Průzkum obyvatelstva

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Na jakou stranu se přidáte?

Povrch
36
68%
Podtemno
9
17%
Ještě nevim
8
15%
 
Total votes: 53

User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by jitka »

Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.


CHA CHA CHA :lol: :lol: :lol: :lol: jsem se zasmala *utira si slzy*
to takhle jednou prijdete k doktoru ze mate velke bolesti a lekar vas posle domu se slovy "ono to jiste brzy prejde a to je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza pane pacient" :D:D:D
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by igor »

Kiri wrote:ok poslete mejla, zatim to tu nema cenu...
Wow Kiri ještě jeden příspěvek a máš 300! Tak jak říkáš, doufam že ti to vydrží a přijdeš až to tu začne mít cenu :lol:
PS: doufam že nemáš slabou vůli a hned mi neodepíšeš :-D
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by Theo »

to Jitka : skvele prirovnanie :D :D :D
to Igor : Az to tu zacne mat cenu? Tak to je premna sklamanie taky postoj :| Ale zase asi pravdivy ...
Ora et Labora
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by igor »

Theo wrote:to Igor : Az to tu zacne mat cenu? Tak to je premna sklamanie taky postoj :| Ale zase asi pravdivy ...
To jsem quotoval Kiriho, jen mě zajímá jak dlouho vydrží pan lovec příspěvků než dosáhne počtu 300 :)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by Seth-Plzen »

kucik wrote:Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.

A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
Promiň, ale na to musím zareagovat. Neber to nijak osobně a ani tím neútočím na team a práci co děléte, ale prostě mlžíte. A to dost. Jaký máte důvod netuším, ale komunikaci mezi hráči a týmem si představuju trošku jinak. Samozřejmě bych byl rád, aby Thalie běžela co nejdřív a už bych si rád zahrál, ale štvě mě něco jiného.
Za poslední týden je od týmu jediná informace ta, že se objevil problém. A že až se vyřeší tak se Thalie rozjede. Ale co je to za problém? To je to tak tajné, že se to nedá zveřejnit?
Efektivní komunikaci si přestavuju takto: Musíme s lítostí oznámit, že se objevil problém s XY a že je ho potřeba vyřešit. Předpokládáme, že vyřešení bude za 1týden/2týdny/Rok/Nikdy.
Takhle akorát zbytečně vyvoláváte nesmyslné dohady.
Thalii zdar
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by monstera »

[quote="Seth-Plzen"][Ale co je to za problém?

Jen aby to nebyl ten samý problém, pro který nikdy nezahájila Mintaka... :cry:
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by igor »

Nejsem v teamu Thalie, ale měla by brzo běžet pokud půjde vše hladce :) Problém je s tim že se neočekávaně objevily problémy s nekompatabilitou věcí z Mintaky s Thalijskýma hakama či něčim podobnym. Team se nechce vyjadřovat ohledně přesného datumu, protože dopředu neví kolik času to zabere, ale usilovně na tom pracuje ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by Seth-Plzen »

igor wrote:Nejsem v teamu Thalie, ale měla by brzo běžet pokud půjde vše hladce :) Problém je s tim že se neočekávaně objevily problémy s nekompatabilitou věcí z Mintaky s Thalijskýma hakama či něčim podobnym. Team se nechce vyjadřovat ohledně přesného datumu, protože dopředu neví kolik času to zabere, ale usilovně na tom pracuje ;)
Ok, ale tohle měl prvotně napsat někdo z Teamu. Ale i tak aspoň nějaké relevantní informace.
Dík :-)
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by Theo »

Dakujem Igor. Mal by si byt clenom teamu ! Ako spojka k hracom ;)
Ora et Labora
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by kucik »

igor wrote:Nejsem v teamu Thalie, ale měla by brzo běžet pokud půjde vše hladce :) Problém je s tim že se neočekávaně objevily problémy s nekompatabilitou věcí z Mintaky s Thalijskýma hakama či něčim podobnym. Team se nechce vyjadřovat ohledně přesného datumu, protože dopředu neví kolik času to zabere, ale usilovně na tom pracuje ;)
Diky.

Pardon. To co tu pisu neberte jako nejaka vyjadreni teamu. Pisu za svoji osobu. Za tu kratkou dobu, co jsem to tu mohl sledovat, se udelalo strasny kvanta prace a o to vic me s**e ze se to proste nestihlo do terminu, kterej se slibil. Proto nikdo nechce rikat konkretni data. Ja chapu ze by to kazdy rad vedel, ale nikdo si ted proste netroufne rict datum, ktery se pak nepodari dodrzet. Sam uz z toho mam trochu nervy na pochodu. Vezte, ze to datum spusteni, ktery obcas zaslechnu neni v radu mesicu nebo tydnu, ale v radu dnu a o to vic mrzi, kdyz se to protahuje a... radsi uz nic.
Fakt rad bych napsal, ze datum spusteni bude ten a ten den, ale proste to nevisi na me a o to vic je mi to neprijemny.

Jo Theo. Bacha, ale tohohle avatara uz nosim na jistym serveru ja. :wink:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by igor »

Theo wrote:Dakujem Igor. Mal by si byt clenom teamu ! Ako spojka k hracom ;)
Nj, platí ale mizerně :)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by igor »

kucik wrote:...
Já si myslim že většina rozumnejch lidí to chápe, děláte to zadarmo a ve svym volnym čase. Tak přece nikdo nemůže chtít např. po Rejtym, kterej má plno zkoušek, aby místo učení makal dnem a nocí pro partu gamblerů :)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by jitka »

Kuciku myslim ze vsichni chapou ze toho je ted na celej tym az nad hlavu a jeste mnohem vic :) A ja osobne obdivuju lidi co to delaj *smeka* :)



//IGORE!!!!!!!!! nemas nekde neco na praci ????? zase jsi me predbehnul :) souhlasim stebou :wink:
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by Sorrow »

No a je to venku.Dekuji poslednim prispevovatelum, koukam ze to jde i bez tech ironickejch poznamek :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Průzkum obyvatelstva

Post by Rejty »

Situace je takova, ze nastalo par problemu a ty se museji vyresit. Zaprve problem s haky, delaly se nove a trochu to hapruje. Dale problem s vecma z Mintaky, jelikoz nevypadaly tak, jak jsme si je predstavovaly, a pracuje se na jejich predelani, coz nas zdrzuje nejvic. Je ted zkouskove obdobi a vetsina z nas nevi, kde jim hlava stoji. Ja mam napriklad i tri zkousky tydne a do toho i nejaky ten zapocet a na Thalii nemam ani pomysleni, jelikoz ta me zivit rozhodne nebude (nebo nam chcete zacit platit, aby to slo rychlejs? :twisted:). Ani moc nepisu na forum, ale i tak, kdyz zbyde trocha casu od uceni, tak neco udelam na Thalii...

Vezte, ze se THALIE SPUSTI a bude to brzy (zadne roky ani mesice). Delame co se da, jen neni moc casu. Presny datum nedavame, jelikoz ho sami nevime a nechceme tady poustet plane sliby a nebo to odsouvat na dalsi datum. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
Locked