kucik wrote:Ad Arcane Archer:
Pardon, ale AAčko považuju v současnym nastavení (pře všechny jeho bugy) za jednu z nejsilnějších dexovek (ne-li nejsilnější).
Tvrdim to čistě proto, že mám v současnosti i postavu AAčka a na svém levelu je zdaleka nejsamostatnější z postav, co hraju. (přestože všechny postavy zakládám pro partu)
Nevím, na jakém základě jsi tu postavu stavěl a s jakými staty, ale posilování AA je imho nesmysl.
Mimochodem elementární šípy se, pokud vim, stále dají sehnat.
Hele ja si trochu rypnu jo? Ty to zvladnes.
Docela verim, ze tve AA je tva nejlepsi postava. Protoze co jsem tak ruzne videl kdyz jsme testovali dung, tak tve ostatni postavy jsou rozeni looseri.
Pokud je dokazes uspesne hrat, vydelat si s nima a jeste postupovat po epickych urovnich, tak je to proste znamka toho, ze bud mas vylozene dobrou partu a nebo zkratka jako hrac umis i se slabou postavou.
Ale neni to o tom, ze by AA byla momelntalne nejaka spicka. Neni vylozene spatna, ma sve klady, v parte muze byt i fajn. Koneckoncu jednim z mych snu na Thalii je zkusit si hru za 4-6 strelcu/AA najednou v parte.. Ale kdyz vezmes v uvahu nejaky ten lag, padani hry pri dispelu na lektvar, srazeni u npc a proste dalsi veci, vezmes v uvahu, ze to AA nebude spickove postaveno a ten hrac nebude zadna elita, tak je klidne mozne, ze po upravach fakt zacal mit problem.
Ze se hra ztizila je proste fakt. A slabsim hracum a postavam to proste problemy pusobit muze, to je taky fakt. Kde zkuseny creeper a powerbuilder zacne premyslet o parte, tam lidi co to tolik neumi nebo maji slabsi postavy uprostred te party pravidelne chcipaji.
A obtiznost hry jak po systemove strance, tak po tvrdosti realii a jejich slozitosti je proste jednou z veci k vyvazovani. Hrac Terky tu vlastne jen napsal, ze se soucasnou obtiznosti uz ma problem a uvedl par prikladu a duvodu. Nic vic, nic min.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru