Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu interakciu s okolím môže to byť brané ako "SPAM" pre okolité postavy.
Neviem čo je také strašné na tom že niekto napíše *vstane a odchazi* To Vás fakt až tak strašne obťažuje? Vždy som to skôr bral ako niečo čo pomáha vžiť sa do situácie. Keď je tu hráč sám a nechce sa priamo vtierať skupinke okolostojacich hráčov tak má držať hubu, v tichosti si vypiť to svoje pivo a odšúchať sa v tichosti preč? V minulosti bolo práve takéto sa chovanie hráčov dosť ostro kritizované.