Koník v podsvětí
Koník v podsvětí
Prosím nějaké DMko, zda by mi nevytáhlo mojeho koníka z posvětí. Zkoušel jsem dotaz při hře, ale bohužel už třetí den mám smůlu. Mohl by se objevit v Karathe u dílny. Předem díky. Elina je už nešťastná, protože neví kam zmizel.
Re: Koník v podsvětí
vyřízenoScully wrote:Prosím nějaké DMko, zda by mi nevytáhlo mojeho koníka z posvětí. Zkoušel jsem dotaz při hře, ale bohužel už třetí den mám smůlu. Mohl by se objevit v Karathe u dílny. Předem díky. Elina je už nešťastná, protože neví kam zmizel.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Re: Koník v podsvětí
Děkuju a Elina taky 