Balíkování je takové nejjednodušší, když jsi dost rychlý, abys předběhl ostatní a nějaký ten balík ukořistil. Ale další možnosti jsou čistě rp hráči docela na nic - na potvory si nezajde, co se týče craftu, suroviny také něco stojí. Když si nemáš za co koupit do začátku, stejně nic neucraftíš. Pak je jediná možnost si suroviny shánět sám, ale ne každý tě jen tak zadarmo doprovodí přes celý dungeon na nějakou tu rudu když tě zabije i větší moucha
Ale kolik je vlastně rp způsobů získávání peněz? Možná, když hraješ nějakou lehkou dívčinu, tak ti hráči dobře zaplatí. Ale ruku an srdce, copak má k tomu každý tu náturu?
Možná když máš barda, ikdyž Valana byla hodně chudobná a hrát nebylo komu, když ostatní běhali po dungeonech. Teď, když je ten Morusův stánek by už na tom snadbyla líp.
I v tom rp se sice způsob najde, ale když vidím, jak já mám sotva na vyučení a někdo si v bance syslí několik set tisíc, zůstává mi rozum stát