Problémy s patchem

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Problémy s patchem

Post by Kathermara »

Už nevím co s tím, tak doufám, že mi tady snad někdo poradí. Jde o to, že jsem si koupila hru NWN deluxe edition a po pár dnech hraní kampaně jsem našla Thalii a pustila se do instalování podle instrukcí. Jenomže jakmile jsem po nainstalování a postahování všech věcí hru pustila, jen mi to bliklo a hned zase zmizelo. Nejde to spustit ať dělám co dělám. Zkusila jsem to znovu nainstalovat bez patche a najednou to šlo. Jenomže na Thalii to připojit nejde a píše, že verze hry nesouhlasí. Zase jsem to upgradovala a zase to nejde spustit.
A to jsem se tak těšila jak si tady zahraju :(
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Problémy s patchem

Post by maku »

Zkusil bych patch stáhnout http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe - mě ten "oficiální" patch taky nefungoval. Pokud to nepomůže, tak ten .exe soupor, který pouštít hru nastav ve vlastnostech "pustit jako správce". To mi taky pomohlo a od té doby mi hra nepadá, když se snažím přeskočit úvodní intro.
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Problémy s patchem

Post by Kathermara »

Už to funguje, vážně moc děkuji :)
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Problémy s patchem

Post by venomeq »

Popripadne zalezi na systemech:) Treba na Win 7 to nepustis dokud si ve vlastnostech nedas spoustet aplikaci jako pod win Xp.)
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Locked