Sylm a jeho kamarad Theo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Sylm a jeho kamarad Theo

Post by RES »

Vis chlapce vazde pochybuju otom co tu pises.Ty a Sylm nedelate nic jineho coelou dobu co tu hrajete na Thalce nez stale si stezujete a neustale rikate jak ten podvadi a onen podvadi a nakonec se ukazalo kdo podvadel!!!!!!!!!(jak se rika vrana k vrane seda) Obhajujes tu
taoveho kriveho parchanta jeho praci????????To je tak ubohe ze si rikam jak to muzes psat!!!!!!! Nikdo nikdy nerek ze praci co udelal je spatna ani nic podobneho ale to ho neopravnuje podvadet!!!!!!!!!!!A proto ti dam radu zda chces pokracovat jen vtom tvem breceni a tim urazenim prace DM,WM ze delaji svou praci spatne s upravama a podobne tak opravdu radeji tu nehraj vis stejne si myslim ze tu na tebe nikdo neni zvedavej!!!!! Ale nikdo te ani nezakazuje at tu hrajes :twisted:
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Theo »

HAHAHAHAHA

... krasna past RESi.. si ten nejvetsi parchant v zivote aj v hre. Ved hraci pochopi.
Ora et Labora
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by RES »

:D :D :D Theoo ty jedinej si me prokouknul *posle mu pusu* :roll: :roll:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Kiri »

Tatinek Vam vyhlasi vaaalku!!!!

Voba ste jak smradi co si rozkopavaj babovicky na pisku...a to uz mate bejt dospely...Ted voba do kouta a na kolena. Stydte se sycaci. :shock:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by jiromir »

Theo sklapni už!
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Kiri »

jiromir wrote:Theo sklapni už!
se dotoho nemontuj :!: :!: :!:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by jiromir »

Kiri wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
se dotoho nemontuj :!: :!: :!:
ehm... :?: To jako že se hádá Theo s RESem a ty jim děláš rozhodčího, nebo co si myslíš?
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Theo »

jiromir wrote:
Kiri wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
se dotoho nemontuj :!: :!: :!:
ehm... :?: To jako že se hádá Theo s RESem a ty jim děláš rozhodčího, nebo co si myslíš?
Dalsi provokater do pytle z RESem. Pozri si nazev topicu a RESov text. Cista provokacia. A naviac, nema zmysel tu uz nic pisat, ani tu hrat. Nepoznam ta jiromire, ale mas blby jazyk.
Ora et Labora
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by jitka »

jiromir wrote:Theo sklapni už!
napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletes :roll: :roll: ja se nedivim :wink:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Daanri »

Poradim vsetkym aby ste sa uz skludnili, myslim ze uz stacilo. Uz si sa tu Theo naurazl dost ludi a narozkrikoval az az. Len stale mi usla pointa tvojho pocinania, co si tymto vsetkym chcel dosiahnut? Chcel si znechutit pracu ludom z tymu na Thalii, ci znechutit hracom cakanie na spustenie Thalie, ci si sa nudil a potreboval si vypisovat na forum blbosti, ci narobit zbytocne "zlej krvi", alebo si chcel len tak vsetkych "pobavit"?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by jiromir »

jitka wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletes :roll: :roll: ja se nedivim :wink:
kdyt si ale precti co tu hlásí naskrz celym fórem... :roll:
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Lord_Berserk »

jiromir wrote:
jitka wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletes :roll: :roll: ja se nedivim :wink:
kdyt si ale precti co tu hlásí naskrz celym fórem... :roll:
To bys ale ho musel znat a vedet z jakyho duvodu si dovolil zaslat prispevek s davkou ironije mezi RESe a Thea :wink: ...Kiri hlasi paaac je to nas vrchni sberatel prispevku :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Kiri »

to Berserk: Te ji caknu az te potkam. Sam se nudis tak prudis hodny lidi tady na foru... :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by jiromir »

no hlavně že je tu řiť a neni mrtvo, když se nehraje. Já jen proč kiri hlásí do mě kua :-) Sem mu nic moc neudělal :wink: Budu ho muset konečně sestřelit ve Šturmovi... :twisted:
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Post by Kiri »

jiromir wrote:no hlavně že je tu řiť a neni mrtvo, když se nehraje. Já jen proč kiri hlásí do mě kua :-) Sem mu nic moc neudělal :wink: Budu ho muset konečně sestřelit ve Šturmovi... :twisted:
a ja porat premejslel co to je za typa todle to...sturma dame urcite...nejakej peknej dogfight..posledne to docela slo, az na to, ze sem te ani jednou nesestrelil. Legrace velka :D:D:D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - omlouvam se, i tak sem odhadl spatne, ale ted uz vim...

Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu :twisted:
Last edited by Kiri on 01:29 10. Jan 2008, edited 1 time in total.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked