superbombaspica" mostu co je vo hvozde na ceste do pevnosti Nordovej kovadliny? Na tom "superbombaspica" moste som sa ocitol dvakrat a zakazdym som sa zrubal dole.To by nebol problem ale ako alchymistovi sa moje straty po takomto pade splhaju do celkom slusnych vysok.
Neprozradím... :mrgreen: ale co třeba vzít v úvahu rychlost a tvůj těžkej náklad....?

A ohledně lahviček...Prostě jsou to lahvičky a tak se rozbíjejí...osobně by se mi líbilo aby se rozbíjeli flašky i při sražení. :twisted: A když už jsme u lahviček postava která má v invu přes 400 lahviček a spadne z mostu je na tom o dost hůře než někdo kdo tam má lehviček 10. Prostě po mostě jedoucí skleněná cisterna s váhou přes půl tuny je něco se prostě musí dole krásně rozflákat na kusy...

A aby sis nemyslel že se ti jen posmívám dám ti radu ... koukej a řešení uvidíš.
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku

" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: smůla na serveru

Post by -RoF- »

Cairon wrote:.....
Tssss

*vzpomíná jak Aria vesele hopskala lesem a broukala si veselé sprosté písničky, když v tu ránu "křup" a už byla dole a jen nadávala, když se jí rozbilo víc jak 100 flašek....a pán Cairon s Kucikem se jen smáli*

tssss to bylo od vás podlé tam dát tak hnusný script.

Ne ale jako vážně, aby mi to rozbilo tolik flašek, to je trošku moc ne? Kde je mám dávat, když bedny sou plné. To mám nosit alternativy ve formě svitků?

Pchee požaduji volně v proději krabičku s vypolstrovanýmy boky, která uchrání lektvary před rozbitím. :) :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: smůla na serveru

Post by KaTo »

DarK_cz wrote:..už ráno a najednou skupina drowyho spawnu přimo před námi, Sice všici říkaly že vylejzaji jen večer ale pro mě si museli vylest i ráno za světla...
Jojo, mohu potvrdit, droowé v 8:00 ráno byl nepříjemný šok (hádám, že nám je "v lokaci" podrželo jiné PC, které jsme ale neviděli). Jinak informace - NPC droowé na světle NETRPÍ slepotou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: smůla na serveru

Post by DenGrasse »

Svět je plný přakvapení... drowové obchodujou a karatha válčí :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: smůla na serveru

Post by Bahnak »

KaTo wrote:
DarK_cz wrote: Jinak informace - NPC droowé na světle NETRPÍ slepotou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
:-D Je vám jasný že se tohodle prostě někdo musí chytnout? :-D

*rejp*

:-D :-D :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Douragon
Obyvatel
Posts: 117
Joined: 09:44 01. Nov 2008

Re: smůla na serveru

Post by Douragon »

Víte co je pech? Tak koukejte :D
Attachments
pech.jpg
pech.jpg (20.59 KiB) Viewed 4278 times
Moonlyen
Tomino Vědátor
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: smůla na serveru

Post by -RoF- »

Proč ted byl/nebyl rest modulu a proč místo 4 hodin je zase 19 hodin a začíná noc?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: smůla na serveru

Post by Krata »

protože DM suportuje drowi na lovu
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked