A to jsem se tak těšila jak si tady zahraju
Problémy s patchem
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Problémy s patchem
Už nevím co s tím, tak doufám, že mi tady snad někdo poradí. Jde o to, že jsem si koupila hru NWN deluxe edition a po pár dnech hraní kampaně jsem našla Thalii a pustila se do instalování podle instrukcí. Jenomže jakmile jsem po nainstalování a postahování všech věcí hru pustila, jen mi to bliklo a hned zase zmizelo. Nejde to spustit ať dělám co dělám. Zkusila jsem to znovu nainstalovat bez patche a najednou to šlo. Jenomže na Thalii to připojit nejde a píše, že verze hry nesouhlasí. Zase jsem to upgradovala a zase to nejde spustit.
A to jsem se tak těšila jak si tady zahraju
A to jsem se tak těšila jak si tady zahraju
Re: Problémy s patchem
Zkusil bych patch stáhnout http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe - mě ten "oficiální" patch taky nefungoval. Pokud to nepomůže, tak ten .exe soupor, který pouštít hru nastav ve vlastnostech "pustit jako správce". To mi taky pomohlo a od té doby mi hra nepadá, když se snažím přeskočit úvodní intro.
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: Problémy s patchem
Už to funguje, vážně moc děkuji 
Re: Problémy s patchem
Popripadne zalezi na systemech:) Treba na Win 7 to nepustis dokud si ve vlastnostech nedas spoustet aplikaci jako pod win Xp.)
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.