Obří kladivo....nefunguje násada
Obří kladivo....nefunguje násada
vykoval jsem platinove obří kladivo a ať tam dám jakoukoli násadu, tak je kladivo bez jakých koliv vlastností ...chová se stále, jako by bylo bez násady. nejde stím něco udělat? .... díky
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Obří kladivo....nefunguje násada
Hm, takze vyzkouseno a u me vse OK.
Muze pls nekdo vyzkouset, zda problem pretrvava ? Jestli nikod nic nenapise, povazuju ho za vyreseny.
Muze pls nekdo vyzkouset, zda problem pretrvava ? Jestli nikod nic nenapise, povazuju ho za vyreseny.
A zase se craftí...
Re: Obří kladivo....nefunguje násada
Dnes jsem dělal obří kladivo z platiny 200%. Násada byla dubová (všude jinde mi funguje dub bez postihů) a výsledek je kladivo bez magického DMG. Včera jsem zkoušel 180% platina 20% stříbro a to stříbro se tam projevilo. Platina však nikoli.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Obří kladivo....nefunguje násada
a zkousel si i zrban tomu podobnou ze stejneho materialu, treba velky mec, nebo velkou sekeru ? Ne vsechny velikosti zbranimaji stejne vlastnosti.
Kdyztak mi posli PM se screenem toho predmetu pls.
I kdyz.. ted se divam, ze 200%platiny by tam melo byt tak i tak...mrknu na to teda.
Kdyztak mi posli PM se screenem toho predmetu pls.
I kdyz.. ted se divam, ze 200%platiny by tam melo byt tak i tak...mrknu na to teda.
A zase se craftí...
Re: Obří kladivo....nefunguje násada
tak je to ok.