Odlog po zabití
Re: Odlog po zabití
Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co?

"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Odlog po zabití
Pleteš semenderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co?![]()
![]()
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Odlog po zabití
Jo drowové prostě dneska řádili,tak aspoň víte že tady pořád jsme
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Odlog po zabití
Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou.menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co?![]()
![]()
Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace
............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Odlog po zabití
Inu, dobrý masakr to byl.Glumišek wrote:Muhehe, pamatuji si jak 6 lowlvl drowíků vedlo masomlejnkový pokus ochrany města proti nájezdu z povrchu. LDamijánův "Bu" mě tenkrát ukázal, že někteří nepotřebují ani devast aby někoho kuchli jednou ránou.menderon wrote:Moc rád bych si než úplně odejdu ještě přečetl flame o tom jak okupujou High level postavy podtemno a loví drowy, ale to to moc neí co?![]()
![]()
![]()
Asi takto:
Valdor si kouzlí neviditelnost (z prstenu)
Valdor si kouzlí spěch (z róby)
načítání přechodu mezi městem a exteriérem
problik na lokaci posetou mrtvolami
načítání přechodu mezi lokací a podsvětím
četba výpisu logu
pláč a bláznivý smích nad bezvíchodností situace
............. ale to bylo před výměnou, takže vcelku dávno, ale zmastili nás jak zákon káže, to se musí nechat
Tehdy tam v té epické bitvě padlo tak možná 40-60 drowských a duergarských strážných a jejich nebezpečných mazlíčků + ještě vaše postavy. A je fakt, že i když jsme se tam sešli snad v počtu deseti epických postav a dvě z nich byli mniši nad 30. úrovní, nakonec nás přeci jen hnali svinským krokem. Jsem chvíli myslel, že se ven ani nedostaneme. Ale to pole mrtvol za námi mne vážně těšilo.
A povrch se může chlubit tím, že dokázal zaútočit na hlavní město drowů! Zatímco drowové příštipkaří kolem vesniček a na pořádný útok se nevzmůžou!
PS: je fakt, že on to dost omezuje strach z permky co za útok na město hrozí, pokud tam postava padne... Ale tehdy jsme se nějak vyhecovali no...
PPS: když nad tím tak přemýšlím, tak podle reálií drowové Karathu téměř zničili. Takže máme stále ještě co vracet....
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Odlog po zabití
tak na tuhle akci taky vzpomínám s úsměvem na rtech...
mapa poseta bezpočtem mrtvol, krev kam oko dohlédne, do toho pár beholderu co castili timestopy a kouzla smrti a pár našich drowešku jako objetní berani
Nutno podotknout že v této bitvě jsem dostal na budku hned dvakrát
Ale to se již popisovalo jinde... to byly časy...
mapa poseta bezpočtem mrtvol, krev kam oko dohlédne, do toho pár beholderu co castili timestopy a kouzla smrti a pár našich drowešku jako objetní berani
Nutno podotknout že v této bitvě jsem dostal na budku hned dvakrát
Ale to se již popisovalo jinde... to byly časy...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Odlog po zabití
Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Odlog po zabití
Vsak si sam psal, ze by sis nejaky flame o tom, jak high levely okupuji podtemno a lovi drowy chtel precist. Tak ti tu delame radost a jeste se ti to nelibi.menderon wrote:Všimli jste si kde se začalo a o čem se teď mluví?
jakobavím se, ale chtelo by to dát někam do pokecu s názvem třeba histoie Drovsko pozemáckých bitev z pohledu hráčů.
A jinak rek bych, ze puvodni tema tohoto topicu je tak nejak vycerpane. Tak to snad moc nevadi, kdyz si tu trochu senilne zaslintam a starecky zavyhrozuji drowum.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Odlog po zabití
OK OK OK omlouvám se no, Taky jsem napsal, že se bavím, ne že ne:)
Jinak očekával bych taky třeba flame:
Drow: tak to jsem nežral, chytili mne a namísto předání strážím mně napřed nechali stát týden na sluníčku, pak mne nutili zpívat trpasličí národní písně, přivázali mihladovou krysu na břicho a dozadu dali špek. No a po tom co mne skoro zabili mne strčili do medu a posypali peřím a strčili na den do kurníku ke slepicím. teprvepak mne předali strážím.
JO a před tím vším se mne nezeptali, jestli mi nevadí mučení!
Jinak očekával bych taky třeba flame:
Drow: tak to jsem nežral, chytili mne a namísto předání strážím mně napřed nechali stát týden na sluníčku, pak mne nutili zpívat trpasličí národní písně, přivázali mihladovou krysu na břicho a dozadu dali špek. No a po tom co mne skoro zabili mne strčili do medu a posypali peřím a strčili na den do kurníku ke slepicím. teprvepak mne předali strážím.
JO a před tím vším se mne nezeptali, jestli mi nevadí mučení!
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Odlog po zabití
*čmárá si do deníčku*Tu fintu s krysou znám ve variantě džbán s dírou ve dně přiložený na břicho a žhavým pohrabáčem "stimulovaná" myška si už cestu "ven" najde sama (made in China).menderon wrote:...
Ale fintu s trpasličíma národníma písněma...tu si zapíšu a dozajista použiju!!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Odlog po zabití
Než byl gnómí život ukončen, brouzdal jsem po Internetu a připravoval blaho pro Ulraeena, dokonce jsem šetřil 2 500 000 zl na jeho ulovení od lovců, no byl jsem na začátku s financema, ale beznadějnéto nebylo. Ale mučební postup jsem měl v kostře stanovenej. myslím, že by to ocenil. Ještě by mne prosil o to abych mu pujčil ostrý papír, nebo oblázek, aby si mohl podříznout žíly.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Odlog po zabití
Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ? 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Odlog po zabití
de Aers wrote:Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ?
Věděl, ale když bych ti to dal na stůl musel by ji vyrazit
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Odlog po zabití
Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se 
Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž
Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž
Re: Odlog po zabití
No pokud se nemýlím, v pravidlech je, že si nepomatuješ jednu hodinu, tak si pomatuji dlocela dost, krom té hodiny..... ale to už je ted jedno.Urlraen wrote:Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se
Je sice divný, že gnom spřádal své ďábelské plány i po tom co byl zabit, ale budiž
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.