Sorry Kiri, ale nepřijde mi jako nejlepší obhajovat někoho na základě svojí vymyšlený domněnky "jak to asi mohlo bejt", když pravej důvod nenapsal ani Theo, kterej zná Sylma asi nejlíp z násKiri wrote:...
Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
sem snad dole psal, ze tim nehodlam nikoho obhajovatigor wrote:Sorry Kiri, ale nepřijde mi jako nejlepší obhajovat někoho na základě svojí vymyšlený domněnky "jak to asi mohlo bejt", když pravej důvod nenapsal ani Theo, kterej zná Sylma asi nejlíp z násKiri wrote:...
edit: OK, tak to berte cely jako nejakej fake a neberte ten pripevek vubec v potaz.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Tak naposledy i pro pomalu chapajici.
Byl to podvod nejvetsiho kalibru a zneuziti duvery celeho teamu. Dukazy hotovori za vse. Sylmael neni nic jineho nez sprosty krivak a podvodnik, ktery nedokaze ani priznat svoji chybu. Zastavat se nekoho takoveho povazuji za naproste pokrytectvi.
Trest je to adekvatni, normalne smyslejici clovek jiste nechce hrat s takovymi lidmi na serveru ci dokonce s nimi spolupracovat. Na NWN scene je rada serveru, mozna ho tam privitaji s otevrenou naruci.
Sylmael na Thalii vitany neni a nikdy nebude!!!
Muze si za to jen on sam, nikdo jiny.
Dale nema smysl o tom diskuzovat, vecer tuto bezpredmetnou diskuzi zamknu a hodim do kose.
Byl to podvod nejvetsiho kalibru a zneuziti duvery celeho teamu. Dukazy hotovori za vse. Sylmael neni nic jineho nez sprosty krivak a podvodnik, ktery nedokaze ani priznat svoji chybu. Zastavat se nekoho takoveho povazuji za naproste pokrytectvi.
Trest je to adekvatni, normalne smyslejici clovek jiste nechce hrat s takovymi lidmi na serveru ci dokonce s nimi spolupracovat. Na NWN scene je rada serveru, mozna ho tam privitaji s otevrenou naruci.
Sylmael na Thalii vitany neni a nikdy nebude!!!
Muze si za to jen on sam, nikdo jiny.
Dale nema smysl o tom diskuzovat, vecer tuto bezpredmetnou diskuzi zamknu a hodim do kose.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
pojďte flejmovat o tom, jak jsou válečníci přesílený.
Tohle je nuda
Tohle je nuda
Vaillardo Vran:
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Valecnik vs Wizna uz je taky vohrany. Chce to neco novyho, ale uz mi nic nenapada. 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
už tu dlouho nebylo běhání...Kiri wrote:Valecnik vs Wizna uz je taky vohrany. Chce to neco novyho, ale uz mi nic nenapada.