*Aria k němu přicupitá a pozoruje jej*
*Pak drowovi poklepe na rameno*
*drowova reakce* sakra
*Aria se pobavene zasměje*
Jako mě to doma taky pobavilo
tohle je dobrý xDLidda wrote:Pobavilo me Gorsovo novy brneni v kombinaci s komentem, kterej byl mirenej naprosto na neco jinyho : )
http://screenshot.xfire.com/s/99206442-4.jpg
sandoftime wrote:Rušení nočního klidu dnes v ivory v hostincistrašně jsem se bavil a rušeným se omlouvám aspoň ooc
A nevšiml jsi si že kolem nějak podezdřele vylidněno? Řekl bych že to nemá nemá na svědomí nějaký AFkiller, ale spíš jsi nepadl do oka rozzuřenemu Gardistovi.monstera wrote:Elena čekala na konec noci a stála u brány na hřbitov v Ivory na hradbách.Po nalogování překvapení - u Astarota