Náhrady po pádu serveru, prosba na DM
Náhrady po pádu serveru, prosba na DM
Po pádu serveru jsem přišel o meč a kamínek (dalších 5 hodin klikání v pytli
, už podruhé v týdnu). Prosím, stačí mi nahradit kamínek (legenda)
Re: Náhrady po pádu serveru, prosba na DM
Tak to je paráda, připojil jsem se (zřejmě) hned po 13:55 a tudíž jsem nezaznamenal hlášení o restartu. Takže jsem přišel o další meč s kamínkem. Ještě mám jeden poslední, tak jsem zvědav, jestli se proroctví čísla 3 dnes naplní
.