Emoteri

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Emoteri

Post by Prometheus »

Zdravím všetkých spoluhráčov :)
Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu interakciu s okolím môže to byť brané ako "SPAM" pre okolité postavy.
Neviem čo je také strašné na tom že niekto napíše *vstane a odchazi* To Vás fakt až tak strašne obťažuje? Vždy som to skôr bral ako niečo čo pomáha vžiť sa do situácie. Keď je tu hráč sám a nechce sa priamo vtierať skupinke okolostojacich hráčov tak má držať hubu, v tichosti si vypiť to svoje pivo a odšúchať sa v tichosti preč? V minulosti bolo práve takéto sa chovanie hráčov dosť ostro kritizované.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Emoteri

Post by venomeq »

muj pohled na hvezdickovani:
Vidim hrace co sedi popiji pivko...v hospode je dalsich 5 hracu...on vstane a odejde.Hraci si ho ani nevsimnou a dal si hraji to svoje mezi sebou...a i kdyz si ho nekdo vsimne tak si rekne "tenhle asi hrat nechce to je nakej creeper nebo solista "

oproti tomu...
Sedi hrac v hospode hodi emote *dopije pivko* pak dalsi *Vstane a odchazi*
dalsich pet hracu ho zaregistruje....jeden z nich zarve "hej to neumis tu zidly odsunout potiseji?"
a uz je hra na svete....samozrejme se to stat nemusi ale tim emotem ...i kdyz vam pride blbe bo zbytecne jako spam ..ten hrac upozorni okolni hrace ze ma zajem si hrat a kazdy ma moznost neco vymyslet...


Ve skutecnosti to tak je...hrac co pribehne sedne si na zadek prohodi jen dobry den a za deset minut zas de pryc pusobi proste na ostatni jako proste nekdo kdo nema zajem hrat a tak si ho ostatni nevsimaj a nebudou mit zadnej zajem ho zatahnout do nejake hry.

Ale samozrejme vseho s mirou....Clovek co sedi dve hodiny v hospode a nedela nic jineho nez jen hvezdickuje *otaci list* *otoci dalsi list* *zaklapne knihu* je spatne.
Last edited by venomeq on 21:31 01. Sep 2010, edited 3 times in total.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Emoteri

Post by Braenn »

Prometheus wrote:Zdravím všetkých spoluhráčov :)
Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu interakciu s okolím môže to byť brané ako "SPAM" pre okolité postavy.
Neviem čo je také strašné na tom že niekto napíše *vstane a odchazi* To Vás fakt až tak strašne obťažuje? Vždy som to skôr bral ako niečo čo pomáha vžiť sa do situácie. Keď je tu hráč sám a nechce sa priamo vtierať skupinke okolostojacich hráčov tak má držať hubu, v tichosti si vypiť to svoje pivo a odšúchať sa v tichosti preč? V minulosti bolo práve takéto sa chovanie hráčov dosť ostro kritizované.
Z mého pohledu - nepřímá interakce je velmi žádaná, ale měla by dávat smysl, nebo ne?
*Nese pivo* je v pořádku. IC přece nepoznám z korbelu v ruce postavy, co nese, jestli je to jedno, dvě, nebo pět piv nebo čajů, tak proč to nenapsat.
*vstane a odchází* je v pořádku, ale někdy zbytečné. Když vstanu a odcházím, tak.. prostě vstanu a odcházím, ale nic proti tomu.
*podívá se do svého piva a pomyslí si, zda ta moucha chcípla na otravu alkoholem nebo utopení* už v pořádku není. To je kravina.
A *otočí list* *otočí list knihy * (někdy k tomu snaha o konverzaci se čtenářem, který nereaguje) *otočí list* *otočí stránku* už může být skutečně obtěžující, nedejbože otravné.
:|
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Emoteri

Post by sandoftime »

kucik wrote:Tady jsem si dovolil něco z vlastní zahrádky: http://thalie.pilsfree.cz/hrani-podle-v ... avy-41.htm
Holt 95% hráčů dívek chce hrát ty oslňující krasavice s mečem/lukem v ruce.
takže vlastně, když si udělám potavu která bude mít ve finále základ pro všechny vlastnosti 18 tak to bude bůh za kterým každý půjde do pekla, všechno unese, nic ho neporazí, všude byl a všechny přechytračí?

edit jo pardon, všechno 18 a sílu 20
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Emoteri

Post by LDamian »

sandoftime wrote:
kucik wrote:Tady jsem si dovolil něco z vlastní zahrádky: http://thalie.pilsfree.cz/hrani-podle-v ... avy-41.htm
Holt 95% hráčů dívek chce hrát ty oslňující krasavice s mečem/lukem v ruce.
takže vlastně, když si udělám potavu která bude mít ve finále základ pro všechny vlastnosti 18 tak to bude bůh za kterým každý půjde do pekla, všechno unese, nic ho neporazí, všude byl a všechny přechytračí?

edit jo pardon, všechno 18 a sílu 20
Vlastne to bude spis smejd, kteryho kde kdo sejme v CvC...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Emoteri

Post by Molly23 »

Tyjo to by vypadalo nějak takhle. Hbitý tvor, moudrý kmet, který neustále udržuje svoji musculaturu a libuje si ve složitých hádankách a vždy dobře poradí. Má hroší kůži a je to vyloženě vůdčí osobnost :).
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Emoteri

Post by KaTo »

Molly23 wrote:Tyjo to by vypadalo nějak takhle. Hbitý tvor, moudrý kmet, který neustále udržuje svoji musculaturu a libuje si ve složitých hádankách a vždy dobře poradí. Má hroší kůži a je to vyloženě vůdčí osobnost :).
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mám jedinou připomínku *zvedne čtyři prsty*:
1) nemusí to být kmet (věk neovlivňují staty)
2) nemusí vždy dobře poradit (podle přesvědčení to může být i pěkně ulhanej hajzl :twisted: )
3) nemusí mít nutně hroší kůži.
4) složité hádanky nemusí mít zrovna rád, nicméně by mu nemělo dělat potíže je řešit :mrgreen: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Emoteri

Post by Molly23 »

Záměrně jsem užil slov, které se vyskytují u popisků postav s vlastní 18+ ze stránek ;)
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Emoteri

Post by menderon »

Molly23 wrote:Záměrně jsem užil slov, které se vyskytují u popisků postav s vlastní 18+ ze stránek ;)
Spamnu si, ja to pochopil a moc jsem se pobavil;)
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Emoteri

Post by Pajule »

každý to dělá jinak....ale taková postava existovat nebude,protože by jí všechno zabiloa dyt je přece důležitý aby byla nejsííílnější ;) :D ...musela sem
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Emoteri

Post by sandoftime »

LDamian wrote:
sandoftime wrote:
kucik wrote:Tady jsem si dovolil něco z vlastní zahrádky: http://thalie.pilsfree.cz/hrani-podle-v ... avy-41.htm
Holt 95% hráčů dívek chce hrát ty oslňující krasavice s mečem/lukem v ruce.
takže vlastně, když si udělám potavu která bude mít ve finále základ pro všechny vlastnosti 18 tak to bude bůh za kterým každý půjde do pekla, všechno unese, nic ho neporazí, všude byl a všechny přechytračí?

edit jo pardon, všechno 18 a sílu 20
Vlastne to bude spis smejd, kteryho kde kdo sejme v CvC...
když mě sejmeš tak tě nahlásím že nehraješ rp protože nerespektuješ staty
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Muthor6
Obyvatel
Posts: 107
Joined: 10:54 28. Dec 2008
Location: Valašské království
Contact:

Re: Emoteri

Post by Muthor6 »

Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil? ;) to mi vysvětli
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars

Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Emoteri

Post by menderon »

Muthor6 wrote:Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil? ;) to mi vysvětli
Charisma - mas jit za nim do pekla, ne ho tam posílat samotného.... 8)
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Emoteri

Post by Braenn »

menderon wrote:
Muthor6 wrote:Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil? ;) to mi vysvětli
Charisma - mas jit za nim do pekla, ne ho tam posílat samotného.... 8)
No, obvykle to bývá že jedni za ním do pekla jdou, a druzí ho tam právě posílají, ne? Jak už to bývá u kteréhokoli.. no, kohokoli. Vojevůdce, politika...
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Emoteri

Post by menderon »

Braenn wrote:
menderon wrote:
Muthor6 wrote:Promin, ale on některý z těch statů zakazuje aby na něj někdo útočil? ;) to mi vysvětli
Charisma - mas jit za nim do pekla, ne ho tam posílat samotného.... 8)
No, obvykle to bývá že jedni za ním do pekla jdou, a druzí ho tam právě posílají, ne? Jak už to bývá u kteréhokoli.. no, kohokoli. Vojevůdce, politika...

Cti návod :
"charisma 18 a více - Vyloženě vůdčí osobnost. Za někým takovým byste šli i do pekla. Když mluví, jste si jisti, že říká pravdu a v duchu přikyvujete."

nikde není napsano, že by jste ho zabili :) jsme národ vojáka Švejka, žádní amíci .) Návody pěkně doslova :)
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Locked