... jednou sem dokonce zazil, ze hrac chtel hrat pestni souboj v hospode pres kostky
Hratelnost versus RP
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Hratelnost versus RP
sem se pobavil zas - emo napadeni 
... jednou sem dokonce zazil, ze hrac chtel hrat pestni souboj v hospode pres kostky
... jednou sem dokonce zazil, ze hrac chtel hrat pestni souboj v hospode pres kostky
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Hratelnost versus RP
LOL - zas neusnumenderon wrote: Drow schovaný ve stínu přibíha k hráčovi a emotí : *přikládá ti nůž na krk* ani se nehni
Napadený: *bleskově chytil ruku s nožem a mistrným úhybem se dostal za drowa z tohoto chvatu se nikdo nedostane, zaklekává na ležícího drowa* Hni se a zlomím ti ruku smrade. *okamžitě nasazuje pouta a drowa svazuje*
Si vzpomínám jak jsme s Jorgem v Ivory chytali neposlušnýho typka:
Jorg: *odhodí zbraně, srazí ho na zem a zavalího a drží na zemi* (mezitím neozbrojeným sražením opravdu poslal typka k zemi)
Typek: *vyprostí se*
DM KRATA: *nevyprostí*
pravě proto aby nedocházelo k těmhle paskvilům a rádoby heroickým výkonům jež berou mužům dech a ženám kalhotky, flákám naplocho mečem po kebuli a mám klid...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Hratelnost versus RP
od toho máme kostky,že ? 
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Hratelnost versus RP
Taky mám historku
.
Vězen: *uvolnil si pouta a vytáhl nůž, přišel k drowce a bodl ji mezi prsa*
Sinkacha(tell): //Tak zaútoč, takhle to hrát fakt nebudu...
Vězeň útočí: *minul*
Sinkacha útočí: *zásah* mrtvej.... (omráčenej, bylo to pěstma)
To byl jedinej případ kdy můj zajatec přišel o hlavu. Máme stínovky, můžeme se rvát klidně na tvrdo ne?
Vězen: *uvolnil si pouta a vytáhl nůž, přišel k drowce a bodl ji mezi prsa*
Sinkacha(tell): //Tak zaútoč, takhle to hrát fakt nebudu...
Vězeň útočí: *minul*
Sinkacha útočí: *zásah* mrtvej.... (omráčenej, bylo to pěstma)
To byl jedinej případ kdy můj zajatec přišel o hlavu. Máme stínovky, můžeme se rvát klidně na tvrdo ne?
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Re: Hratelnost versus RP
Jestli se nemylim, topic byl zalozen kvuli tomu ze hrac byl uveznen a nemel sanci hrat. Mozna misto masirovani si vlastniho ega (lozis po lese v noci, tak ti to patri, vsak jsem se se te zeptal jestli chces do podtemna apd), by nebylo spatne se zamyslet nad tim, ze pokud zavru postavu a nedam ji moznost interakce kdyz je ve hre, trestam tim hrace za monitorem a ne charakter ktery je veznen.
Pocitam ze vetsina hracu bude ochotna stravit v podtemnu nekolik dni, pokud s nim budete hrat.
Uvedomte si, ze takovym jednanim (zaviranim na samotku) spis rozdavate takove minibany pro hrace... A co vic dokonce odmenou za to, ze souhlasil, ze s vama pujde dolu, bude vam slouzit jako zabava a pokud nezemre, vrati se nahoru zmrzaceny. Nemela by byt odmenou prave hra s nim?
BTW kecy o rozdavani svych expu nekomu jinemu jsou totalne zcestne, nevedlo by to k nicemu jinemu, nez suporteni kamosu.
Pocitam ze vetsina hracu bude ochotna stravit v podtemnu nekolik dni, pokud s nim budete hrat.
Uvedomte si, ze takovym jednanim (zaviranim na samotku) spis rozdavate takove minibany pro hrace... A co vic dokonce odmenou za to, ze souhlasil, ze s vama pujde dolu, bude vam slouzit jako zabava a pokud nezemre, vrati se nahoru zmrzaceny. Nemela by byt odmenou prave hra s nim?
BTW kecy o rozdavani svych expu nekomu jinemu jsou totalne zcestne, nevedlo by to k nicemu jinemu, nez suporteni kamosu.
Re: Hratelnost versus RP
Za tu dobu co hraju dole jsem nezažil že by naše rodina někoho věznila natož zavřela na několik reálných dní.Pokud hráč spolupracuje a neseká mistra světa myslím že odchází s pocitem že si dobře zahrál a někteří i s odměnou.Pokud to je obrácený případ vždy dostane možnost to napravit,ale jsou i tací co si stěžujou okamžitě po tellu a kazí hru prakticky nám.Lovit můžete i vy nás a zavírat taky,to že dole máte postihy je sice prekérka,ale zajít sem můžete kdykoliv,my můžeme ven jen v noci.Frakční svět jasně hovoří o tom jak se věci mají.
Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.
edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.
edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Hratelnost versus RP
K tomu prvnímu, tos možná nečetl, ale mě si hodně drowů stěžovalo jaké sou chudinky a jak je každý zabíjí a oni si nemůžou ulovit low lvla.Radim wrote: Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.
edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
A to druhé, zabíjte bez RP tak radši mlč
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Hratelnost versus RP
Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný-RoF- wrote:K tomu prvnímu, tos možná nečetl, ale mě si hodně drowů stěžovalo jaké sou chudinky a jak je každý zabíjí a oni si nemůžou ulovit low lvla.Radim wrote: Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.
edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde![]()
A to druhé, zabíjte bez RP tak radši mlč
Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Hratelnost versus RP
Aha aha takže ty mé souboje bereš jako OOC mstu a jako obyčejné PvP a ne CvC, toj e tak zralé na trest od DMRadim wrote: Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný![]()
Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Hratelnost versus RP
Tak zaprvé trest si mohl dostat ty za to porušení pravidla víš určitě jakého,ale to jsme neřešili.Chtěli jsme s tebou kecat což ti asi došlo ale nevím nevím kdo se začal v timestopu boostit a pak bulel na forku že dostal na řiť takže raději vychladni.Ale nebudu to tady spamovat ještě v komunikaci s tebou..nestojí mi to za to.-RoF- wrote:Aha aha takže ty mé souboje bereš jako OOC mstu a jako obyčejné PvP a ne CvC, toj e tak zralé na trest od DMRadim wrote: Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný![]()
Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Hratelnost versus RP
Pokud mate potrebu se hadat, tak muzete po PM.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.