Dobré duše, vzpomeňte na kvanta reálií, které vás nutím číst tím, že jsem je napsal. Tudíž mě nechte nasednout k vám do vozidla, abyste mi za to mohli uvnitř pořádně vyčinit! Klidně pojedu jeden z dřívějších dnů, jestli by to obnášelo místo za motorem.
A to, že mě nejspíš už tak polovina oučastníků nezná, nemusí být překážku. Budu mávat kohortou jednoho z proslulých thalijských ozbrojených sborů, abych byl při nabírání k poznání.
Chcete mě?
PS. Vezmu jednu, možná dvě lahvinky medovinky, ať se cítíme medievalističtěji. Kdyby hodně lidí vyjádřilo velký zájem a slíbilo, že to zvládnou vypít, mohu teoreticky zajet do včelařského ústavu pro pětilitrové balení. To sice stojí něco pod tisícovku, leč je to vskutku nektar bohů.
PPS. Chápu dobře, Rejty, že by mi měl stačit spacák s karimatkou a přístřešek mě jakžtakž před nepřízní počasí ochrání?