Náhrady po pádu serveru, prosba na DM

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Náhrady po pádu serveru, prosba na DM

Post by Scully »

Po pádu serveru jsem přišel o meč a kamínek (dalších 5 hodin klikání v pytli :(, už podruhé v týdnu). Prosím, stačí mi nahradit kamínek (legenda)
Scully
Poutník
Posts: 61
Joined: 00:30 12. Apr 2010
Location: Praha
Contact:

Re: Náhrady po pádu serveru, prosba na DM

Post by Scully »

Tak to je paráda, připojil jsem se (zřejmě) hned po 13:55 a tudíž jsem nezaznamenal hlášení o restartu. Takže jsem přišel o další meč s kamínkem. Ještě mám jeden poslední, tak jsem zvědav, jestli se proroctví čísla 3 dnes naplní :).
Locked