Nemožné připojení do hry a na foru.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Nemožné připojení do hry a na foru.

Post by rotona »

Dobrý večer , nemohla jsem najít nějaký podobný Topic a tak jsem musela napsat nový - slibila jsem že to napíšu. Obrátil se na mne kamarád mého kamarada , že jsem tu hrála abych mu pomohla , že tu včera hrál , a dnes se celý den nemuže připojit , ani nevidí server a ani se nemůže dostat na forum . On se tu jmenuje Aster3 a tak se ptá jestli jste mu omylem nedali Ban,nebo jestli prostě nevíte co se děje?
Děkuji za vyjádření.
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Nemožné připojení do hry a na foru.

Post by rotona »

Hm tak ve hře ani jeden DM co by mi odpověděl a tady také nikdo . No nevím co mám ted dělat , tak mu vzkážu že se tu se mnou nebaví ani lesní skřítci a tudiž jsem nic nezjistila. Pro jistotu zopakuji otázku : Má hráč Aster3 ban?
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nemožné připojení do hry a na foru.

Post by Rejty »

rotona wrote:Pro jistotu zopakuji otázku : Má hráč Aster3 ban?
Nemá.

Holt ne všichni tu sedí na zadku a čekají, až budou moci někomu odpovědět na otázky. :roll:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Nemožné připojení do hry a na foru.

Post by rotona »

Děkuji , nemyslela jsem to zle , uvolila jsem se jen pomoci jinému.
Locked