Bezva hra...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Bezva hra...
poslední dobrý qeust od dm jsem zažil na demoně před lety kdy tam ještě řádil dm deekin
vše co jsem potkal kdykoliv poté byla víceméně snaha o dobrý qeust, někdy na dobré cestě, jindy to bylo horší ale vždy to byla "jen" snaha, ne dobrý quest
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Bezva hra...
Tak pod tohle se wekslovi podepíšu....dle mého osobního názoru by se u questu měl bavit hráč i DM a věřte,že nikoho nepotěší,když jeho postavičku zabije DM bez jediného slova....mnoho lidí tady si své postavy piplá jako malé děti a jejich smrt je bolí daleko více než by to bylo na modulu s lehčím expením. Na druhé straně ovšem i hráč by měl myslet za svou postavu a když vidí,že před ním stojí drak tak asi není nejlepší zařvat hurá a vrhnout se do boje.....osobně dokážu více ocenit questy kde je možnost jednak se vykecat z průšvihu a také kapátko příběh utvářet. Jo a co se týká Dmkování,milý a zlatí DM já bych to nedělala ani za zlaté prase,ale občas to asi chce kapátko se nadechnout a počítat do deseti....ostatně všichni sme jen lidi a každý z nás má občas špatný den. Totéž ovšem platí i pro nás pro hráče.wekslo wrote: Je to proste tak, kdyz DM linkuje hru hracum a nuti je hrat dle sveho gusta, ktere je z drtive vetsiny jine nez to hracu, je vse spatne a nekouka z toho pekna hra uz v prvopocatku.
Vsichni ruku na srdce, na ktery quest vzpominate nejvice a nejradeji? Dovolim si odpovedet, na takovy, ktereho jste mohli byt strujcem, anebo alespon jste meli ten pocit, ze vse se odviji od vaseho konani.
Ohledne namyslenosti/vyssiho ega ci snad zvyseni ega DMek po dosazeni postu je treba mit na pameti, ze nekteri mohou brat pokarani pri nejakem precinu jakozto povysovani onoho DM nad hracem a deje se to bezne a deje se to vsude. Na druhou stranu se na kazdym serveru najdou DMs, kteri se s timto postem opravdu citi a davaji povysenost a aroganci jasne najevo.
Re: Bezva hra...
A je to tu zase. Po několikáté, co se na fóru řeší jak by měl vypadat quest, co DM dělají špatně, co DM dělají dobře atd.
Skuste mrknout k jakému účelu byl tenhle topic založen a popřemýšlejte jestli náhodou nejste trochu mimo.
Skuste mrknout k jakému účelu byl tenhle topic založen a popřemýšlejte jestli náhodou nejste trochu mimo.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Bezva hra...
Cože? Flame? Spam? A já jsem ještě nepřispěl?P.S. Ať nejsem tolik OT. Nevím tedy jaké máte zkušenosti s místními DM a jejich Questy...ale mám-li soudit za Q, které jsem tu měl s mou postavou možnost vidět já, lidi buďte za místní DM rádi! (dál to nebudu rozmazávat, ať nejsem za řiťolezce
nebo osočovače "cizích" DM z jiných shardů)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Bezva hra...
Kde jinde pomlouvat DM nez ve flames? ^^Tretas wrote:A je to tu zase. Po několikáté, co se na fóru řeší jak by měl vypadat quest, co DM dělají špatně, co DM dělají dobře atd.![]()
Skuste mrknout k jakému účelu byl tenhle topic založen a popřemýšlejte jestli náhodou nejste trochu mimo.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Re: Bezva hra...
Nevim proc to resite...Tu sou dobre Dm a jejich Q sou vice nez dobre...viz Caironuv dlouhodobej Q kterej nezasahuje jen urcite lidi ale i ty co se do toho neleptou...a ten kdo nezazil Kratovi armadni Q vubec nevi...Ososbne muzu rict ze snad neni jedine Q kterej by se mi nelibil bo by mne nudil i kdyz to tak obcas nevypada po case si stejne uvedomim ze ty Q byly fakt dobre.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Bezva hra...
Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...venomeq wrote:Nevim proc to resite...Tu sou dobre Dm a jejich Q sou vice nez dobre...viz Caironuv dlouhodobej Q kterej nezasahuje jen urcite lidi ale i ty co se do toho neleptou...a ten kdo nezazil Kratovi armadni Q vubec nevi...Ososbne muzu rict ze snad neni jedine Q kterej by se mi nelibil bo by mne nudil i kdyz to tak obcas nevypada po case si stejne uvedomim ze ty Q byly fakt dobre.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Bezva hra...
Mozna by skoncil o neco drive kdyby ses do Q zapojilamonstera wrote: Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Bezva hra...
neblázni jí chuděře uplně zdražili kraft
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
- White wolf
- Poutník
- Posts: 69
- Joined: 09:17 14. May 2010
Re: Bezva hra...
No někdo by se i zapojil,ale po asi 15 minutách marného snažení o navázání rozhovoru a naprostého ignorování sem si halt šla po svým. Nutno říct,že to bylo na začátku tohoto Q a přímo v Isilu kdy se moje čerstvě přivandrovalá čarodějka pokoušela zjistit o co vlastně de a dozvěděla se*píp*. Ono je fajn,že je global Q,ale to taky chce aby se neignorovali postavy jen proto,že nejsou vysokej lvl či nejsou ze známýho acc.Desmond wrote:Mozna by skoncil o neco drive kdyby ses do Q zapojilamonstera wrote: Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil.... A pokud nechces, je to ok, nakonec je to jen a jen na tobe, ale jak konkretne te ten Q omezuje?
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Bezva hra...
on je to "global" quest kde je ale vsechno prisne tajny, jinak řečeno, hráči kterých se to netýká ten quest postřehnou právě jen tím že očas potkají červeného npc gardistu, že nemůžou kraftit a že se zdražily jízdenky 
to je přece zábavné, nebo ty myslíš že ne?
to je přece zábavné, nebo ty myslíš že ne?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Bezva hra...
I to se muze stat, zkus to znovu. Pripadne mi napis PM nebo ve hre do tellu a nejak se domluvime. Lvl ani "znamost" acc nehrajou zadnou roli. Pokud hrajes hezky, radi se te nejak ujmeme.White wolf wrote: No někdo by se i zapojil,ale po asi 15 minutách marného snažení o navázání rozhovoru a naprostého ignorování sem si halt šla po svým. Nutno říct,že to bylo na začátku tohoto Q a přímo v Isilu kdy se moje čerstvě přivandrovalá čarodějka pokoušela zjistit o co vlastně de a dozvěděla se*píp*. Ono je fajn,že je global Q,ale to taky chce aby se neignorovali postavy jen proto,že nejsou vysokej lvl či nejsou ze známýho acc.
Re: Bezva hra...
A to vychazis z vlastni zkusenosti?sandoftime wrote:on je to "global" quest kde je ale vsechno prisne tajny
Re: Bezva hra...
Je to úplně jednoduché. Stačí hrát charakter postavy a chtít se opravdu zajímat o quest. Jedno dvě nereagování by tě nemělo odradit. Musíš se snažit a prostě hrát. Kdo chce hrát quest, může. Nevidím v tom sebemenší problém a na lvlu vážně nezáleží.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Bezva hra...
Jen ať pokračuje, náhodou je parádní !! Jeden z nejlepších co si pamatuju.monstera wrote:Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...venomeq wrote:Nevim proc to resite...Tu sou dobre Dm a jejich Q sou vice nez dobre...viz Caironuv dlouhodobej Q kterej nezasahuje jen urcite lidi ale i ty co se do toho neleptou...a ten kdo nezazil Kratovi armadni Q vubec nevi...Ososbne muzu rict ze snad neni jedine Q kterej by se mi nelibil bo by mne nudil i kdyz to tak obcas nevypada po case si stejne uvedomim ze ty Q byly fakt dobre.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář