Dobrý večer , nemohla jsem najít nějaký podobný Topic a tak jsem musela napsat nový - slibila jsem že to napíšu. Obrátil se na mne kamarád mého kamarada , že jsem tu hrála abych mu pomohla , že tu včera hrál , a dnes se celý den nemuže připojit , ani nevidí server a ani se nemůže dostat na forum . On se tu jmenuje Aster3 a tak se ptá jestli jste mu omylem nedali Ban,nebo jestli prostě nevíte co se děje?
Děkuji za vyjádření.
Nemožné připojení do hry a na foru.
Re: Nemožné připojení do hry a na foru.
Hm tak ve hře ani jeden DM co by mi odpověděl a tady také nikdo . No nevím co mám ted dělat , tak mu vzkážu že se tu se mnou nebaví ani lesní skřítci a tudiž jsem nic nezjistila. Pro jistotu zopakuji otázku : Má hráč Aster3 ban?
Re: Nemožné připojení do hry a na foru.
Nemá.rotona wrote:Pro jistotu zopakuji otázku : Má hráč Aster3 ban?
Holt ne všichni tu sedí na zadku a čekají, až budou moci někomu odpovědět na otázky.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nemožné připojení do hry a na foru.
Děkuji , nemyslela jsem to zle , uvolila jsem se jen pomoci jinému.