Skrytí levelů při logování

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Skrytí levelů při logování

Post by jiromir »

Kdysi se to tu řešilo, pak to nějak upadlo v zapomnění, až zatracení... Wipe je ale myslim ideální příležitost k tomu se na to aspoň optat. Někdo tenkrát přišel s tim za ví, jak při přihlašování na server zakrej tu tabulku obsahující classy a lvly přihlášenejch postav. Nebyla by možnost toto zavést? :roll:
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Pajule »

chmm co ja vim tak Sylm to duelala bracha to dokonce mel ...
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Kratos
Nováček
Posts: 13
Joined: 15:33 05. Jan 2008

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Kratos »

Koukám že se to tady moc nepohnul a už se k tomu nikdo nevyjádřil? Bylo by to vůbec možný to nastavit ...prijde mi to supr .myslim ze to je jeda z vedsich slabin NWN ze jsou ty lvl a povolani videt ...myslim ze by to znacne prispelo do RP ..az by se misto podivani do logu .si taky nekdo be hre lamal hlavu nad tim co ten druhej je zac :twisted: ...
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Anurin »

Kratos wrote:Koukám že se to tady moc nepohnul a už se k tomu nikdo nevyjádřil? Bylo by to vůbec možný to nastavit ...prijde mi to supr .myslim ze to je jeda z vedsich slabin NWN ze jsou ty lvl a povolani videt ...myslim ze by to znacne prispelo do RP ..az by se misto podivani do logu .si taky nekdo be hre lamal hlavu nad tim co ten druhej je zac :twisted: ...

Nejenom jaký je kdo povolání ale také lvl. Což je taktéž podstatnou slabinou ve hře. Řeknu si, mám větší lvl tak at si ten druhý trhne, kdyžtak ho zabiju. Vymyzejí aspon nesmyslní hrdinové, kteří budou o sobě vědět že mají vyšší lvl než ten druhej a bude to více táhnout k pudu sebezáchovi, a vůbec nevědomost je krásná věc....
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

Zbytocne to tu riesite. Dobry hraci toto nepotrebuju, a ty "menej dobry", pre ktorych to prave ma byt, si to aj tak odstrania.
Ora et Labora
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Anurin »

Theo wrote:Zbytocne to tu riesite. Dobry hraci toto nepotrebuju, a ty "menej dobry", pre ktorych to prave ma byt, si to aj tak odstrania.

Netuším jak by si to mohli odstranit. Mimojiné, kdyby to bylo je to jen ku prospěchu, avšak když nebude, nikdo se z toho přeci ne.... .
Kratos
Nováček
Posts: 13
Joined: 15:33 05. Jan 2008

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Kratos »

No nevim no jestli bych tim soudil spatnyho ci dobryho hrace ...kvuli tomu jestli se diva co jsou ty osatni zac ...typnul bych si ze vedsina hracu nez se lognou do hry tak se mrknou na loglist ...tak hraje se na RP serveru jasne ze s lidma nebavim dle toho co maj psano v logu ale docela me mrzi ze muzu kdykoli vedet kdo je co zac a obracene vsichni o me........ neprijde mi to tak zbytecny to resit ...dle me kdyby to bylo skryty pro vsechny bylo by to the best....jen nevim do jaky míry by to byl problem a nebo jestli o to stoji jeste vic nez tri lidi ?!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by kucik »

Anurin wrote:
Netuším jak by si to mohli odstranit. Mimojiné, kdyby to bylo je to jen ku prospěchu, avšak když nebude, nikdo se z toho přeci ne.... .
Protoze Sylmovo reseni (a nevim o zadnym jinym) bylo o dobrovolnosti, jestli si ten vypis prekryjes, nebo ne. Jestli se nepletu, tak to fungovalo taky jen na woknech.
Prakticky neni mozne to udelat na strane serveru a na klientsky strane to zase nejde vynutit.
Taky by se mi to libilo, ale zatim nikdo reseni nevymyslel. Snad jen nacpat na zacatek jmena hromadu mezer, ale to taky neni moc koser.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Skrytí levelů při logování

Post by pilnik »

jsem take pro, nebude to svadet k reagovani na postavu podle toho
co o ni clovek vi z logu, co je zac, jeji level atd.
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Daanri »

No myslim, ze je dost ludi za a o pozitivach netreba ani diskutovat. Len problem je ako vravim kucik v prevedeni, inac verim, ze by to bolo uz davno.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by igor »

co to přidat do nějakýho haku, kterej se ověřuje ve hře a byl by instalovatelnej.
Tj. stahnu si třeba thalie_config.exe, kterej nepůjde nikde jinde stahnout samostatně. Při instalaci nahraje požadovaný hak soubor do adresáře hak a zároveň nahraje tohle zakrytí lvlu.
Pak jen server ověří jestli danej hak je nahranej a tim pádem když bude, tak bude i zakrytí lvlů.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by monstera »

pilnik wrote:jsem take pro, nebude to svadet k reagovani na postavu podle toho
co o ni clovek vi z logu, co je zac, jeji level atd.
No a na jiné části fora si zase vymýšlíte, jaký udělat item, aby o cizí postavě se vědělo vše - není to poněkud nelogické?
cituji :
Žorž napsal:
... Proto by bylo perfektní, kdyby se do budoucna podařilo vytvořit něco, pomocí čeho by postava A mohla zjistit charismu postavy B.

Na to uz mam item hotovej - na vsechny vlastnosti samozrejme. Chybi tomu ale slovni popisky tech osklivejch cisel, takze jeste si s tim nekdy trosku pohraju.
:lol: to se tedy Kucikovi povedlo !!???
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by igor »

monstera wrote:...
Tak je rozdíl mezi tim když uvidíš tohle:
"Postava má velké svaly, mluvení jí dělá problém a často se přeříkává."
A tohle:
"Bojovník 9, Pán zbraně 10"

Se zakrytím lvlů se postava může přetvařovat za někoho jinýho než ve skutečnosti je. Např. mocný mág se může převlíct za chudýho zloděje, kterýho si nikdo nevšímá, protože je to socka.

Nebo bojovník na 3. lvl co má velký svaly může zastrašit mága na 15., protože nebudeš podvědomně vědět že ho sundáš jednim kouzlem.
Last edited by igor on 15:48 18. Jan 2008, edited 1 time in total.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by maku »

V případě skrývání lvlu atd jsem pro . Nelíbí se mi metagaming, kdy někdo hraje jinak, než by měl a to jen z toho důvodu, že ví mám o 7 lvlu víc.. Pěkne, at nikdo neví, jaký má ten dotyčný lvl. A když dojde na nějakou setuaci bude muset hrát svoji postavu pěkne RP a ne dotyčného poslat někam protože ví, kdyby došlo do tuhého nemá šanci......
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by photter »

to zakrytí lvlů pude dycky odstranit, neni možný to ze servru ověřit ppř.se ověření dá ojebat, praktickej dopad bude takovej, že to budou mít ty hráči, který to stejně nečtou a ostatní se toho zbaví, čili zbytečná práce s nulovým efektem

to s tim předmětem na poznávání atributů postavy mi nějak uniklo....to doufám nemyslíte vážně ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked