Skrytí levelů při logování
Skrytí levelů při logování
Kdysi se to tu řešilo, pak to nějak upadlo v zapomnění, až zatracení... Wipe je ale myslim ideální příležitost k tomu se na to aspoň optat. Někdo tenkrát přišel s tim za ví, jak při přihlašování na server zakrej tu tabulku obsahující classy a lvly přihlášenejch postav. Nebyla by možnost toto zavést? 
Re: Skrytí levelů při logování
chmm co ja vim tak Sylm to duelala bracha to dokonce mel ...
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Skrytí levelů při logování
Koukám že se to tady moc nepohnul a už se k tomu nikdo nevyjádřil? Bylo by to vůbec možný to nastavit ...prijde mi to supr .myslim ze to je jeda z vedsich slabin NWN ze jsou ty lvl a povolani videt ...myslim ze by to znacne prispelo do RP ..az by se misto podivani do logu .si taky nekdo be hre lamal hlavu nad tim co ten druhej je zac
...
Re: Skrytí levelů při logování
Kratos wrote:Koukám že se to tady moc nepohnul a už se k tomu nikdo nevyjádřil? Bylo by to vůbec možný to nastavit ...prijde mi to supr .myslim ze to je jeda z vedsich slabin NWN ze jsou ty lvl a povolani videt ...myslim ze by to znacne prispelo do RP ..az by se misto podivani do logu .si taky nekdo be hre lamal hlavu nad tim co ten druhej je zac...
Nejenom jaký je kdo povolání ale také lvl. Což je taktéž podstatnou slabinou ve hře. Řeknu si, mám větší lvl tak at si ten druhý trhne, kdyžtak ho zabiju. Vymyzejí aspon nesmyslní hrdinové, kteří budou o sobě vědět že mají vyšší lvl než ten druhej a bude to více táhnout k pudu sebezáchovi, a vůbec nevědomost je krásná věc....
Re: Skrytí levelů při logování
Zbytocne to tu riesite. Dobry hraci toto nepotrebuju, a ty "menej dobry", pre ktorych to prave ma byt, si to aj tak odstrania.
Ora et Labora
Re: Skrytí levelů při logování
Theo wrote:Zbytocne to tu riesite. Dobry hraci toto nepotrebuju, a ty "menej dobry", pre ktorych to prave ma byt, si to aj tak odstrania.
Netuším jak by si to mohli odstranit. Mimojiné, kdyby to bylo je to jen ku prospěchu, avšak když nebude, nikdo se z toho přeci ne.... .
Re: Skrytí levelů při logování
No nevim no jestli bych tim soudil spatnyho ci dobryho hrace ...kvuli tomu jestli se diva co jsou ty osatni zac ...typnul bych si ze vedsina hracu nez se lognou do hry tak se mrknou na loglist ...tak hraje se na RP serveru jasne ze s lidma nebavim dle toho co maj psano v logu ale docela me mrzi ze muzu kdykoli vedet kdo je co zac a obracene vsichni o me........ neprijde mi to tak zbytecny to resit ...dle me kdyby to bylo skryty pro vsechny bylo by to the best....jen nevim do jaky míry by to byl problem a nebo jestli o to stoji jeste vic nez tri lidi ?!
Re: Skrytí levelů při logování
Protoze Sylmovo reseni (a nevim o zadnym jinym) bylo o dobrovolnosti, jestli si ten vypis prekryjes, nebo ne. Jestli se nepletu, tak to fungovalo taky jen na woknech.Anurin wrote:
Netuším jak by si to mohli odstranit. Mimojiné, kdyby to bylo je to jen ku prospěchu, avšak když nebude, nikdo se z toho přeci ne.... .
Prakticky neni mozne to udelat na strane serveru a na klientsky strane to zase nejde vynutit.
Taky by se mi to libilo, ale zatim nikdo reseni nevymyslel. Snad jen nacpat na zacatek jmena hromadu mezer, ale to taky neni moc koser.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Skrytí levelů při logování
jsem take pro, nebude to svadet k reagovani na postavu podle toho
co o ni clovek vi z logu, co je zac, jeji level atd.
co o ni clovek vi z logu, co je zac, jeji level atd.
Obuki - ten vod Škopku
Re: Skrytí levelů při logování
No myslim, ze je dost ludi za a o pozitivach netreba ani diskutovat. Len problem je ako vravim kucik v prevedeni, inac verim, ze by to bolo uz davno.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Skrytí levelů při logování
co to přidat do nějakýho haku, kterej se ověřuje ve hře a byl by instalovatelnej.
Tj. stahnu si třeba thalie_config.exe, kterej nepůjde nikde jinde stahnout samostatně. Při instalaci nahraje požadovaný hak soubor do adresáře hak a zároveň nahraje tohle zakrytí lvlu.
Pak jen server ověří jestli danej hak je nahranej a tim pádem když bude, tak bude i zakrytí lvlů.
Tj. stahnu si třeba thalie_config.exe, kterej nepůjde nikde jinde stahnout samostatně. Při instalaci nahraje požadovaný hak soubor do adresáře hak a zároveň nahraje tohle zakrytí lvlu.
Pak jen server ověří jestli danej hak je nahranej a tim pádem když bude, tak bude i zakrytí lvlů.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Skrytí levelů při logování
No a na jiné části fora si zase vymýšlíte, jaký udělat item, aby o cizí postavě se vědělo vše - není to poněkud nelogické?pilnik wrote:jsem take pro, nebude to svadet k reagovani na postavu podle toho
co o ni clovek vi z logu, co je zac, jeji level atd.
cituji :
Žorž napsal:
... Proto by bylo perfektní, kdyby se do budoucna podařilo vytvořit něco, pomocí čeho by postava A mohla zjistit charismu postavy B.
Na to uz mam item hotovej - na vsechny vlastnosti samozrejme. Chybi tomu ale slovni popisky tech osklivejch cisel, takze jeste si s tim nekdy trosku pohraju.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Skrytí levelů při logování
Tak je rozdíl mezi tim když uvidíš tohle:monstera wrote:...
"Postava má velké svaly, mluvení jí dělá problém a často se přeříkává."
A tohle:
"Bojovník 9, Pán zbraně 10"
Se zakrytím lvlů se postava může přetvařovat za někoho jinýho než ve skutečnosti je. Např. mocný mág se může převlíct za chudýho zloděje, kterýho si nikdo nevšímá, protože je to socka.
Nebo bojovník na 3. lvl co má velký svaly může zastrašit mága na 15., protože nebudeš podvědomně vědět že ho sundáš jednim kouzlem.
Last edited by igor on 15:48 18. Jan 2008, edited 1 time in total.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Skrytí levelů při logování
V případě skrývání lvlu atd jsem pro . Nelíbí se mi metagaming, kdy někdo hraje jinak, než by měl a to jen z toho důvodu, že ví mám o 7 lvlu víc.. Pěkne, at nikdo neví, jaký má ten dotyčný lvl. A když dojde na nějakou setuaci bude muset hrát svoji postavu pěkne RP a ne dotyčného poslat někam protože ví, kdyby došlo do tuhého nemá šanci......
Re: Skrytí levelů při logování
to zakrytí lvlů pude dycky odstranit, neni možný to ze servru ověřit ppř.se ověření dá ojebat, praktickej dopad bude takovej, že to budou mít ty hráči, který to stejně nečtou a ostatní se toho zbaví, čili zbytečná práce s nulovým efektem
to s tim předmětem na poznávání atributů postavy mi nějak uniklo....to doufám nemyslíte vážně ?
to s tim předmětem na poznávání atributů postavy mi nějak uniklo....to doufám nemyslíte vážně ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh