Hratelnost versus RP

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Hratelnost versus RP

Post by Lord_Berserk »

sem se pobavil zas - emo napadeni :mrgreen:

... jednou sem dokonce zazil, ze hrac chtel hrat pestni souboj v hospode pres kostky :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hratelnost versus RP

Post by Bahnak »

menderon wrote: Drow schovaný ve stínu přibíha k hráčovi a emotí : *přikládá ti nůž na krk* ani se nehni

Napadený: *bleskově chytil ruku s nožem a mistrným úhybem se dostal za drowa z tohoto chvatu se nikdo nedostane, zaklekává na ležícího drowa* Hni se a zlomím ti ruku smrade. *okamžitě nasazuje pouta a drowa svazuje*
LOL - zas neusnu :-D
Si vzpomínám jak jsme s Jorgem v Ivory chytali neposlušnýho typka:

Jorg: *odhodí zbraně, srazí ho na zem a zavalího a drží na zemi* (mezitím neozbrojeným sražením opravdu poslal typka k zemi)
Typek: *vyprostí se*
DM KRATA: *nevyprostí*

pravě proto aby nedocházelo k těmhle paskvilům a rádoby heroickým výkonům jež berou mužům dech a ženám kalhotky, flákám naplocho mečem po kebuli a mám klid...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Hratelnost versus RP

Post by Luelle »

od toho máme kostky,že ? ;)
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Lenulasek
Měšťan
Posts: 289
Joined: 22:09 10. Feb 2010

Re: Hratelnost versus RP

Post by Lenulasek »

Taky mám historku :).
Vězen: *uvolnil si pouta a vytáhl nůž, přišel k drowce a bodl ji mezi prsa*
Sinkacha(tell): //Tak zaútoč, takhle to hrát fakt nebudu...
Vězeň útočí: *minul*
Sinkacha útočí: *zásah* mrtvej.... (omráčenej, bylo to pěstma)


To byl jedinej případ kdy můj zajatec přišel o hlavu. Máme stínovky, můžeme se rvát klidně na tvrdo ne?
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +

Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Tashara
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:12 12. Jul 2010
Location: Ireland

Re: Hratelnost versus RP

Post by Tashara »

Jestli se nemylim, topic byl zalozen kvuli tomu ze hrac byl uveznen a nemel sanci hrat. Mozna misto masirovani si vlastniho ega (lozis po lese v noci, tak ti to patri, vsak jsem se se te zeptal jestli chces do podtemna apd), by nebylo spatne se zamyslet nad tim, ze pokud zavru postavu a nedam ji moznost interakce kdyz je ve hre, trestam tim hrace za monitorem a ne charakter ktery je veznen.
Pocitam ze vetsina hracu bude ochotna stravit v podtemnu nekolik dni, pokud s nim budete hrat.

Uvedomte si, ze takovym jednanim (zaviranim na samotku) spis rozdavate takove minibany pro hrace... A co vic dokonce odmenou za to, ze souhlasil, ze s vama pujde dolu, bude vam slouzit jako zabava a pokud nezemre, vrati se nahoru zmrzaceny. Nemela by byt odmenou prave hra s nim?

BTW kecy o rozdavani svych expu nekomu jinemu jsou totalne zcestne, nevedlo by to k nicemu jinemu, nez suporteni kamosu.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Hratelnost versus RP

Post by Radim »

Za tu dobu co hraju dole jsem nezažil že by naše rodina někoho věznila natož zavřela na několik reálných dní.Pokud hráč spolupracuje a neseká mistra světa myslím že odchází s pocitem že si dobře zahrál a někteří i s odměnou.Pokud to je obrácený případ vždy dostane možnost to napravit,ale jsou i tací co si stěžujou okamžitě po tellu a kazí hru prakticky nám.Lovit můžete i vy nás a zavírat taky,to že dole máte postihy je sice prekérka,ale zajít sem můžete kdykoliv,my můžeme ven jen v noci.Frakční svět jasně hovoří o tom jak se věci mají.
Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.

edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Hratelnost versus RP

Post by -RoF- »

Radim wrote: Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.

edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
K tomu prvnímu, tos možná nečetl, ale mě si hodně drowů stěžovalo jaké sou chudinky a jak je každý zabíjí a oni si nemůžou ulovit low lvla. :D

A to druhé, zabíjte bez RP tak radši mlč :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Hratelnost versus RP

Post by Radim »

-RoF- wrote:
Radim wrote: Ještě sem nikdy nečetl že by si nějaký hráč podtemna stěžoval na hru Vás zezhora.Takže než začnete kopat kolem sebe zamyslete se.

edit: Ještě si rýpnu ale my nejsme ti co z fleku zabíjejí bez jakéhokoliv RP a posílají hráče okamžitě dolů samo s úmyslem ať si to projde
K tomu prvnímu, tos možná nečetl, ale mě si hodně drowů stěžovalo jaké sou chudinky a jak je každý zabíjí a oni si nemůžou ulovit low lvla. :D

A to druhé, zabíjte bez RP tak radši mlč :wink:
Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný :mrgreen:


Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Hratelnost versus RP

Post by -RoF- »

Radim wrote: Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný :mrgreen:


Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Aha aha takže ty mé souboje bereš jako OOC mstu a jako obyčejné PvP a ne CvC, toj e tak zralé na trest od DM :wink:
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Hratelnost versus RP

Post by Radim »

-RoF- wrote:
Radim wrote: Zabíjíme a pak hra pokračuje po oživení,ty to bohužel nezažiješ po tom co se stalo s Korem a taky protože chodíš rovnou přes ďábla,holt nejsi neporazitelný :mrgreen:


Tebe zabít je radost protože si pak čist tvoje stížnosti na forku nás moc baví a rozesmívá Rofíku
Aha aha takže ty mé souboje bereš jako OOC mstu a jako obyčejné PvP a ne CvC, toj e tak zralé na trest od DM :wink:
Tak zaprvé trest si mohl dostat ty za to porušení pravidla víš určitě jakého,ale to jsme neřešili.Chtěli jsme s tebou kecat což ti asi došlo ale nevím nevím kdo se začal v timestopu boostit a pak bulel na forku že dostal na řiť takže raději vychladni.Ale nebudu to tady spamovat ještě v komunikaci s tebou..nestojí mi to za to.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Hratelnost versus RP

Post by kucik »

Pokud mate potrebu se hadat, tak muzete po PM.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked