taoveho kriveho parchanta jeho praci????????To je tak ubohe ze si rikam jak to muzes psat!!!!!!! Nikdo nikdy nerek ze praci co udelal je spatna ani nic podobneho ale to ho neopravnuje podvadet!!!!!!!!!!!A proto ti dam radu zda chces pokracovat jen vtom tvem breceni a tim urazenim prace DM,WM ze delaji svou praci spatne s upravama a podobne tak opravdu radeji tu nehraj vis stejne si myslim ze tu na tebe nikdo neni zvedavej!!!!! Ale nikdo te ani nezakazuje at tu hrajes
Sylm a jeho kamarad Theo
Sylm a jeho kamarad Theo
Vis chlapce vazde pochybuju otom co tu pises.Ty a Sylm nedelate nic jineho coelou dobu co tu hrajete na Thalce nez stale si stezujete a neustale rikate jak ten podvadi a onen podvadi a nakonec se ukazalo kdo podvadel!!!!!!!!!(jak se rika vrana k vrane seda) Obhajujes tu
taoveho kriveho parchanta jeho praci????????To je tak ubohe ze si rikam jak to muzes psat!!!!!!! Nikdo nikdy nerek ze praci co udelal je spatna ani nic podobneho ale to ho neopravnuje podvadet!!!!!!!!!!!A proto ti dam radu zda chces pokracovat jen vtom tvem breceni a tim urazenim prace DM,WM ze delaji svou praci spatne s upravama a podobne tak opravdu radeji tu nehraj vis stejne si myslim ze tu na tebe nikdo neni zvedavej!!!!! Ale nikdo te ani nezakazuje at tu hrajes
taoveho kriveho parchanta jeho praci????????To je tak ubohe ze si rikam jak to muzes psat!!!!!!! Nikdo nikdy nerek ze praci co udelal je spatna ani nic podobneho ale to ho neopravnuje podvadet!!!!!!!!!!!A proto ti dam radu zda chces pokracovat jen vtom tvem breceni a tim urazenim prace DM,WM ze delaji svou praci spatne s upravama a podobne tak opravdu radeji tu nehraj vis stejne si myslim ze tu na tebe nikdo neni zvedavej!!!!! Ale nikdo te ani nezakazuje at tu hrajes
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
HAHAHAHAHA
... krasna past RESi.. si ten nejvetsi parchant v zivote aj v hre. Ved hraci pochopi.
... krasna past RESi.. si ten nejvetsi parchant v zivote aj v hre. Ved hraci pochopi.
Ora et Labora
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
Tatinek Vam vyhlasi vaaalku!!!!
Voba ste jak smradi co si rozkopavaj babovicky na pisku...a to uz mate bejt dospely...Ted voba do kouta a na kolena. Stydte se sycaci.
Voba ste jak smradi co si rozkopavaj babovicky na pisku...a to uz mate bejt dospely...Ted voba do kouta a na kolena. Stydte se sycaci.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
Theo sklapni už!
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
se dotoho nemontujjiromir wrote:Theo sklapni už!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
ehm...Kiri wrote:se dotoho nemontujjiromir wrote:Theo sklapni už!![]()
![]()
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
Dalsi provokater do pytle z RESem. Pozri si nazev topicu a RESov text. Cista provokacia. A naviac, nema zmysel tu uz nic pisat, ani tu hrat. Nepoznam ta jiromire, ale mas blby jazyk.jiromir wrote:ehm...Kiri wrote:se dotoho nemontujjiromir wrote:Theo sklapni už!![]()
![]()
To jako že se hádá Theo s RESem a ty jim děláš rozhodčího, nebo co si myslíš?
Ora et Labora
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletesjiromir wrote:Theo sklapni už!
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
Poradim vsetkym aby ste sa uz skludnili, myslim ze uz stacilo. Uz si sa tu Theo naurazl dost ludi a narozkrikoval az az. Len stale mi usla pointa tvojho pocinania, co si tymto vsetkym chcel dosiahnut? Chcel si znechutit pracu ludom z tymu na Thalii, ci znechutit hracom cakanie na spustenie Thalie, ci si sa nudil a potreboval si vypisovat na forum blbosti, ci narobit zbytocne "zlej krvi", alebo si chcel len tak vsetkych "pobavit"?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
kdyt si ale precti co tu hlásí naskrz celym fórem...jitka wrote:napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletesjiromir wrote:Theo sklapni už!![]()
ja se nedivim
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
To bys ale ho musel znat a vedet z jakyho duvodu si dovolil zaslat prispevek s davkou ironije mezi RESe a Theajiromir wrote:kdyt si ale precti co tu hlásí naskrz celym fórem...jitka wrote:napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletesjiromir wrote:Theo sklapni už!![]()
ja se nedivim
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
to Berserk: Te ji caknu az te potkam. Sam se nudis tak prudis hodny lidi tady na foru... 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
no hlavně že je tu řiť a neni mrtvo, když se nehraje. Já jen proč kiri hlásí do mě kua
Sem mu nic moc neudělal
Budu ho muset konečně sestřelit ve Šturmovi... 
Re: Sylm a jeho kamarad Theo
a ja porat premejslel co to je za typa todle to...sturma dame urcite...nejakej peknej dogfight..posledne to docela slo, az na to, ze sem te ani jednou nesestrelil. Legrace velkajiromir wrote:no hlavně že je tu řiť a neni mrtvo, když se nehraje. Já jen proč kiri hlásí do mě kuaSem mu nic moc neudělal
Budu ho muset konečně sestřelit ve Šturmovi...
Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu
Last edited by Kiri on 01:29 10. Jan 2008, edited 1 time in total.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe