Kdo by hrál duergara
Re: Kdo by hrál duergara
Souhlasim s Photerem, aby to neskončili že od každý rasy v podtemnu budou 3 hráčové a všichni ještě proti sobě, nechla bych to tak jak to je a vztahy řešit až ve hře a ne na forum, a s tim oddělenym forem bych to taky bral, drowové samostatn i duergaři.. a jedno společný 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Kdo by hrál duergara
@ manon
to neni reakce na žádost o subfórum, s tim naprosto souhlasim ale na ty příspěvky nad rejtym a nad tebou
to neni reakce na žádost o subfórum, s tim naprosto souhlasim ale na ty příspěvky nad rejtym a nad tebou
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Kdo by hrál duergara
No, tak to ja bral jen s nadhledem a bral to jako vtipky, ikdyz...
Re: Kdo by hrál duergara
Safra, to je rychlost...Rejty wrote:Forum mate hotovy, o clenstvi zadejte Manona.
Re: Kdo by hrál duergara
Je podforum povrchu? myslim ze by se taktez siklo aby se pripadny akce sjednocenyho povrchu mohli resit stejne jako ty zpod drnu ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Kdo by hrál duergara
Než zakládání fóra už bych radši šel hrát
.
Tak ja to vypadá se spuštěním? Nějaké novinky?
Tak ja to vypadá se spuštěním? Nějaké novinky?
Re: Kdo by hrál duergara
Je fajn, že jste se toho chytli a myslím, že nemusí docházet jen k bojům. Vy pomůžete nám a my vám. Zabíjet a lovit budeme chtít všichni na stejnym plácku nahoře. 
Ale jak už tu někdo psal, ať to vyplyne ze hry...
Co bych vám ale mohl doporučit, udělejte to podobně jako my drowové. Vezměte si pojící článek. Kupříkladu si dejte, že patříte k jedné rodině. Ostatní rasy podtemna mimo drowů mohou k vaší rodině patřit jako spojenci.
Bude jen zajímavé navazovat s vámi vzájemné vztahy.
A dotřetice o zakládání subfor.
Aby to někdo špatně nepochopil.
Nejde o forum všech drowů, nebo o forum všech duergarů. Stejně tak nebude ani forum všech povrchňanů.
Fora, která jsou založena (duergaři a drowové) jsou pro konkrétní frakce (guildy), budou obsahovat interní informace.
Kupříkladu na našem je seznam členů rodiny, její historie, další plány, seznam financí a jiné věci.
Obecné informace o tom co se děje na povrchu v Karathě nebo u duergarů v Hagolu si každý může přečíst na obyčejném foru reálií. Je potom už na hráči, aby si četl jen o místech kde hraje. Tady vám doufám může tým Thalie věřit.
System, kdy k informacím o drowech mohli jen hráči drowů byl na serveru Arhalie2 kde jsem hrál a byl hodně nepružný.
Jakmile vstoupíte ve světě do některé z guild, dostanete i vy přístup na její forum. A neboje budou i guildy zaměřené na potírání drowů.
Ale jak už tu někdo psal, ať to vyplyne ze hry...
Co bych vám ale mohl doporučit, udělejte to podobně jako my drowové. Vezměte si pojící článek. Kupříkladu si dejte, že patříte k jedné rodině. Ostatní rasy podtemna mimo drowů mohou k vaší rodině patřit jako spojenci.
Bude jen zajímavé navazovat s vámi vzájemné vztahy.
A dotřetice o zakládání subfor.
Aby to někdo špatně nepochopil.
Nejde o forum všech drowů, nebo o forum všech duergarů. Stejně tak nebude ani forum všech povrchňanů.
Fora, která jsou založena (duergaři a drowové) jsou pro konkrétní frakce (guildy), budou obsahovat interní informace.
Kupříkladu na našem je seznam členů rodiny, její historie, další plány, seznam financí a jiné věci.
Obecné informace o tom co se děje na povrchu v Karathě nebo u duergarů v Hagolu si každý může přečíst na obyčejném foru reálií. Je potom už na hráči, aby si četl jen o místech kde hraje. Tady vám doufám může tým Thalie věřit.
System, kdy k informacím o drowech mohli jen hráči drowů byl na serveru Arhalie2 kde jsem hrál a byl hodně nepružný.
Jakmile vstoupíte ve světě do některé z guild, dostanete i vy přístup na její forum. A neboje budou i guildy zaměřené na potírání drowů.
Re: Kdo by hrál duergara
Hlavne nezapomente, ze muzete byt maximalne v jednom spolku / guilde.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Kdo by hrál duergara
To je dobře.Moc dobřeliuk wrote: A neboje budou i guildy zaměřené na potírání drowů.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Kdo by hrál duergara
Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.
Manon
Manon
Re: Kdo by hrál duergara
No tak koukam ze duergari jeste nejsou ztraceny, to rad slysim! Tim padem nejspis (opet) ukladam myslenky na dobrou postavu k ledu. Bejt kolem 10. hracu nevaham ani na chvilku.
Doufam ze se zapojis Wekslo, kdyztak ti muzeme s panem Taronem predat nase duergari vedomosti u pivka
Co se tyce vzahu v podtemu zadna valka se nevyhlasuje, ale obe zucastnene strany vedi, jaka asi panuje atmosfera. Nekdy pak staci malo a co neni muze byt
Nebudu vahat zapsat sebemensi krivdu do me malicke Knihy zasti!
Doufam ze se zapojis Wekslo, kdyztak ti muzeme s panem Taronem predat nase duergari vedomosti u pivka
Co se tyce vzahu v podtemu zadna valka se nevyhlasuje, ale obe zucastnene strany vedi, jaka asi panuje atmosfera. Nekdy pak staci malo a co neni muze byt
Nebudu vahat zapsat sebemensi krivdu do me malicke Knihy zasti!
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Kdo by hrál duergara
No ja ti nevim shifto...dyt me znas, ja sem dobrak od kosti .) ja bych ty zlouny neuhral
a u pivka si muzem pokecat o tom jak ti vasi dva duergari dostali klepec od postaka
kazdopadne jeste furt prokoumavam toho svifna ale to byste me jako duergari mohli sikanovat a ja bych jenom prikyvoval 
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Kdo by hrál duergara
A kdo chce hrát duergara, svirfneblina, hlubinného půlčíka, černého skřeta, či cokoliv jiného i z povrchu jako OTROKA ať pošle zprávu mně, já ho přidám na naše forum.
Re: Kdo by hrál duergara
Znovu pripominam, kdo chcete hrat za tyto subrasy, hlaste se formou zpravy.Manon74 wrote:Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.
Manon
PS: Uz je nas tam nekolik nedockavejch
Manon