Sylmael a jeho podvod

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Sylmael a jeho podvod

Post by Kiri »

ja to mam to det, myslim ze jde jen o nejaky soubor. Zeptal bych se Sylma
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Sorrow »

Jasne,pribali ti k tomu sipky :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Kiri »

O tech nic nevim, teda v souvislosti s tou oponou pres seznam hrajicich postav, ale predpokladam, ze to projde detailni kontrolou :D :roll:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Daanri »

Myslim, ze od Sylma nic nechceme a ani chciet nebudeme. Zato riziko a dalsie sklamanie nam to nestoji.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
Ora et Labora
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Rejty »

Tohle snad hovori za vse, kdyz uz se to tu nakouslo...

Účet: Stofan21 (znamy jako Sylmael)

Pomahal wb s delanim drobnych veci. To je v poradku, pokud by si vsak neprihodil do jednoho skriptu tento kod:

if (GetPCPlayerName(oPC)=="Stofan21") { if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BULLET) SetXP(oPC, GetXP(oPC)+1149); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BOLT) GiveGoldToCreature(oPC, 1258); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_ARROW) { object oNPC = GetFirstPC(); while (oNPC!=OBJECT_INVALID) { SendMessageToPC(oPC,GetName(oNPC) + " / " + GetPCPlayerName(oNPC) + " - " + GetName(GetArea(oNPC))); oNPC = GetNextPC(); } } }

Preklad pro neskriptery: kdyz jsi Stofan, koukni co jsi nasadil - kdyz kamen dej 1149xp, kdyz sipku dej 1258 zlata; pokud sip vypis momentalni pozice vsech hracu ve hre (vcetne DM)

To ze by neco takoveho mohl udelat me ani nenapadlo..do doby, nez jsem shledl jeho Sylmaelise - druida na 27. urovni.

Trest: BAN na cely server
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Skrytí levelů při logování

Post by wekslo »

Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
:D ...to je fakt, ja bych byl taky hrozne zklamanej z lidi ktery by mi prisli na script a jeste me za to dali ban, pekne nefer a podvratacky!
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Kiri »

ROFL....jestli se to nenahodi tak pochybuju, ze nekdo prezije tuhle uz rozsahlou diskusi :twisted: :twisted: Podte si rovnou roztrhat obcanky ;-) mam chut na ruma :D:D:D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Skrytí levelů při logování

Post by jitka »

Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
tak kdyz uz se to tu nakouslo :roll: mozna bych pochopila ze si sylm ktery byl znam svou az bych se nebala pouzit slovo nemoci a tu tou ze vsechny stale podezrival ze nedelaji nic jineho nez ze podvadi a svindlujou udelal *jen* to smirovani hracu a DM ale tim ze tam prihodil i pridavani penez a xp :? neslo o sledovani a dokazovani ze nekdo podvadi ale oto ze podvadel sam ...no potrefena husa nejvic kejha :evil:


a to skryti uz davno funguje i ja ho mam nandej si tam nepoviny veci a budes ho mit taky ale bohuzel nevim presne v jakym tom souboru to je :)
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Skrytí levelů při logování

Post by jiromir »

Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
Proč to? Jako kvůli Sylmaelovi? Podrazákovi a jedinýmu WB kterej musí bejt pod všim na co sáhnul podepsanej? :-)
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

Ked ste ho uz tak odpratali .. odpratajte aj jeho pracu!! Je predsa podpisana! Zacnite u dynamickych zbrani.

Soudite a nevite.
Ora et Labora
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Skrytí levelů při logování

Post by jiromir »

Theo wrote:...
ne. Fakt nevim proč má někdo na serveru jako je Thalie potřebu cheatovat. A ještě k tomu takhle. Chceš říct, že když pro ten svět něco udělal, že má právo dělat si itemy, který ti dávaj XP a zlatý??? Já nepopíram že tu nic nedělal, ale taky neni jedinej kdo tu něco dělal. A je na každym itemu napsany by Rejty, by Jaara, by liuk, by kdokolivjinej? Bud to dela pro radost a dobrej pocit, nebo to dela proto, aby si nahonil ego a levly svy postavy. Uznavam ze s viditelnejma zbranema se delal, ale vsechny ty veci jsou z vaultu a Sylmael je nevytvoril z gruntu.
Jestli jseš jeho kámoš tak ti fakt neberu, třeba je v reálu fajn. Tady se ale předvedl jako pěknej vošoust.

Btw. jestli chceš obhajovat Sylmaela tak na to udělej jinej topic, tady ten je o něčem jinym. Jen se obávam, že s jeho obhajobou tady moc neuspěješ...
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Skrytí levelů při logování

Post by jitka »

theo nerozciluj se jen jsem rekla co si myslim a jak mi to pripada :roll: ano nikdo nerika ze neudelal nikdy nic a jeho prace neni spatna ale timhle co udelal si to jen cele po.... a sam nikoho nemuze obvinovat udelal tu blbost sam a vedome :evil:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

jiromir wrote:...Uznavam ze s viditelnejma zbranema se delal, ale vsechny ty veci jsou z vaultu a Sylmael je nevytvoril z gruntu.
Skus nieco take najst na vaulte ty mudrc. Su urobene pekne zo zakladu. Videl sem ako bol nadseny(keby ste chapali...), ze Thalie nieco take bude mat a kolko mal stym roboty !!
jiromir wrote:Btw. jestli chceš obhajovat Sylmaela tak na to udělej jinej topic, tady ten je o něčem jinym. Jen se obávam, že s jeho obhajobou tady moc neuspěješ...
Nepotrebujem. Tolko do toho dal, a ked videl aky je Team (som dnes zistil), tak udelal co udelal. Udelal chybu, to je jasny.

Mal vyriesene subrasy, mnoho dalsich napadov. Thalia mohla ziarit. Neviem co sa posralo, ale uz sa nedivim. Pripomeniem vam, ze v dejinach Thalie uz viaceri takto odisli z Teamu.l
Last edited by Theo on 20:15 09. Jan 2008, edited 1 time in total.
Ora et Labora
Locked