Odlog po zabití

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Odlog po zabití

Post by menderon »

Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: Odlog po zabití

Post by Firefox_ »

menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:
Pleteš se :-)
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Odlog po zabití

Post by Radim »

Jo drowové prostě dneska řádili,tak aspoň víte že tady pořád jsme
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Glumišek
Šlechtic
Posts: 300
Joined: 16:22 01. Jun 2009

Re: Odlog po zabití

Post by Glumišek »

menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:
Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou. :lol:

Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace

............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat :mrgreen:
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Odlog po zabití

Post by LDamian »

Glumišek wrote:
menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co? :( 8) :mrgreen:
Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou. :lol:

Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace

............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat :mrgreen:
Inu, dobrý masakr to byl. :) :wink: Tuším stále má někde BU hlavu jakéhosi Valdora vypreparovanou.

Tehdy tam v té epické bitvě padlo tak možná 40-60 drowských a duergarských strážných a jejich nebezpečných mazlíčků + ještě vaše postavy. A je fakt, že i když jsme se tam sešli snad v počtu deseti epických postav a dvě z nich byli mniši nad 30. úrovní, nakonec nás přeci jen hnali svinským krokem. Jsem chvíli myslel, že se ven ani nedostaneme. Ale to pole mrtvol za námi mne vážně těšilo. :twisted:

A povrch se může chlubit tím, že dokázal zaútočit na hlavní město drowů! Zatímco drowové příštipkaří kolem vesniček a na pořádný útok se nevzmůžou! :twisted: :wink:

PS: je fakt, že on to dost omezuje strach z permky co za útok na město hrozí, pokud tam postava padne... Ale tehdy jsme se nějak vyhecovali no...

PPS: když nad tím tak přemýšlím, tak podle reálií drowové Karathu téměř zničili. Takže máme stále ještě co vracet.... :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Odlog po zabití

Post by Bahnak »

tak na tuhle akci taky vzpomínám s úsměvem na rtech...
mapa poseta bezpočtem mrtvol, krev kam oko dohlédne, do toho pár beholderu co castili timestopy a kouzla smrti a pár našich drowešku jako objetní berani :-D
Nutno podotknout že v této bitvě jsem dostal na budku hned dvakrát :-D
Ale to se již popisovalo jinde... to byly časy... :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Odlog po zabití

Post by menderon »

Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Odlog po zabití

Post by LDamian »

menderon wrote:Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
Vsak si sam psal, ze by sis nejaky flame o tom, jak high levely okupuji podtemno a lovi drowy chtel precist. Tak ti tu delame radost a jeste se ti to nelibi. :wink:

A jinak rek bych, ze puvodni tema tohoto topicu je tak nejak vycerpane. Tak to snad moc nevadi, kdyz si tu trochu senilne zaslintam a starecky zavyhrozuji drowum. :twisted: :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Odlog po zabití

Post by menderon »

OK OK OK omlouvám se no, Taky jsem napsal, že se bavím, ne že ne:)
Jinak očekával bych taky třeba flame:
Drow: tak to jsem nežral, chytili mne a namísto předání strážím mně napřed nechali stát týden na sluníčku, pak mne nutili zpívat trpasličí národní písně, přivázali mihladovou krysu na břicho a dozadu dali špek. No a po tom co mne skoro zabili mne strčili do medu a posypali peřím a strčili na den do kurníku ke slepicím. teprvepak mne předali strážím.
JO a před tím vším se mne nezeptali, jestli mi nevadí mučení! 8)
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Odlog po zabití

Post by KaTo »

menderon wrote:...
*čmárá si do deníčku*Tu fintu s krysou znám ve variantě džbán s dírou ve dně přiložený na břicho a žhavým pohrabáčem "stimulovaná" myška si už cestu "ven" najde sama (made in China).
Ale fintu s trpasličíma národníma písněma...tu si zapíšu a dozajista použiju!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Odlog po zabití

Post by menderon »

Než byl gnómí život ukončen, brouzdal jsem po Internetu a připravoval blaho pro Ulraeena, dokonce jsem šetřil 2 500 000 zl na jeho ulovení od lovců, no byl jsem na začátku s financema, ale beznadějnéto nebylo. Ale mučební postup jsem měl v kostře stanovenej. myslím, že by to ocenil. Ještě by mne prosil o to abych mu pujčil ostrý papír, nebo oblázek, aby si mohl podříznout žíly.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Odlog po zabití

Post by de Aers »

Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ? :D
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Odlog po zabití

Post by menderon »

de Aers wrote:Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ? :D

Věděl, ale když bych ti to dal na stůl musel by ji vyrazit 8) Proto jsem ten konec zahrál do autu, cena mi přišla OK.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Odlog po zabití

Post by Urlraen »

Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se :D

Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž ;)
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Odlog po zabití

Post by menderon »

Urlraen wrote:Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se :D

Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž ;)
No pokud se nemýlím, v pravidlech je, že si nepomatuješ jednu hodinu, tak si pomatuji dlocela dost, krom té hodiny..... ale to už je ted jedno.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Locked