Sylmael a jeho podvod
Sylmael a jeho podvod
ja to mam to det, myslim ze jde jen o nejaky soubor. Zeptal bych se Sylma
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Skrytí levelů při logování
Jasne,pribali ti k tomu sipky 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Skrytí levelů při logování
O tech nic nevim, teda v souvislosti s tou oponou pres seznam hrajicich postav, ale predpokladam, ze to projde detailni kontrolou

stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Skrytí levelů při logování
Myslim, ze od Sylma nic nechceme a ani chciet nebudeme. Zato riziko a dalsie sklamanie nam to nestoji.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Skrytí levelů při logování
Tohle snad hovori za vse, kdyz uz se to tu nakouslo...
Účet: Stofan21 (znamy jako Sylmael)
Pomahal wb s delanim drobnych veci. To je v poradku, pokud by si vsak neprihodil do jednoho skriptu tento kod:
if (GetPCPlayerName(oPC)=="Stofan21") { if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BULLET) SetXP(oPC, GetXP(oPC)+1149); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BOLT) GiveGoldToCreature(oPC, 1258); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_ARROW) { object oNPC = GetFirstPC(); while (oNPC!=OBJECT_INVALID) { SendMessageToPC(oPC,GetName(oNPC) + " / " + GetPCPlayerName(oNPC) + " - " + GetName(GetArea(oNPC))); oNPC = GetNextPC(); } } }
Preklad pro neskriptery: kdyz jsi Stofan, koukni co jsi nasadil - kdyz kamen dej 1149xp, kdyz sipku dej 1258 zlata; pokud sip vypis momentalni pozice vsech hracu ve hre (vcetne DM)
To ze by neco takoveho mohl udelat me ani nenapadlo..do doby, nez jsem shledl jeho Sylmaelise - druida na 27. urovni.
Trest: BAN na cely server
Účet: Stofan21 (znamy jako Sylmael)
Pomahal wb s delanim drobnych veci. To je v poradku, pokud by si vsak neprihodil do jednoho skriptu tento kod:
if (GetPCPlayerName(oPC)=="Stofan21") { if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BULLET) SetXP(oPC, GetXP(oPC)+1149); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BOLT) GiveGoldToCreature(oPC, 1258); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_ARROW) { object oNPC = GetFirstPC(); while (oNPC!=OBJECT_INVALID) { SendMessageToPC(oPC,GetName(oNPC) + " / " + GetPCPlayerName(oNPC) + " - " + GetName(GetArea(oNPC))); oNPC = GetNextPC(); } } }
Preklad pro neskriptery: kdyz jsi Stofan, koukni co jsi nasadil - kdyz kamen dej 1149xp, kdyz sipku dej 1258 zlata; pokud sip vypis momentalni pozice vsech hracu ve hre (vcetne DM)
To ze by neco takoveho mohl udelat me ani nenapadlo..do doby, nez jsem shledl jeho Sylmaelise - druida na 27. urovni.
Trest: BAN na cely server
Vedoucí týmu Thalie
Re: Skrytí levelů při logování
Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Skrytí levelů při logování
ROFL....jestli se to nenahodi tak pochybuju, ze nekdo prezije tuhle uz rozsahlou diskusi
Podte si rovnou roztrhat obcanky
mam chut na ruma
:D:D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Skrytí levelů při logování
tak kdyz uz se to tu nakousloTheo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
a to skryti uz davno funguje i ja ho mam nandej si tam nepoviny veci a budes ho mit taky ale bohuzel nevim presne v jakym tom souboru to je
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Skrytí levelů při logování
Proč to? Jako kvůli Sylmaelovi? Podrazákovi a jedinýmu WB kterej musí bejt pod všim na co sáhnul podepsanej?Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
Re: Skrytí levelů při logování
Ked ste ho uz tak odpratali .. odpratajte aj jeho pracu!! Je predsa podpisana! Zacnite u dynamickych zbrani.
Soudite a nevite.
Soudite a nevite.
Ora et Labora
Re: Skrytí levelů při logování
ne. Fakt nevim proč má někdo na serveru jako je Thalie potřebu cheatovat. A ještě k tomu takhle. Chceš říct, že když pro ten svět něco udělal, že má právo dělat si itemy, který ti dávaj XP a zlatý??? Já nepopíram že tu nic nedělal, ale taky neni jedinej kdo tu něco dělal. A je na každym itemu napsany by Rejty, by Jaara, by liuk, by kdokolivjinej? Bud to dela pro radost a dobrej pocit, nebo to dela proto, aby si nahonil ego a levly svy postavy. Uznavam ze s viditelnejma zbranema se delal, ale vsechny ty veci jsou z vaultu a Sylmael je nevytvoril z gruntu.Theo wrote:...
Jestli jseš jeho kámoš tak ti fakt neberu, třeba je v reálu fajn. Tady se ale předvedl jako pěknej vošoust.
Btw. jestli chceš obhajovat Sylmaela tak na to udělej jinej topic, tady ten je o něčem jinym. Jen se obávam, že s jeho obhajobou tady moc neuspěješ...
Re: Skrytí levelů při logování
theo nerozciluj se jen jsem rekla co si myslim a jak mi to pripada
ano nikdo nerika ze neudelal nikdy nic a jeho prace neni spatna ale timhle co udelal si to jen cele po.... a sam nikoho nemuze obvinovat udelal tu blbost sam a vedome 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Skrytí levelů při logování
Skus nieco take najst na vaulte ty mudrc. Su urobene pekne zo zakladu. Videl sem ako bol nadseny(keby ste chapali...), ze Thalie nieco take bude mat a kolko mal stym roboty !!jiromir wrote:...Uznavam ze s viditelnejma zbranema se delal, ale vsechny ty veci jsou z vaultu a Sylmael je nevytvoril z gruntu.
Nepotrebujem. Tolko do toho dal, a ked videl aky je Team (som dnes zistil), tak udelal co udelal. Udelal chybu, to je jasny.jiromir wrote:Btw. jestli chceš obhajovat Sylmaela tak na to udělej jinej topic, tady ten je o něčem jinym. Jen se obávam, že s jeho obhajobou tady moc neuspěješ...
Mal vyriesene subrasy, mnoho dalsich napadov. Thalia mohla ziarit. Neviem co sa posralo, ale uz sa nedivim. Pripomeniem vam, ze v dejinach Thalie uz viaceri takto odisli z Teamu.l
Last edited by Theo on 20:15 09. Jan 2008, edited 1 time in total.
Ora et Labora