Tieflingove
Tieflingove
Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflingove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zly stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflingove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
Last edited by Bluud_Elf on 16:35 23. Jun 2010, edited 4 times in total.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Re: Tieflinkove
A víš co by udělal drow s Tieflingem?Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Tieflinkove
Asi to sami co s Duergarama a ostatnima podradnyma narodama v podtemnu? A stejne zijou relativne pohromade.efu_redo wrote:A víš co by udělal drow s Tieflingem?Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A co udela se zlym demonoclovekem zakone dobrej fanatickej paladin?
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Re: Tieflinkove
Zabije ho a taky nemusí. Řekněme, že démoni jsou třetí strana. Do podtemna moc nepatří a démoni škodí jak drowům tak těm nahoře. Stejně tak nahoře jsou postavy, co se loví navzájem a ještě bojují s drowama. Nevidím jediný důvod, proč by měli začínat tam. Možná tak, že by si mohli vybrat mezi podtemnem a povrchem. Ale démoni jsou bohumžel nenávidení všude.Bluud_Elf wrote:Asi to sami co s Duergarama a ostatnima podradnyma narodama v podtemnu? A stejne zijou relativne pohromade.efu_redo wrote:A víš co by udělal drow s Tieflingem?Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A co udela se zlym demonoclovekem zakone dobrej fanatickej paladin?
edit: stejně tak, když si udělám zlou postavu, třeba černého strážce, tak to znamená, že patřím do podtemna?
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Tieflingove
V tom s tebou naprosto souhlasim, ale tim padem je tu porad ten aspekt, ze pokud asimari zacinaji na povrchu, prislo by mi logicke, aby demoni zacinali v podtemnu v zajmu zachovani rovnovahy. Docela rad bych mel Tieflingy v podtemnu 
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Re: Tieflingove
Tato otázka jse tu řešila již dříve a bylo rozhodnuto, že tieflingové nebudou podtemnová rasa. Nepředpokládám, že by Rejty změnil od té doby názor, takže hlasování je víceméně zbytečné, krom aspektu průzkumu věřejného mínění.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Tieflingove
Jelikoz se tady jednoduse a casto prispevky zvrtavaji do hadek prijde mi aspekt verejneho mineni skrze hlasovani jako jedine dobre reseni 
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Tieflingove
Noo hehe a co takle nechat na těch kdo mají tu čest tuto subrasu hrát aby si vybrali kde chtějí začít. 
Re: Tieflingove
A co takhle nechat na hráčích aby si ve hře dělali cokoli je napadne? DM by byl po ruce na zavolání a musel by jim splnit každé přání...
některý hlášky fakt nejsou chytrý...
některý hlášky fakt nejsou chytrý...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Tieflingove
Mno hele to nebyla provokace jak si to zjevně pochopil,ale mě bylo řečeno,že tato subrasa se v součastnosti povoluje jen těm co si ji zaslouží ....nebo se pletu? Pokud ne proč by takový dobrý hráč spolu s touto subrasou nemohl mít možnost si vybrat ke které společnosti se bude řadit.DenGrasse wrote:A co takhle nechat na hráčích aby si ve hře dělali cokoli je napadne? DM by byl po ruce na zavolání a musel by jim splnit každé přání...
některý hlášky fakt nejsou chytrý...
Re: Tieflingove
To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis
Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Tieflingove
Udělal bych to formou applikací jako na EFU. Ty sám víš jak to funguje a myslím, že tam to funguje dobře.DenGrasse wrote:To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis![]()
Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Tieflingove
Navrhoval jsem to, ale neprošlo.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Tieflingove
To jsem rad, ze ji dostanou pouze ti co si ji zaslouzi. Ja osobne bych se necitil na hrani Tieflinga a myslim si, ze pouze lidi co hrajou velice dobrou a kvalitni RP hru by meli mit tu moznost hrat planarni bytosti.DenGrasse wrote:To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis![]()
Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
White wolf: Pokud by si nechal Tieflingy vybirat si, kde maji zacit, co by na to rekli Aasimari? Ty dost tezko muzou zacit v podtemnu ne? A proc by tuhle vyhodu meli mit jen zlouni?
Ja osobne nemam tuseni, jak nekdo muze rozhodnout, ze maji hrat na povrchu. Ze vsech zkusenosti co mam z hrani fantasy her Tieflingove byli vyhradne rasa podtemna. Samozrejme jako planarni bytosti se pohybovali jak nahore, tak dole, ale vetsina zila v podtemnu. Nicmene pokud realie Thalie a zdejsi komunita ma pocit, ze maji byt na povrchu budiz.
Dalsi vec co bych k tomuto tematu dodal. V podtemnu je spousta NPC Tieflingu, treneri Tieflingove, obchodnici a presto hraci hrajou na povrchu..
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Tieflingove
do žádnýho krtčince nejdu a jestli mi ještě nějakej drow něco takovýho řekne, tak ho chytnu, svážu a pošlu poštou jako dárek arii
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!