Balíčky do Kel-A-Hazr

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
EXITUS999
Poutník
Posts: 75
Joined: 00:49 29. Jun 2010
Contact:

Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by EXITUS999 »

Balíčky mají špatný popis s překlepem:
Balíček pro blabla do pOstniho města Kel-A-Hazr. Chybi tam u, jen chybka mala :)
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte ;)
=======================================================================
Muthor6
Obyvatel
Posts: 107
Joined: 10:54 28. Dec 2008
Location: Valašské království
Contact:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by Muthor6 »

Od Dorna jsem dostal balíček KNIHOVNÍKOVI z paláce v Kel-A-Hazru, balíčky však přijímá jenom knihovníkův pomocník.. některé to může zmást :wink:
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars

Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by nomis_b »

No svet neni tak lehkej, jak vypada a nekdy se holt clovek musi zeptat na cestu.. stejne jako v karadske radnici apod.
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by DenGrasse »

Muthor6 wrote:Od Dorna jsem dostal balíček KNIHOVNÍKOVI z paláce v Kel-A-Hazru, balíčky však přijímá jenom knihovníkův pomocník.. některé to může zmást :wink:
Je škoda že to takhle vykecáš na foru, aby hráči FAKT nemuseli projevit ani náznak invence... :|
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
menderon
Měšťan
Posts: 173
Joined: 11:13 18. Mar 2008

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by menderon »

DenGrasse wrote:......
Cítím podtext nových změn u donášení balíků...... vidím to takto:
"V Karathe dones tento balík kupci v Kel-A-Hazr"
"V Kel-A-Hazr po dvou hodinách hledání, občan xy: Ach ano vy myslíte tohodle kupce, tak ten před několika hodinami vyplul do Karathy...."
V Karathe po delším hledání, nervy na pochodu, časový limit na hraně. Neznámá služka zcela nahodně: "Ach tak, kupec před několika minutami odjel na koni do Doubkova."
Hrdina bez kone (posličkovstvi nedělaj boháči) vyráží do Doubkova.....
"Ale synu, kupec tu byl před několika dny...."
...
...
na cestě do Tartenu - kupec nedorazil, unesli ho banditi a požadují výkupné. následuje záchranná akce při které se dozví od posledního žijícího bandity, že kupec unikl......

Utrmácený hrdina po cestě kolem světa za méně než 80 dní, hladový nemytý, nevyspalý téměř o pet levelů výše a po deseti návštevách kněze, po kterých si vždy poslední hodinu nepomatuje.... předává Obchodníkovi balíček.
Při předání obchodníkovi:
"Co jste s tím vínem dělal??!!!" "to není víno, to je patok, že bylo na prudkém slunci? A muselo vám i nekolikrát zmerznout!. To si nahradíš syčáku......"
Konec:
A. hrdina solí - je nenapravitelnej gooder
B. hrdina se stává vrahem, nebo je hledán za těžké ublížení na zdraví :mrgreen:
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by Daanri »

menderon wrote:
DenGrasse wrote:......
Cítím podtext nových změn u donášení balíků...... vidím to takto:
"V Karathe dones tento balík kupci v Kel-A-Hazr"
"V Kel-A-Hazr po dvou hodinách hledání, občan xy: Ach ano vy myslíte tohodle kupce, tak ten před několika hodinami vyplul do Karathy...."
V Karathe po delším hledání, nervy na pochodu, časový limit na hraně. Neznámá služka zcela nahodně: "Ach tak, kupec před několika minutami odjel na koni do Doubkova."
Hrdina bez kone (posličkovstvi nedělaj boháči) vyráží do Doubkova.....
"Ale synu, kupec tu byl před několika dny...."
...
...
na cestě do Tartenu - kupec nedorazil, unesli ho banditi a požadují výkupné. následuje záchranná akce při které se dozví od posledního žijícího bandity, že kupec unikl......

Utrmácený hrdina po cestě kolem světa za méně než 80 dní, hladový nemytý, nevyspalý téměř o pet levelů výše a po deseti návštevách kněze, po kterých si vždy poslední hodinu nepomatuje.... předává Obchodníkovi balíček.
Při předání obchodníkovi:
"Co jste s tím vínem dělal??!!!" "to není víno, to je patok, že bylo na prudkém slunci? A muselo vám i nekolikrát zmerznout!. To si nahradíš syčáku......"
Konec:
A. hrdina solí - je nenapravitelnej gooder
B. hrdina se stává vrahem, nebo je hledán za těžké ublížení na zdraví :mrgreen:
hmm niekde z tymu mame asi unik informacii...ale inac si to trafil presne...takto to bude po najblizsich upravach viac menej vypadat :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
EXITUS999
Poutník
Posts: 75
Joined: 00:49 29. Jun 2010
Contact:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by EXITUS999 »

Daanri wrote:
hmm niekde z tymu mame asi unik informacii...ale inac si to trafil presne...takto to bude po najblizsich upravach viac menej vypadat :wink:
Tak to potěš kotě, jestli budu za balíčky ještě platit :-D
=======================================================================
Stupidní otázky jsou lepší, než stupidní chyby, aneb zeptejte se, nic za to nedáte ;)
=======================================================================
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Post by DenGrasse »

Skutečnou verzi jak to bude vypadat ale někdo smazal, nemůžu jí najít. :mrgreen: Naštěstí fantazie hráčů tak daleko nesahá :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked