Tieflingove

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Myslite si, ze by meli Tieflingove byt na povrchu, nebo v podtemnu?

Povrch.
16
52%
Podtemno.
15
48%
 
Total votes: 31

User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Tieflingove

Post by Bluud_Elf »

Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflingove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zly stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflingove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
Last edited by Bluud_Elf on 16:35 23. Jun 2010, edited 4 times in total.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Tieflinkove

Post by efu_redo »

Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A víš co by udělal drow s Tieflingem?
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Tieflinkove

Post by Bluud_Elf »

efu_redo wrote:
Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A víš co by udělal drow s Tieflingem?
Asi to sami co s Duergarama a ostatnima podradnyma narodama v podtemnu? A stejne zijou relativne pohromade.

A co udela se zlym demonoclovekem zakone dobrej fanatickej paladin?
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Tieflinkove

Post by efu_redo »

Bluud_Elf wrote:
efu_redo wrote:
Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A víš co by udělal drow s Tieflingem?
Asi to sami co s Duergarama a ostatnima podradnyma narodama v podtemnu? A stejne zijou relativne pohromade.

A co udela se zlym demonoclovekem zakone dobrej fanatickej paladin?
Zabije ho a taky nemusí. Řekněme, že démoni jsou třetí strana. Do podtemna moc nepatří a démoni škodí jak drowům tak těm nahoře. Stejně tak nahoře jsou postavy, co se loví navzájem a ještě bojují s drowama. Nevidím jediný důvod, proč by měli začínat tam. Možná tak, že by si mohli vybrat mezi podtemnem a povrchem. Ale démoni jsou bohumžel nenávidení všude.

edit: stejně tak, když si udělám zlou postavu, třeba černého strážce, tak to znamená, že patřím do podtemna?
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Tieflingove

Post by Bluud_Elf »

V tom s tebou naprosto souhlasim, ale tim padem je tu porad ten aspekt, ze pokud asimari zacinaji na povrchu, prislo by mi logicke, aby demoni zacinali v podtemnu v zajmu zachovani rovnovahy. Docela rad bych mel Tieflingy v podtemnu :)
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Tieflingove

Post by DenGrasse »

Tato otázka jse tu řešila již dříve a bylo rozhodnuto, že tieflingové nebudou podtemnová rasa. Nepředpokládám, že by Rejty změnil od té doby názor, takže hlasování je víceméně zbytečné, krom aspektu průzkumu věřejného mínění.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Tieflingove

Post by Bluud_Elf »

Jelikoz se tady jednoduse a casto prispevky zvrtavaji do hadek prijde mi aspekt verejneho mineni skrze hlasovani jako jedine dobre reseni :wink:
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Tieflingove

Post by White wolf »

Noo hehe a co takle nechat na těch kdo mají tu čest tuto subrasu hrát aby si vybrali kde chtějí začít. :twisted:
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Tieflingove

Post by DenGrasse »

A co takhle nechat na hráčích aby si ve hře dělali cokoli je napadne? DM by byl po ruce na zavolání a musel by jim splnit každé přání...

některý hlášky fakt nejsou chytrý...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
White wolf
Poutník
Posts: 69
Joined: 09:17 14. May 2010

Re: Tieflingove

Post by White wolf »

DenGrasse wrote:A co takhle nechat na hráčích aby si ve hře dělali cokoli je napadne? DM by byl po ruce na zavolání a musel by jim splnit každé přání...

některý hlášky fakt nejsou chytrý...
Mno hele to nebyla provokace jak si to zjevně pochopil,ale mě bylo řečeno,že tato subrasa se v součastnosti povoluje jen těm co si ji zaslouží ....nebo se pletu? Pokud ne proč by takový dobrý hráč spolu s touto subrasou nemohl mít možnost si vybrat ke které společnosti se bude řadit.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Tieflingove

Post by DenGrasse »

To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis :wink:

Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
efu_redo
Rytíř
Posts: 585
Joined: 15:50 20. Apr 2010

Re: Tieflingove

Post by efu_redo »

DenGrasse wrote:To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis :wink:

Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
Udělal bych to formou applikací jako na EFU. Ty sám víš jak to funguje a myslím, že tam to funguje dobře.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Tieflingove

Post by DenGrasse »

Navrhoval jsem to, ale neprošlo.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Bluud_Elf
Obyvatel
Posts: 121
Joined: 02:16 02. Mar 2010
Location: London
Contact:

Re: Tieflingove

Post by Bluud_Elf »

DenGrasse wrote:To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis :wink:

Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
To jsem rad, ze ji dostanou pouze ti co si ji zaslouzi. Ja osobne bych se necitil na hrani Tieflinga a myslim si, ze pouze lidi co hrajou velice dobrou a kvalitni RP hru by meli mit tu moznost hrat planarni bytosti.

White wolf: Pokud by si nechal Tieflingy vybirat si, kde maji zacit, co by na to rekli Aasimari? Ty dost tezko muzou zacit v podtemnu ne? A proc by tuhle vyhodu meli mit jen zlouni?

Ja osobne nemam tuseni, jak nekdo muze rozhodnout, ze maji hrat na povrchu. Ze vsech zkusenosti co mam z hrani fantasy her Tieflingove byli vyhradne rasa podtemna. Samozrejme jako planarni bytosti se pohybovali jak nahore, tak dole, ale vetsina zila v podtemnu. Nicmene pokud realie Thalie a zdejsi komunita ma pocit, ze maji byt na povrchu budiz.

Dalsi vec co bych k tomuto tematu dodal. V podtemnu je spousta NPC Tieflingu, treneri Tieflingove, obchodnici a presto hraci hrajou na povrchu..
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."

Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Image

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Tieflingove

Post by sandoftime »

do žádnýho krtčince nejdu a jestli mi ještě nějakej drow něco takovýho řekne, tak ho chytnu, svážu a pošlu poštou jako dárek arii
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Locked