Kdo by hrál duergara

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Chcete hrát duergara?

Ano
2
5%
Ano, jen když bude dost hráčů
4
10%
Nevím
3
7%
Ne, budu hrát drowa
8
20%
Ne, budu hrát hlubinného půlčíka
0
No votes
Ne, budu hrát svirfneblina
2
5%
Ne, budu hrát černého skřeta
1
2%
Ne, v podtemnu hrát nebudu
21
51%
 
Total votes: 41

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Krata »

Souhlasim s Photerem, aby to neskončili že od každý rasy v podtemnu budou 3 hráčové a všichni ještě proti sobě, nechla bych to tak jak to je a vztahy řešit až ve hře a ne na forum, a s tim oddělenym forem bych to taky bral, drowové samostatn i duergaři.. a jedno společný :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Kdo by hrál duergara

Post by photter »

@ manon

to neni reakce na žádost o subfórum, s tim naprosto souhlasim ale na ty příspěvky nad rejtym a nad tebou
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Manon74
Nováček
Posts: 23
Joined: 17:20 27. Apr 2007
Location: Thalie

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Manon74 »

No, tak to ja bral jen s nadhledem a bral to jako vtipky, ikdyz...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Rejty »

Forum mate hotovy, o clenstvi zadejte Manona.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Manon74
Nováček
Posts: 23
Joined: 17:20 27. Apr 2007
Location: Thalie

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Manon74 »

Rejty wrote:Forum mate hotovy, o clenstvi zadejte Manona.
Safra, to je rychlost...
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Kdo by hrál duergara

Post by wekslo »

Je podforum povrchu? myslim ze by se taktez siklo aby se pripadny akce sjednocenyho povrchu mohli resit stejne jako ty zpod drnu ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Seth-Plzen »

Než zakládání fóra už bych radši šel hrát :-).
Tak ja to vypadá se spuštěním? Nějaké novinky?
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Kdo by hrál duergara

Post by liuk »

Je fajn, že jste se toho chytli a myslím, že nemusí docházet jen k bojům. Vy pomůžete nám a my vám. Zabíjet a lovit budeme chtít všichni na stejnym plácku nahoře. :)
Ale jak už tu někdo psal, ať to vyplyne ze hry...

Co bych vám ale mohl doporučit, udělejte to podobně jako my drowové. Vezměte si pojící článek. Kupříkladu si dejte, že patříte k jedné rodině. Ostatní rasy podtemna mimo drowů mohou k vaší rodině patřit jako spojenci.
Bude jen zajímavé navazovat s vámi vzájemné vztahy.

A dotřetice o zakládání subfor.
Aby to někdo špatně nepochopil.
Nejde o forum všech drowů, nebo o forum všech duergarů. Stejně tak nebude ani forum všech povrchňanů.
Fora, která jsou založena (duergaři a drowové) jsou pro konkrétní frakce (guildy), budou obsahovat interní informace.
Kupříkladu na našem je seznam členů rodiny, její historie, další plány, seznam financí a jiné věci.

Obecné informace o tom co se děje na povrchu v Karathě nebo u duergarů v Hagolu si každý může přečíst na obyčejném foru reálií. Je potom už na hráči, aby si četl jen o místech kde hraje. Tady vám doufám může tým Thalie věřit.
System, kdy k informacím o drowech mohli jen hráči drowů byl na serveru Arhalie2 kde jsem hrál a byl hodně nepružný.

Jakmile vstoupíte ve světě do některé z guild, dostanete i vy přístup na její forum. A neboje budou i guildy zaměřené na potírání drowů. :)
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Rejty »

Hlavne nezapomente, ze muzete byt maximalne v jednom spolku / guilde.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Pivo »

liuk wrote: A neboje budou i guildy zaměřené na potírání drowů. :)
To je dobře.Moc dobře :twisted:
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
Manon74
Nováček
Posts: 23
Joined: 17:20 27. Apr 2007
Location: Thalie

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Manon74 »

Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.

Manon
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Shifter »

No tak koukam ze duergari jeste nejsou ztraceny, to rad slysim! Tim padem nejspis (opet) ukladam myslenky na dobrou postavu k ledu. Bejt kolem 10. hracu nevaham ani na chvilku.

Doufam ze se zapojis Wekslo, kdyztak ti muzeme s panem Taronem predat nase duergari vedomosti u pivka ;)

Co se tyce vzahu v podtemu zadna valka se nevyhlasuje, ale obe zucastnene strany vedi, jaka asi panuje atmosfera. Nekdy pak staci malo a co neni muze byt :twisted:

Nebudu vahat zapsat sebemensi krivdu do me malicke Knihy zasti!
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Kdo by hrál duergara

Post by wekslo »

No ja ti nevim shifto...dyt me znas, ja sem dobrak od kosti .) ja bych ty zlouny neuhral :P a u pivka si muzem pokecat o tom jak ti vasi dva duergari dostali klepec od postaka :) :wink: kazdopadne jeste furt prokoumavam toho svifna ale to byste me jako duergari mohli sikanovat a ja bych jenom prikyvoval :P
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Kdo by hrál duergara

Post by liuk »

A kdo chce hrát duergara, svirfneblina, hlubinného půlčíka, černého skřeta, či cokoliv jiného i z povrchu jako OTROKA ať pošle zprávu mně, já ho přidám na naše forum.
User avatar
Manon74
Nováček
Posts: 23
Joined: 17:20 27. Apr 2007
Location: Thalie

Re: Kdo by hrál duergara

Post by Manon74 »

Manon74 wrote:Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.

Manon
Znovu pripominam, kdo chcete hrat za tyto subrasy, hlaste se formou zpravy.
PS: Uz je nas tam nekolik nedockavejch :twisted:

Manon
Locked